Logo
Logo Logo
Potwierdzone wyjazdy >
Sprawdz aktualnie obowiązujace obostrzenia >

Aktywne filtry:

  • Macedonia Usuń
Widok listy:
Sortowanie:
Liczba ofert spełniających kryteria:

Sezon

Jesień
Lato
🍸
Sylwester
🌨
Zima
Kategoria wyjazdu

Kategoria wyjazdu

🔆
Chill
City Break
🌎
Egzotyka
Party
Rejsy
🍸
Sylwester
Zwiedzanie
Kraje

Kraje

Wybierz

Wybrano:

  • Macedonia Usuń
Wyżywienie

Wyżywienie

Wybierz
Rodzaj transportu

Rodzaj transportu

🚍
Autokar
🚘
Dojazd własny
Samolot
Miesiąc

Miesiąc

Grudzień
Grudzień
Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wyjazdy do Macedonii

Macedonia to niewielki kraj leżący na Półwyspie Bałkańskim i sąsiadujący z Albanią, Bułgarią i Grecją oraz Kosowem i Serbią. Co ma nam do zaoferowania Macedonia? Mnóstwo! W skrócie: góry z świetnymi stokami i pięknymi widokami zimą oraz malownicze parki narodowe i dające ochłodę jeziora latem (Jezioro Ochrydzkie i Preska oraz Pelister i Mawrowo świetnie rekompensują Macedończykom i odwiedzającym Macedonię turystom brak dostępu do morza).

Macedonia dla studenta o każdej porze roku

Wyjazdy do Macedonii to wciąż gratka na turystycznym rynku, dlatego gdy tylko się pojawiają - znikają niczym świeże bułeczki z osiedlowego sklepu. Do Macedonii jeździmy komfortowymi autokarami i nastawiamy się na duża ilość zwiedzania! Co pokażemy Wam w tym pięknym i różnorodnym pod każdym względem kraju?

Przede wszystkim Skopje, czyli stolicę kraju, z wąskimi i klimatycznymi uliczkami, zachwycającymi zabytkami (m.in. łaźnią Daud Paszy, Meczetem Mustafy Paczy czy Cerkwią św. Spasa Zbawiciela) oraz licznymi meczetami, hammanami i przyprawiającymi o zawrót głowy (i drenaż portfela) bazarami, na których poczujemy się prawie jak w Turcji. W planie wycieczki nie może również zabraknąć Ochrydy, czyli miasta nazywanego perłą Bałkanów ze względu na malownicze położenie (na zboczu góry, z widokiem na Jezioro Ochrydzkie) i wielowiekowe zabytki.

Hej, Studentko i Studencie, jesteście gotowi ruszyć z nami na podbój Macedonii? Jest duża szansa, że jeszcze nikt z Waszych znajomych tak nie był! Jedziemy zimą czy latem?