Logo
Logo Logo

Aktywne filtry:

  • USA Usuń
Widok listy:
Sortowanie:

Terminy wyjazdu

Od
Do

Sezon

Lato
Majówka
🍸
Sylwester

Kategoria wyjazdu

🛷
Camp
🍸
Chill & Party
City Break
🌎
Egzotyka
🚍
Kampery
🎈
Nowości
Rejsy
🍸
Sylwester
Zwiedzanie

Kraje

Wybierz

Wybrano:

  • USA <= Yii::t('app', 'Usuń') ?>

Rodzaj transportu

🚍
🚘
   Pokaż filtry
Zwiń

Wycieczki do USA

Amerykański sen? Mamy i my! Jeżeli chcecie zrealizować jedno z największych marzeń większości podróżników z Europy i doświadczyć na własnej skórze magii Stanów Zjednoczonych - dołącz do nas! Wycieczki do Stanów Zjednoczonych to spore wyzwanie organizacyjne, ale… kto mu podoła, jeśli nie ST? No właśnie! Oferujemy wycieczki do USA na miarę naszych i Waszych potrzeb i możliwości. 

Stany Zjednoczone dla studenta!

Wolicie na początek dobrą czy złą informację? No to jedziemy z tą złą: nie da się zobaczyć całych Stanów Zjednoczonych podczas jednej wycieczki! Jedyne co możemy zrobić to wybrać te miejscówki podczas wycieczki objazdowej, które najlepiej oddadzą klimat tego kraju, jego różnorodność, potęgę i niezwykłość. Do must see w USA zaliczyć należy: Waszyngton (a w nim Biały Dom, oczywiście!), San Francisco (a w nim most Golden Gate i wzgórze Twin Peaks), Chicago, Los Angeles (z Aleją Gwiazd), Las Vegas (nigdzie indziej nie ma tylu kasyn!) i Nowy Jork (ze Statuą Wolności). To top of the top amerykańskich miast! 

Ale nie samymi miastami człowiek podróżujący po Stanach Zjednoczonych żyje! Na zachodzie USA koniecznie powinniśmy zobaczyć Wielki Kanion (absolutnie zachwycający cud natury!) i poleniuchować na Hawajach. Na wschodzie USA czeka na nas z kolei jeden z największych wodospadów świata, osławiona Niagara oraz pełne gwiazd i luksusu Miami. 

Jesteście gotowi zrealizować swój sen o Ameryce? Zabieramy się za organizację objazdowej wycieczki do Stanów Zjednoczonych!