Logo
Logo Logo

Aktywne filtry:

  • Szwajcaria Usuń
Widok listy:
Sortowanie:
Liczba ofert spełniających kryteria:

Sezon

Jesień
Lato
Majówka
🔆
Wiosna
🌨
Zima
Kategoria wyjazdu

Kategoria wyjazdu

🛷
Camp
🔆
Chill
Chill & Party
Chill & Party
City Break
🌎
Egzotyka
🌨
Ferie
Lato
Majówka
🛳
Narty
Party
Rejsy
Zwiedzanie
Kraje

Kraje

Wybierz

Wybrano:

  • Szwajcaria Usuń
Wyżywienie

Wyżywienie

Wybierz
Rodzaj transportu

Rodzaj transportu

🚍
Autokar
Prom
Samolot
Miesiąc

Miesiąc

Kwiecień
Kwiecień
Maj
Maj
Lipiec
Lipiec
Sierpień
Sierpień
Wrzesień
Wrzesień
Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wycieczki do Szwajcarii

Szwajcaria? Luksusowo! To kraj, w którym czas mierzą najdokładniejsze zegarki (to dlatego Szwajcarzy słyną ze swojej punktualności i nigdy nie spóźniają się na wykłady!), pieniądze są deponowane w eleganckich bankach (do środka wchodzimy w koszulach i krawatach, nie ma to tamto!), a szczęśliwe krowy dają Szwajcarom pyszne mleko, z którego wytwarzane są szwajcarskie sery (mniam!). Wszystko fajnie, ale czy to aby na pewno dobry kierunek na wycieczkę dla studenta? Z nami tak!

Wyjazd do Szwajcarii - wersja dla studenta

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, kierunków zbyt odległych lub przyprawiających o zawrót głowy cen, których nie dałoby się ściąć! Liczy się dobry pomysł i świetna organizacja - jedno i drugie mamy całkiem nieźle opanowane! Jeśli więc chcecie przekonać się na własnej skórze jak to jest pławić się w szwajcarskim luksusie - zapraszamy na studenckie wycieczki do Szwajcarii.

Będą w Szwajcarii koniecznie trzeba odwiedzić kilka topowych miast: Berno (z Wielką Wieżą Zegarową), Genewę (z kwiatowym… zegarem oraz gotycką Katedrą św. Piotra i najwyższą na świecie fontanną), Zurych (z Katedrą Fraumunster) i Lucernę (z Wieżą Cisńień z 1300 roku). Dla zachowania zdrowej równowagi warto wyjść z eleganckich miast i zachwycić się majestatycznymi krajobrazami. Szwajcaria to najbardziej górzysty kraj świata, z wiecznie ośnieżonymi szczytami wysokich Alp i zielonymi łąkami alpejskimi (to na nich pasą się wspomniane wyżej szczęśliwe krowy!), a także mnóstwem, głównie polodowcowych, jezior. 

Zsynchronizujmy zegarki! Czas do wyjazdu do Szwajcarii zaczynamy odliczać… w tym momencie!