Logo
Logo Logo

Filtrowanie

Sezon

Lato
Majówka

Kategoria wyjazdu

🛷
Camp
🔆
Chill
City Break
🌎
Egzotyka
Lato
Party
Rejsy
Zwiedzanie

Kraje

Wybierz

Wyżywienie

Wybierz

Rodzaj transportu

🚍
Autokar
Prom
Samolot

Miesiąc

Lipiec
Sierpień
Wrzesień

Kadra

Wybierz

Koordynator

Wybierz
Ogarnij więcej
Zamknij

Aktywne filtry:

  • Majówka Usuń
Widok listy:
Sortowanie:
Liczba ofert spełniających kryteria:

Majówka – oferty wycieczek

Majówka, czyli wolne od nauki i pracy, a skoro wolne to wyjazd, a skoro wyjazd to… z nami! Wierzymy, że każda okazja jest dobra, by wyrwać się gdzieś dalej, zobaczyć coś więcej i zapomnieć, że sesja już tuż tuż, a praca dyplomowa leży odłogiem. Weekend majowy to zazwyczaj więcej niż dwa dni, dzięki czemu możecie sobie pozwolić na kilkudniową wycieczkę. Student Travel zorganizuje dla Was niezapomniany wyjazd na majówkę. Będzie tanio, ciekawie i intensywnie!

 

Wczasy na długi weekend majowy

Przełom kwietnia i maja dla większości z nas oznacza kilka dni wolnego od codziennych obowiązków związanych z nauką i pracą. Można je oczywiście wykorzystać w rozmaity sposób, choć przyznajcie, że „wycieczka” brzmi zdecydowanie lepiej niż wiosenne porządki czy nadrabianie jakichkolwiek zaległości. Wyjazdy na majówkę przygotowane przez Student Travel to kilkudniowe wycieczki w różne miejsca Europy, których ceny zaczynają się już od 349 zł. 

Ile macie czasu? W ciągu 3-5 dni możecie poznać dogłębnie jedno miasto lub zwiedzić kilka najciekawszych miejscówek – wystarczy wybrać interesujący Was kierunek. Student Travel oferuje wycieczki autokarowe, m.in. na Ukrainę (możecie zachwycić się klimatycznym Lwowem lub zwiedzić Kijów i Czarnobyl), Słowenię (Budapeszt czeka właśnie na Was!) i do Czech (odwiedzicie Pragę, której centrum jest wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO i skosztujecie piwa w Pilznie), a także typowe city break ze zwiedzaniem najpiękniejszych stolic Europy (np. Amsterdam plus Paryż). 

A może uda Wam się wyrwać na nieco dłużej? W ciągu 6-9 dni można naprawdę sporo zobaczyć! W tej kategorii znajdziecie cieszące się ogromną popularnością TRIP-y, w ramach których czeka Was intensywne zwiedzanie. 5 – 6 miejscówek możecie zobaczyć na przykład podczas Italian TRIP czy Szwajcaria TRIP. Dynamiczne eksplorowanie otoczenia czeka was również w trakcie Adria TRIP, ze Słowenią i Chorwacją w rolach głównych. Spokojnie, wiemy o tym, że nie samym zwiedzaniem człowiek żyje! Podczas wyjazdu znajdzie się czas na plażing i imprezowanie.