Logo
Logo Logo

Aktywne filtry:

  • Włochy Usuń
Widok listy:
Sortowanie:

Terminy wyjazdu

Od
Do

Sezon

Lato
Majówka
🍸
Sylwester

Kategoria wyjazdu

🛷
Camp
🍸
Chill & Party
City Break
🌎
Egzotyka
🚍
Kampery
🎈
Nowości
Rejsy
🍸
Sylwester
Zwiedzanie

Kraje

Wybierz

Wybrano:

  • Włochy <= Yii::t('app', 'Usuń') ?>

Rodzaj transportu

🚍
🚘
   Pokaż filtry
Zwiń

Wycieczki do Włoch

Włochy słyną przede wszystkim z uśmiechniętych i żywiołowych mieszkańców, doskonałej kuchni oraz bogatej historii, która swoje odzwierciedlenie znajduje w licznych zabytkach. Podczas wycieczki do Włoszech (Włoch) koniecznie należy spróbować lokalnego wina oraz pizzy, która sprzedawana jest na kawałki. Ten niezwykły kraj zachwyca również radosną atmosferą oraz pięknymi i zróżnicowanymi krajobrazami. Śródziemnomorski klimat, a także bardzo przystępne ceny wycieczek do Włoch sprawiają, że turyści z całego świata z przyjemnością odwiedzają Półwysep Apeniński.

Wycieczkę do Włoszech (Włoch) warto rozpocząć w stolicy Italii. Podczas pobytu w Rzymie z pewnością należy odwiedzić Forum Romanum oraz Koloseum. Miasto znane jest również z urokliwych uliczek oraz romantycznej atmosfery. Na Sycylii, poza plażowaniem i beztroskim relaksem, można wybrać się na przykład do miasteczka Cefalu i Palermo. Podczas wakacji w Italii nie należy zapomnieć także o Toskanii, Neapolu oraz Wenecji. Planując tanią wycieczkę do Włoszech (Włoch), warto rozważyć zorganizowany wyjazd objazdowy. Wyprawa do najpiękniejszych zakątków Półwyspu Apenińskiego umożliwia porównanie zwyczajów obowiązujących w różnych częściach kraju.

 

Włochy - kraj pełen atrakcji

Ze względu na zróżnicowany krajobraz Włochy słyną z bardzo bogatej oferty rozrywkowo-rekreacyjnej oraz licznych atrakcji. Na północy kraju panują doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych. Narciarze i snowboardziści mają do wyboru ogromną liczbę kurortów, w których mogą odpocząć i w pełni oddać się zimowemu szaleństwu. Górzyste tereny sprzyjają również trekkingowi i pieszym wyprawom. Południe Italii jest z kolei znakomitym miejscem do plażowania oraz spróbowania swoich sił w kitesurfingu lub windsurfingu.

Półwysep Apeniński znany jest także z imprez pod gołym niebem, które odbywają się właściwie w każdym mieście. Podczas wycieczki do Włoszech (Włoch) warto wybrać się na jeden z miejskich placów, aby poczuć radosną atmosferę, z jakiej niewątpliwie słynie południe Europy. Nieograniczone możliwości spędzania wolnego czasu oraz bardzo przystępne ceny sprawiają również, że Włochy to wspaniałe miejsce na wymarzone wakacje dla studentów, którzy przyjeżdżają tutaj z całego świata.