Logo
Logo Logo

Aktywne filtry:

  • Majówka Usuń
Widok listy:
Sortowanie:

Terminy wyjazdu

Od
Do

Sezon

Lato
Majówka

Kategoria wyjazdu

🛷
Camp
🍸
Chill & Party
City Break
🌎
Egzotyka
🚍
Kampery
🎈
Nowości
Rejsy
🍸
Sylwester
📋
Szkolenie
Zwiedzanie

Kraje

Wybierz

Rodzaj transportu

🚍
   Pokaż filtry
Zwiń

Wyjazdy na majówkę 2023

Majówka, czyli wolne od nauki i pracy, a skoro wolne to wyjazd, a skoro wyjazd to… z nami! Wierzymy, że każda okazja jest dobra, by wyrwać się gdzieś dalej, zobaczyć coś więcej i zapomnieć, że sesja już tuż tuż, a praca dyplomowa leży odłogiem. Weekend majowy to zazwyczaj więcej niż dwa dni, dzięki czemu możecie sobie pozwolić na kilkudniową wycieczkę. Student Travel zorganizuje dla Was niezapomniany wyjazd na majówkę. Będzie tanio, ciekawie i intensywnie!

City Breaki na długi weekend majowy

Przełom kwietnia i maja dla większości z nas oznacza kilka dni wolnego od codziennych obowiązków związanych z nauką i pracą. Można je oczywiście wykorzystać w rozmaity sposób, choć przyznajcie, że „wycieczka” brzmi zdecydowanie lepiej niż wiosenne porządki czy nadrabianie jakichkolwiek zaległości. Wyjazdy na majówkę przygotowane przez Student Travel to kilkudniowe wycieczki w różne miejsca Europy, których ceny zaczynają się już od 349 zł. 

Ile macie czasu? W ciągu 3-5 dni możecie poznać dogłębnie jedno miasto lub zwiedzić kilka najciekawszych miejscówek – wystarczy wybrać interesujący Was kierunek. Student Travel oferuje wycieczki autokarowe, m.in. na Słowenię, do Budapeszt, do Czech (odwiedzicie Pragę, której centrum jest wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO i skosztujecie piwa w Pilznie), a także typowe city break ze zwiedzaniem najpiękniejszych stolic Europy (np. Amsterdam plus Paryż). 

A może uda Wam się wyrwać na nieco dłużej? W ciągu 6-9 dni można naprawdę sporo zobaczyć! W tej kategorii znajdziecie cieszące się ogromną popularnością TRIP-y, w ramach których czeka Was intensywne zwiedzanie. 5 – 6 miejscówek możecie zobaczyć na przykład podczas Italian TRIP czy Szwajcaria z pociągiem Glacier Express. 

W czasie majówki możecie też odpocząć na egzotycznej wyprawie do Tajlandii, czy esklorować dzikie tereny Islandii!