Logo
Logo Logo

Aktywne filtry:

  • Chorwacja Usuń
Widok listy:
Sortowanie:

Terminy wyjazdu

Od
Do

Sezon

Lato
Majówka

Kategoria wyjazdu

🛷
Camp
🍸
Chill & Party
City Break
🌎
Egzotyka
🛳
Narty
🎈
Nowości
Rejsy
🍸
Sylwester
📋
Szkolenie
Zwiedzanie

Kraje

Wybierz

Wybrano:

  • Chorwacja <= Yii::t('app', 'Usuń') ?>

Rodzaj transportu

🚍
🚘
   Pokaż filtry
Zwiń

Wycieczki do Chorwacji

Chorwacja to kraj, który nawet wytrawnych podróżników zaskakuje swoją różnorodnością. To małe państewko, z roku na rok odwiedzają coraz liczniejsze grupy turystów – ludzie poszukujący zachwycających plaż, słońca i pozytywnego nastawienia do życia. Każdą z tych rzeczy znajdziemy właśnie w Chorwacji! Chorwacja to przede wszystkim długie wybrzeże (prawie 2 tysiące kilometrów plaż!) oraz tysiące wysp i wysepek, ale również niezwykłe parki narodowe i miasta, w których niemal na każdym kroku czuć kulturowe bogactwo kraju.

W Chorwacji byli już wszyscy Wasi znajomi? Czas się przekonać na własne oczy, ile warte są te ich „ochy” i „achy”! Organizujemy tanie wycieczki do Chorwacji, udowadniając równocześnie, że Chorwacja dla studenta może być równie atrakcyjna, jak dla rodziny z dziećmi. W naszej ofercie znajdziecie wyjazdy w dobrych cenach, z gwarancją komfortowej podróży i wygodnego noclegu. Poplażujecie, pozwiedzacie i zasmakujecie nocnego życia w tym niezwykłym kraju. Jest opcja, że nie będziecie chcieli wracać!

 

Główne kierunki wycieczek do Chorwacji

Chorwacja ma kilka różnych twarzy, a każda z nich jest warta zobaczenia. Można wybrać się do Istrii, która nie bez przyczyny nazywana jest chorwacką perełką. Ten region w kształcie serca przyciąga błękitem Adriatyku i zapierającymi dech w piersiach widokami na Alpy. Można by na Istrii poprzestać, ale… Chorwacja wciąga i zaraża swoim optymizmem oraz powala różnorodnością. Jedziemy więc dalej! 

Dalmacja Środkowa to z kolei najbardziej nasłoneczniony zakątek Chorwacji, z maksymalnie atrakcyjnymi kurortami i wyjątkowymi zabytkami. W Dalmacji Północnej zachwycą nas antyczne miasteczka i malownicze wysepki. Ponadto Dalmacja Północna dorobiła się miana „chorwackiej Ibizy” – tak, tak, jeśli lubicie imprezować do białego rana, to właśnie tutaj jest to możliwe. Dalmacja Południowa z kolei porównywana jest do Lazurowego Wybrzeża i urzeka doskonałą pogodą, bajecznymi plażami i pięknymi wysepkami.