Logo
Logo Logo
Cover foto

Dlaczego my?

O NAS

Są ludzie, którzy marzenia mają i są tacy, którzy je spełniają. My jesteśmy tymi drugimi i chcemy, żebyście do nas dołączyli. Podobno gdy dzieli się szczęście ma się go dwa razy więcej. Życie ma się jedno, a świat jest pełen niezwykłych miejsc, pięknych krajobrazów, niesamowitych ludzi! 

Kim jesteśmy? Jesteśmy ludźmi, których spotkasz na wyjazdach. Tak, jeździmy z Wami i prowadzimy biuro podróży ST Wyjazdy z Najlepszą Ekipą. Pokazujemy Wam, to co nas zachwyca i wiemy, że zachwyci i Was! Wciągamy Was w wir zabawy i tańczymy z Wami na plaży do rana! 

Kim nie jesteśmy? Nie jesteśmy policjantami, którzy pilnują czy już śpicie, bo wybiła 22:00. Prędzej sami Was porwiemy na imprezę, pyszną kolację lub ciekawy event! Nie jesteśmy pilotem-robotem, który z pamięci powtarza jakieś nudne formułki podczas zwiedzania. Zdradzimy Wam wszystkie smaczki, sekrety, legendy i ciekawostki, które podkręcą wrażenia ze zwiedzania do maksimum!

Czasem między codziennym, szarym życiem, a marzeniami stoi jakaś przeszkoda. My jesteśmy jak Czarodziej z krainy OZ - usuniemy przeszkody, wszystko ułatwiamy i zadbamy o Wasze samopoczucie, bezpieczeństwo, komfort i niesamowite przeżycia! Jaramy się tym, jak widzimy Was na wyjazdach. Widzimy ten błysk w oku, gdy odkrywacie z nami świat, poznajecie nowych przyjaciół, drugie połówki. To nas spełnia i to daje nam drajw do dalszej pracy. To ma dla nas sens.

Wyjazdy z Najlepszą Ekipą... Tę ekipę tworzycie z nami właśnie Wy.

ST #ważneZkim

Obecnie jesteśmy numerem jeden w tym sektorze branży turystycznej dla ludzi w wieku 18-35 lat w Polsce. Co to znaczy? To znaczy, że ST to bezpieczna i zaufana opcja, bo gwarantujemy wysoką jakość. Bo zorganizowaliśmy więcej wyjazdów niż ktokolwiek w tym kraju, mamy największe doświadczenie i przez ponad 18 lat zrobiliśmy wakacje życia dziesiątkom tysięcy ludzi! Podbijamy Europę, ale jeździmy także do Azji, USA, Ameryki Południowej... Projektujemy wyjazdy tak, żebyście zdobyli najlepsze przeżycia i chcieli WIĘCEJ!

Żeby było jasne - podróżujemy tylko z młodymi ludźmi. Nie spotkacie w naszym autokarze płaczących dzieci, ani emerytów. Nie żebyśmy mieli coś do seniorów i maluchów - po prostu nie im dedykujemy wyjazdy.

Studiujesz? Super, dostaniesz zniżkę na wyjazd! Skrzykniesz znajomych i pojedziecie grupą? Też super, pojedziecie jeszcze taniej.

WYJAZDY

Wymarzyliśmy sobie kultowe imprezy, porządny program, festiwale, koncerty, rejsy, aktywności, zajawki sportowe… rzeczy, których nie robi się na co dzień. Robimy to wszystko. Robimy to dobrze. Zero nudy i #zawszespoko. Na norweskich fiordach, pod Paryżem, nad Morzem Śródziemnym też, na Sri Lance, w Bangoku, Nowym Jorku i w Rio De Janeiro też.

LUDZIE
Jedno jest pewne - wyjazdy to przede wszystkim ludzie #ważnezkim. Często pytacie nas czy wypada pojechać samemu, bez grupy znajomych. Mówimy wtedy: „Tak, jasne! Na wyjeździe ogarniesz w sekundę paczkę znajomych". Prawda jest taka, że wiele osób wyrusza z ST w pojedynkę. Ci sami ludzie już w trakcie podróży nawiązują znajomości. Ci sami ludzie rozpoczynają piękne przyjaźnie na lata i spotykają się z grupą z wyjazdu po powrocie do domu. Aftery w całej Polsce, przez cały rok - widzimy jak to robicie! Uwielbiamy i sami organizujemy. Są przyjaźnie, wielkie miłości, zaręczyny i mnóstwo magii.

ST TEAM
Na każdy wyjazd wysyłamy nasz niezawodny ST Team do zadań specjalnych. To są świetni i ogarnięci ludzie. Ludzie-rakiety. Żadne melepety. Większość z nich związana jest z nami od dawna, nie ma tu ludzi z przypadku. Wierzymy w nich, sami przekonajcie się, że warto.

ST Team to nie tylko piloci, ale też załoga w bazie. Opiekunowie poszczególnych kierunków, armia uzbrojona w maile i telefony, żeby sprawnie doradzać, pomagać i informować. Przez cały rok do Waszej dyspozycji.

Ze wszystkimi uczestnikami jesteśmy w stałym kontakcie przez system SMS. Na miejscu codziennie będziecie dostawać info o tym co, gdzie i jak prosto na Wasze telefony. Proste rozwiązania są fajne.

W razie zapotrzebowania na wskazówki, konsultacje, porady życiowe - jesteśmy do dyspozycji.

Także wiecie, do zobaczenia na wyjeździe!