Logo
Logo Logo

Aktywne filtry:

  • Majówka Usuń
Widok listy:
Sortowanie:
Liczba ofert spełniających kryteria:

Sezon

Jesień
Lato
Majówka
🔆
Wiosna
🌨
Zima
Kategoria wyjazdu

Kategoria wyjazdu

🛷
Camp
🔆
Chill
Chill & Party
Chill & Party
City Break
🌎
Egzotyka
🌨
Ferie
Lato
Majówka
🛳
Narty
Party
Rejsy
Zwiedzanie
Kraje

Kraje

Wybierz
Wyżywienie

Wyżywienie

Wybierz
Rodzaj transportu

Rodzaj transportu

🚍
Autokar
Prom
Samolot
Miesiąc

Miesiąc

Luty
Luty
Kwiecień
Kwiecień
Maj
Maj
Lipiec
Lipiec
Sierpień
Sierpień
Wrzesień
Wrzesień
Pokaż więcej
Pokaż mniej

Majówka – oferty wycieczek

Majówka, czyli wolne od nauki i pracy, a skoro wolne to wyjazd, a skoro wyjazd to… z nami! Wierzymy, że każda okazja jest dobra, by wyrwać się gdzieś dalej, zobaczyć coś więcej i zapomnieć, że sesja już tuż tuż, a praca dyplomowa leży odłogiem. Weekend majowy to zazwyczaj więcej niż dwa dni, dzięki czemu możecie sobie pozwolić na kilkudniową wycieczkę. Student Travel zorganizuje dla Was niezapomniany wyjazd na majówkę. Będzie tanio, ciekawie i intensywnie!

 

Wczasy na długi weekend majowy

Przełom kwietnia i maja dla większości z nas oznacza kilka dni wolnego od codziennych obowiązków związanych z nauką i pracą. Można je oczywiście wykorzystać w rozmaity sposób, choć przyznajcie, że „wycieczka” brzmi zdecydowanie lepiej niż wiosenne porządki czy nadrabianie jakichkolwiek zaległości. Wyjazdy na majówkę przygotowane przez Student Travel to kilkudniowe wycieczki w różne miejsca Europy, których ceny zaczynają się już od 349 zł. 

Ile macie czasu? W ciągu 3-5 dni możecie poznać dogłębnie jedno miasto lub zwiedzić kilka najciekawszych miejscówek – wystarczy wybrać interesujący Was kierunek. Student Travel oferuje wycieczki autokarowe, m.in. na Ukrainę (możecie zachwycić się klimatycznym Lwowem lub zwiedzić Kijów i Czarnobyl), Słowenię (Budapeszt czeka właśnie na Was!) i do Czech (odwiedzicie Pragę, której centrum jest wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO i skosztujecie piwa w Pilznie), a także typowe city break ze zwiedzaniem najpiękniejszych stolic Europy (np. Amsterdam plus Paryż). 

A może uda Wam się wyrwać na nieco dłużej? W ciągu 6-9 dni można naprawdę sporo zobaczyć! W tej kategorii znajdziecie cieszące się ogromną popularnością TRIP-y, w ramach których czeka Was intensywne zwiedzanie. 5 – 6 miejscówek możecie zobaczyć na przykład podczas Italian TRIP czy Szwajcaria TRIP. Dynamiczne eksplorowanie otoczenia czeka was również w trakcie Adria TRIP, ze Słowenią i Chorwacją w rolach głównych. Spokojnie, wiemy o tym, że nie samym zwiedzaniem człowiek żyje! Podczas wyjazdu znajdzie się czas na plażing i imprezowanie.