Logo
Logo Logo

Aktywne filtry:

  • USA Usuń
Widok listy:
Sortowanie:
Liczba ofert spełniających kryteria:

Sezon

Jesień
Lato
Majówka
🔆
Wiosna
🌨
Zima
Kategoria wyjazdu

Kategoria wyjazdu

🛷
Camp
🔆
Chill
Chill & Party
Chill & Party
City Break
🌎
Egzotyka
🌨
Ferie
Lato
Majówka
🛳
Narty
Party
Rejsy
Zwiedzanie
Kraje

Kraje

Wybierz

Wybrano:

  • USA Usuń
Wyżywienie

Wyżywienie

Wybierz
Rodzaj transportu

Rodzaj transportu

🚍
Autokar
Prom
Samolot
Miesiąc

Miesiąc

Kwiecień
Kwiecień
Maj
Maj
Lipiec
Lipiec
Sierpień
Sierpień
Wrzesień
Wrzesień
Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wycieczki do USA

Amerykański sen? Mamy i my! Jeżeli chcecie zrealizować jedno z największych marzeń większości podróżników z Europy i doświadczyć na własnej skórze magii Stanów Zjednoczonych - dołącz do nas! Wycieczki do Stanów Zjednoczonych to spore wyzwanie organizacyjne, ale… kto mu podoła, jeśli nie ST? No właśnie! Oferujemy wycieczki do USA na miarę naszych i Waszych potrzeb i możliwości. 

Stany Zjednoczone dla studenta!

Wolicie na początek dobrą czy złą informację? No to jedziemy z tą złą: nie da się zobaczyć całych Stanów Zjednoczonych podczas jednej wycieczki! Jedyne co możemy zrobić to wybrać te miejscówki podczas wycieczki objazdowej, które najlepiej oddadzą klimat tego kraju, jego różnorodność, potęgę i niezwykłość. Do must see w USA zaliczyć należy: Waszyngton (a w nim Biały Dom, oczywiście!), San Francisco (a w nim most Golden Gate i wzgórze Twin Peaks), Chicago, Los Angeles (z Aleją Gwiazd), Las Vegas (nigdzie indziej nie ma tylu kasyn!) i Nowy Jork (ze Statuą Wolności). To top of the top amerykańskich miast! 

Ale nie samymi miastami człowiek podróżujący po Stanach Zjednoczonych żyje! Na zachodzie USA koniecznie powinniśmy zobaczyć Wielki Kanion (absolutnie zachwycający cud natury!) i poleniuchować na Hawajach. Na wschodzie USA czeka na nas z kolei jeden z największych wodospadów świata, osławiona Niagara oraz pełne gwiazd i luksusu Miami. 

Jesteście gotowi zrealizować swój sen o Ameryce? Zabieramy się za organizację objazdowej wycieczki do Stanów Zjednoczonych!