Logo
Logo Logo
Cover foto

Dlaczego my?

O NAS

Istnieje taka potrzeba, takie coś, w młodych ludziach. To coś nas uwiera, kręci dziurę w brzuchu, każe gdzieś wyjść, spakować plecak, wyjechać. Zmienić klimat, oddychać głęboko, czymś się zachwycić. Oderwać się. Trochę uciec. Dużo przeżyć. To coś nazywa się ciekawością świata. To jest to uczucie, które zabija w nas szkoła, kiedy zaczynamy dojrzewać. Wiecie, co mamy na myśli?

Mamy to cały czas.

14 lat temu zauważyliśmy tę potrzebę. Sami ją czuliśmy. Przeszkody pojawiały się, kiedy przychodziło zapłacić rachunek i okazywało się, że podróże kosztują. I co z tego, że wracamy z nich bogatsi? Jak zwyczajnie jesteśmy młodzi, studiujemy i nie mamy kasy? Przecież świat stoi otworem, a my chcemy być wszędzie! Wtedy postanowiliśmy, że będziemy podróżować w grupie, dzielić się doświadczeniem, kosztami i zabierać coraz to nowych ludzi ze sobą. Dzielić się zajawką i radością. Chcieliśmy żeby każdego było stać. Ograniczaliśmy przeszkody i zabieraliśmy ludzi w podróż. Dlaczego? Bo mogliśmy. Bo to kochamy.

Od tamtego momentu minęło 14 lat ciężkiej i inspirującej pracy. Znaleźliśmy miejsca w całej Europie, które są w stanie idealnie podołać naszym wymaganiom. Dlatego mówimy, że wyjazdy z nami są #zawszespoko. Bo są. Bo te lata nie poszły na marne i wypracowaliśmy sprawną organizację. Każda osoba pracująca w ST to żądny przygód podróżnik-zapaleniec. Sami zjeździliśmy świat wzdłuż i wszerz. Wiemy gdzie można i gdzie warto pojechać właśnie teraz - kiedy chcemy przeżyć jak najwięcej, a przy okazji wydać jak najmniej.

To nie jest tak, że spoczęliśmy na laurach. Rozwijamy się w takim tempie, że aż strach, że zamienimy się w korpo. No dobra, bez przesady. Korpo nam nie grozi. Ale faktem jest, że przeistoczyliśmy naszą zajawkę w prężnie działającą machinę.

ST #ZAWSZESPOKO

Obecnie jesteśmy numerem jeden w tym sektorze branży turystycznej w Polsce. Co to znaczy? To znaczy, że ST to bezpieczna i zaufana opcja, bo gwarantujemy wysoką jakość. Bo zorganizowaliśmy więcej wyjazdów niż ktokolwiek w tym kraju, mamy największe doświadczenie i przez te 14 lat zrobiliśmy wakacje życia dziesiątkom tysięcy zadowolonym klientom. Zdradzimy, że ci klienci cały czas wracają. W zeszłym roku pojechało z nami prawie 20 tysięcy osób. Jesteśmy zdecydowanie wszędobylscy. Cała Europa jest nasza. Pojechalibyście gdzieś? Hello, już tam jesteśmy! Czekamy! Lojalnie ostrzegamy - wyjazdy z ST uzależniają! Potwierdzone info.

Żeby było jasne - podróżujemy tylko z młodymi ludźmi. Nie spotkacie w naszym autokarze płaczących dzieci, ani emerytów. Nie żebyśmy mieli coś do seniorów i maluchów - po prostu nie im dedykujemy wyjazdy.

Studiujesz? Super, dostaniesz zniżkę na wyjazd! Skrzykniesz znajomych i pojedziecie grupą? Też super, pojedziecie jeszcze taniej.

WYJAZDY

Będziemy z Wami szczerzy - nie jest wielką sztuką zawieźć kogoś na umówione miejsce i zorganizować tam zakwaterowanie. Ale wiecie co jest sztuką? Stworzyć wyjazd, który uczestnik zapamięta do końca życia. Wymarzyliśmy sobie kultowe imprezy, porządny program, festiwale, koncerty, rejsy, aktywności, zajawki sportowe… rzeczy, których nie robi się na co dzień. Robimy to wszystko. Robimy to dobrze. Zero nudy i #zawszespoko. Na norweskich fiordach, pod Paryżem i nad Morzem Śródziemnym też.

LUDZIE
Jedno jest pewne - wyjazdy to przede wszystkim ludzie. Często pytacie nas czy wypada pojechać samemu, bez grupy znajomych. Mówimy wtedy: „Tak, jasne! Sam/a się przekonasz jak krótko będziesz sam/a." Prawda jest taka, że wiele osób wyrusza z ST w pojedynkę. Ci sami ludzie już w trakcie podróży nawiązują znajomości. Ci sami ludzie rozpoczynają piękne przyjaźnie na wyjeździe. Ci sami ludzie spotykają się z grupą z wyjazdu przez wiele długich miesięcy, a nawet lat po wyjeździe. Aftery w całej Polsce, przez cały rok - widzimy jak to robicie! Uwielbiamy. Są przyjaźnie, wielkie miłości, zaręczyny i mnóstwo magii.

ST TEAM
Na każdy wyjazd wysyłamy nasz niezawodny ST Team do zadań specjalnych. To są świetni i ogarnięci ludzie. Ludzie-rakiety. Żadne melepety. Większość z nich związana jest z nami od dawna, nie ma tu ludzi z przypadku. Wierzymy w nich, sami przekonajcie się, że warto.

ST Team to nie tylko piloci, ale też załoga w bazie. Opiekunowie poszczególnych kierunków, armia uzbrojona w maile i telefony, żeby sprawnie doradzać, pomagać i informować. Przez cały rok do Waszej dyspozycji.

Ze wszystkimi uczestnikami jesteśmy w stałym kontakcie przez system SMS. Na miejscu codziennie będziecie dostawać info o tym co, gdzie i jak prosto na Wasze telefony. Proste rozwiązania są fajne.

W razie zapotrzebowania na wskazówki, konsultacje, porady życiowe - jesteśmy do dyspozycji.

Także wiecie, do zobaczenia na wyjeździe!