Logo
Logo Logo

Filtrowanie

Sezon

🛱
Ferie
Lato
Majówka
🌨
Zima

Kategoria wyjazdu

🛷
Camp
🔆
Chill
City Break
🌎
Egzotyka
🌨
Ferie
Lato
Majówka
🛳
Narty
Party
Rejsy
Sport
Zwiedzanie

Kraje

Wybierz

Wyżywienie

Wybierz

Rodzaj transportu

🚍
Autokar
🚘
Dojazd własny
Prom
Samolot

Miesiąc

Luty
Kwiecień
Maj
Lipiec
Sierpień
Wrzesień

Kadra

Wybierz
Ogarnij więcej
Zamknij

Aktywne filtry:

  • Sylwester Usuń
Widok listy:
Sortowanie:
Liczba ofert spełniających kryteria:

Wyjazdy sylwestrowe

Pożegnanie starego i przywitanie Nowego Roku wymaga odpowiedniej oprawy. Nie, siedzenie przed telewizorem i bujanie się do jednego z kilku sylwestrowych eventów się nie liczy! Studencki sylwester to impreza, na wspomnienie której będziemy się uśmiechać aż do wakacji. Co zrobić, żeby mieć gwarancję niezapomnianej zabawy? Wyjechać! Student Travel organizuje epickie wyjazdy studenckie na Sylwestra. My już chłodzimy szampana, a Wy?

 

Epicki sylwester dla studentów

Zacznijmy od tego, że Sylwester zorganizowany przez Student Travel to gwarancja, że przełom roku spędzicie w doborowym towarzystwie ludzi w podobnym wieku, z podobnymi do Waszych pasjami i pomysłami na życie. Dzięki różnorodnej ofercie obejmującej wyjazdy krótsze i dłuższe oraz tańsze i droższe – każdy z Was znajdzie studencki Sylwester na miarę własnych potrzeb i możliwości. Autokar? Samolot? Statek? A może Sylwester w ciemno? 

Wyjazdy studenckie na Sylwestra to przede wszystkim kilkudniowe wycieczki autokarowe, których cena mieści się w granicach od 600 do 1000 zł. Możecie wybrać się m.in. do Włoch, Grecji lub Czech i podczas wyjazdu zwiedzić 2-3 miasta oraz oddać się Sylwestrowej zabawie w jednym z topowych, lokalnych klubów. Oryginalny sylwester dla studenta? Na statku! Sylwestrowe rejsy luksusowymi statkami wycieczkowymi w ramach Baltic TRIP to gwarancja niezapomnianej imprezy w najlepszym stylu i atrakcyjnej cenie. Pieniądze nie są dla Was żadnym ograniczeniem? Marzycie o spędzeniu przerwy świąteczno -noworocznej w jakimś absolutnie wyjątkowym miejscu? Przygotujcie paszporty i… lecimy! Co powiecie na Tajlandię lub Kambodżę? 

Brak pomysłu na Sylwestra? A może po prostu nie możecie się zdecydować, gdzie chcielibyście pojechać? Student Travel ma propozycję: zdecydujemy za Was! My lubimy niespodzianki, a Wy? Dla studentów o mocnych nerwach, którzy gotowi są postawić wszystko na jedną kartę i zaryzykować – przygotowaliśmy ofertę „Sylwester w ciemno”. To jedyna taka oferta na rynku! Pewni możecie być tylko jednego: Sylwester będzie epicki!