Logo
Logo Logo

Aktywne filtry:

  • Szwajcaria Usuń
Widok listy:
Sortowanie:

Terminy wyjazdu

Od
Do

Sezon

Lato
Majówka
🍸
Sylwester

Kategoria wyjazdu

🛷
Camp
🍸
Chill & Party
City Break
🌎
Egzotyka
🚍
Kampery
🎈
Nowości
Rejsy
🍸
Sylwester
Zwiedzanie

Kraje

Wybierz

Wybrano:

  • Szwajcaria <= Yii::t('app', 'Usuń') ?>

Rodzaj transportu

🚍
🚘
   Pokaż filtry
Zwiń

Wycieczki do Szwajcarii

Szwajcaria? Luksusowo! To kraj, w którym czas mierzą najdokładniejsze zegarki (to dlatego Szwajcarzy słyną ze swojej punktualności i nigdy nie spóźniają się na wykłady!), pieniądze są deponowane w eleganckich bankach (do środka wchodzimy w koszulach i krawatach, nie ma to tamto!), a szczęśliwe krowy dają Szwajcarom pyszne mleko, z którego wytwarzane są szwajcarskie sery (mniam!). Wszystko fajnie, ale czy to aby na pewno dobry kierunek na wycieczkę dla studenta? Z nami tak!

Wyjazd do Szwajcarii - wersja dla studenta

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, kierunków zbyt odległych lub przyprawiających o zawrót głowy cen, których nie dałoby się ściąć! Liczy się dobry pomysł i świetna organizacja - jedno i drugie mamy całkiem nieźle opanowane! Jeśli więc chcecie przekonać się na własnej skórze jak to jest pławić się w szwajcarskim luksusie - zapraszamy na studenckie wycieczki do Szwajcarii.

Będą w Szwajcarii koniecznie trzeba odwiedzić kilka topowych miast: Berno (z Wielką Wieżą Zegarową), Genewę (z kwiatowym… zegarem oraz gotycką Katedrą św. Piotra i najwyższą na świecie fontanną), Zurych (z Katedrą Fraumunster) i Lucernę (z Wieżą Cisńień z 1300 roku). Dla zachowania zdrowej równowagi warto wyjść z eleganckich miast i zachwycić się majestatycznymi krajobrazami. Szwajcaria to najbardziej górzysty kraj świata, z wiecznie ośnieżonymi szczytami wysokich Alp i zielonymi łąkami alpejskimi (to na nich pasą się wspomniane wyżej szczęśliwe krowy!), a także mnóstwem, głównie polodowcowych, jezior. 

Zsynchronizujmy zegarki! Czas do wyjazdu do Szwajcarii zaczynamy odliczać… w tym momencie!