Logo
Logo Logo
Potwierdzone wyjazdy >
Sprawdz aktualnie obowiązujace obostrzenia >

Aktywne filtry:

  • Chorwacja Usuń
Widok listy:
Sortowanie:
Liczba ofert spełniających kryteria:

Sezon

Lato
Kategoria wyjazdu

Kategoria wyjazdu

Bestseller
🛷
Camp
🔆
Chill
City Break
🌎
Egzotyka
Lato
Party
Sport
Zwiedzanie
Kraje

Kraje

Wybierz

Wybrano:

  • Chorwacja Usuń
Wyżywienie

Wyżywienie

Wybierz
Rodzaj transportu

Rodzaj transportu

🚍
Autokar
🚘
Dojazd własny
Samolot
Miesiąc

Miesiąc

Maj
Maj
Lipiec
Lipiec
Sierpień
Sierpień
Wrzesień
Wrzesień
Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wycieczki do Chorwacji

Chorwacja to kraj, który nawet wytrawnych podróżników zaskakuje swoją różnorodnością. To małe państewko, z roku na rok odwiedzają coraz liczniejsze grupy turystów – ludzie poszukujący zachwycających plaż, słońca i pozytywnego nastawienia do życia. Każdą z tych rzeczy znajdziemy właśnie w Chorwacji! Chorwacja to przede wszystkim długie wybrzeże (prawie 2 tysiące kilometrów plaż!) oraz tysiące wysp i wysepek, ale również niezwykłe parki narodowe i miasta, w których niemal na każdym kroku czuć kulturowe bogactwo kraju.

W Chorwacji byli już wszyscy Wasi znajomi? Czas się przekonać na własne oczy, ile warte są te ich „ochy” i „achy”! Organizujemy tanie wycieczki do Chorwacji, udowadniając równocześnie, że Chorwacja dla studenta może być równie atrakcyjna, jak dla rodziny z dziećmi. W naszej ofercie znajdziecie wyjazdy w dobrych cenach, z gwarancją komfortowej podróży i wygodnego noclegu. Poplażujecie, pozwiedzacie i zasmakujecie nocnego życia w tym niezwykłym kraju. Jest opcja, że nie będziecie chcieli wracać!

 

Główne kierunki wycieczek do Chorwacji

Chorwacja ma kilka różnych twarzy, a każda z nich jest warta zobaczenia. Można wybrać się do Istrii, która nie bez przyczyny nazywana jest chorwacką perełką. Ten region w kształcie serca przyciąga błękitem Adriatyku i zapierającymi dech w piersiach widokami na Alpy. Można by na Istrii poprzestać, ale… Chorwacja wciąga i zaraża swoim optymizmem oraz powala różnorodnością. Jedziemy więc dalej! 

Dalmacja Środkowa to z kolei najbardziej nasłoneczniony zakątek Chorwacji, z maksymalnie atrakcyjnymi kurortami i wyjątkowymi zabytkami. W Dalmacji Północnej zachwycą nas antyczne miasteczka i malownicze wysepki. Ponadto Dalmacja Północna dorobiła się miana „chorwackiej Ibizy” – tak, tak, jeśli lubicie imprezować do białego rana, to właśnie tutaj jest to możliwe. Dalmacja Południowa z kolei porównywana jest do Lazurowego Wybrzeża i urzeka doskonałą pogodą, bajecznymi plażami i pięknymi wysepkami.