Logo
Logo Logo

Aktywne filtry:

  • Sylwester Usuń
Widok listy:
Sortowanie:

Terminy wyjazdu

Od
Do

Sezon

Lato
Majówka

Kategoria wyjazdu

🛷
Camp
🍸
Chill & Party
City Break
🌎
Egzotyka
🚍
Kampery
🎈
Nowości
Rejsy
🍸
Sylwester
Zwiedzanie

Kraje

Wybierz

Rodzaj transportu

🚍
   Pokaż filtry
Zwiń
Nie znaleźliśmy oferty spełniającej Twoje kryteria. Zmień parametry filtra

Wyjazdy sylwestrowe 2023

Pożegnanie starego i przywitanie Nowego Roku wymaga odpowiedniej oprawy. Nie, siedzenie przed telewizorem z Dwójka, TVNem czy Polsatem, taki sylwester się nie liczy! Prawdziwy sylwester to impreza, ze znajomymi, tymi obecnymi jak i tymi - nowymi, których możesz spotkać na naszych wyjazdach sylwestrowych. Co zrobić, żeby mieć gwarancję niezapomnianej zabawy? Wyjechać! 

ST organizuje epickie wyjazdy studenckie na sylwestra. Tu przychodzimy Wam z pomocą.  W naszej bogatej ofercie, jak co roku, znajdziecie wyjazdy na sylwestra na całym świecie!

Epicki sylwester 2023/2024

Zacznijmy od tego, że Sylwester zorganizowany przez ST to gwarancja, że przełom roku spędzicie w doborowym towarzystwie ludzi w podobnym wieku, z podobnymi do Waszych pasjami i pomysłami na życie. Dzięki różnorodnej ofercie obejmującej wyjazdy krótsze  typu City Break i dłuższe- np. Eurotripy oraz tańsze i droższe – każdy z Was znajdzie sylwester na miarę własnych potrzeb i możliwości. Wyjazd sylwestrowy autokarem, sylwester samolotem, a może sylwester na promie?

 

Oferta wyjazdów na Sylwestra to przede wszystkim kilkudniowe wycieczki autokarowe, których cena mieści się w granicach od 400 do 2000 zł. Stawiamy na znane i lubiane przez Was destynacje, ale także jak co roku planujemy  wyjeżdżać i pokazywać Wam nowe miejsca, w których możemy w przywitać Nowy Rok 2024.

Sylwester w Europie i na świecie

Dla tych którzy lubią imprezowanie połączyć ze zwiedzaniem, możemy śmiało zaproponować sylwestra we Włoszech - Rimini. Ten sylwestrowy wyjazd z powodzeniem organizujemy od kilku lat. To co przyciąga studentów do Włoch to na pewno możliwość spędzenia imprezy sylwestrowej w najlepszych włoskich klubach, ale również zwiedzanie Wenecji czy San Marino. No i pizza oczywiście, prawda?

 

W naszej ofercie sylwestrowych wycieczek nie mogło zabraknąć naszego wakacyjnego HITu - Eurotrip Sylwester nad Oceanem. Więcej chyba nie musimy mówić, bo o tym wyjeździe już na pewno wiecie wszystko i każdy o nim słyszał! No bo, kto by nie chciał przywitać Nowego Roku w Portugalii w apartamentach z widokiem na Ocean?

 

Podczas naszego Eurotripu zwiedzamy stolicę Francji, ale dla tych, którzy by chcieli spędzić w tym mieście trochę więcej czasu, mamy propozycję sylwestra w Paryżu! Lampka szampana o północy pod Wieżą Eiffla - proszę bardzo. Do tego dołóżmy pobyt w Amsterdamie, i tak powstaje jeden z najlepszych, krótkich wyjazdów sylwestrowych autokarem w ofercie ST. Nie ważne czy jedziesz na tego sylwestra w parze, ze znajomymi czy jako singiel/ka na pewno wrócisz z nowymi znajomościami. Psstt… Panowie nie wiążcie butów o północy pod Wieżą Eiffla!

 

Natomiast jeśli np. nie masz paszportu, idealną opcją wyjazdu będzie sylwester w Pradze. Czeskie knedliczki, piwo i atmosfera stolicy Czech. Poza tym, wiecie, że Praga to duże miasto uniwersyteckie? A to znaczy, że imprezy w Pradze są naprawdę grube… szczególnie te w Sylwestra!

 

W ostatnich latach prawdziwym hitem naszych wyjazdów sylwestrowych jest BalticTrip! Sylwester na statku, a także zwiedzanie kilku europejskich stolic: Sztokholmu, Helsinek, Tallina, Rygi sprawia, że ten wyjazd jest naprawdę wyjątkowy. A jak wygląda sylwester na promie? Setki studentów oraz impreza z DJem w jednym z klubów, który znajduje się na tym luksusowym statku. Sylwester jak na Titanicu, tylko taki z Happy Endem! Ahoj przygodo!

 

W tym roku wyruszamy jeszcze za Ocean. Ponad dwutygodniowy trip w gorącej Azji - sprawdź ofertę Sylwestra w Wietnamie! A Nowy Roku 2024 przywitaj na bezludnej wyspie w Zatoce Ha Long!

Sylwester w Polsce

 

Napisaliśmy już kilka słów na temat sylwestra w Europie. Przyszedł czas przedstawić też pokrótce naszego sylwestra w Polsce. Tak tak, wiemy rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady, ale z nami naprawdę możesz to zrobić! Sylwester w Polańczyku to propozycja dla tych, którzy chcą zrobić sobie trochę większą sylwestrową domówkę. Nasz sylwester w Bieszczadach to kilkudniowa impreza, z niezliczoną liczbą górskich atrakcji - kulig, ognisko czy wyprawa na skitourach. A no i impreza sylwestrowa, ale to chyba wiadomo? 

Sylwester za granicą, jak go spędzić ze ST?

 

Powyżej przedstawiliśmy kilka propozycji na spędzenie z nami sylwestra w Europie. W ofercie mamy sylwestra autokarem czy sylwestra na statku. ST od zawsze organizuje też sylwestra na nartach. To propozycja dla tych, którzy lubią przywitać Nowy Rok bardziej aktywnie. Do wyboru jest kilka opcji: Sylwester w Alpach - w Austrii lub Włoszech, czy na Słowacji,, gdzie również znajdziemy świetnie przygotowane trasy na Chopoku.

Jakby tego było mało organizujemy wyjazdy sylwestrowe w bardziej egzotyczne miejsca. Spędziliśmy już sylwestra w Tajlandii czy Izraelu. Gdzie polecimy na sylwestra w 2023 roku? Sprawdź naszą ofertę.

 

Na nasze wyjazdy sylwestrowe czekamy wszyscy, zarówno Wy jak i my. Nic nas tak bardzo nie cieszy jak spotkanie z nowymi studentami i starymi wyjadaczami, którzy nie po raz pierwszy goszczą na naszych imprezach. A sylwester to ten jeden wieczór w roku, który jest przez nas wyjątkowo oczekiwany oczekiwany. Nowy Rok, nowe możliwości, nowe pomysły.

 

My już chłodzimy szampana, a Wy?