Logo
Logo Logo

Aktywne filtry:

  • Macedonia Usuń
Widok listy:
Sortowanie:

Terminy wyjazdu

Od
Do

Sezon

Lato
Majówka

Kategoria wyjazdu

🛷
Camp
🍸
Chill & Party
City Break
🌎
Egzotyka
🚍
Kampery
🎈
Nowości
Rejsy
🍸
Sylwester
Zwiedzanie

Kraje

Wybierz

Wybrano:

  • Macedonia <= Yii::t('app', 'Usuń') ?>

Rodzaj transportu

🚍
   Pokaż filtry
Zwiń
Nie znaleźliśmy oferty spełniającej Twoje kryteria. Zmień parametry filtra

Wyjazdy do Macedonii

Macedonia to niewielki kraj leżący na Półwyspie Bałkańskim i sąsiadujący z Albanią, Bułgarią i Grecją oraz Kosowem i Serbią. Co ma nam do zaoferowania Macedonia? Mnóstwo! W skrócie: góry z świetnymi stokami i pięknymi widokami zimą oraz malownicze parki narodowe i dające ochłodę jeziora latem (Jezioro Ochrydzkie i Preska oraz Pelister i Mawrowo świetnie rekompensują Macedończykom i odwiedzającym Macedonię turystom brak dostępu do morza).

Macedonia dla studenta o każdej porze roku

Wyjazdy do Macedonii to wciąż gratka na turystycznym rynku, dlatego gdy tylko się pojawiają - znikają niczym świeże bułeczki z osiedlowego sklepu. Do Macedonii jeździmy komfortowymi autokarami i nastawiamy się na duża ilość zwiedzania! Co pokażemy Wam w tym pięknym i różnorodnym pod każdym względem kraju?

Przede wszystkim Skopje, czyli stolicę kraju, z wąskimi i klimatycznymi uliczkami, zachwycającymi zabytkami (m.in. łaźnią Daud Paszy, Meczetem Mustafy Paczy czy Cerkwią św. Spasa Zbawiciela) oraz licznymi meczetami, hammanami i przyprawiającymi o zawrót głowy (i drenaż portfela) bazarami, na których poczujemy się prawie jak w Turcji. W planie wycieczki nie może również zabraknąć Ochrydy, czyli miasta nazywanego perłą Bałkanów ze względu na malownicze położenie (na zboczu góry, z widokiem na Jezioro Ochrydzkie) i wielowiekowe zabytki.

Hej, Studentko i Studencie, jesteście gotowi ruszyć z nami na podbój Macedonii? Jest duża szansa, że jeszcze nikt z Waszych znajomych tak nie był! Jedziemy zimą czy latem?