Logo
Logo Logo
Potwierdzone wyjazdy >
Sprawdz aktualnie obowiązujace obostrzenia >

Aktywne filtry:

  • Polska Usuń
Widok listy:
Sortowanie:
Liczba ofert spełniających kryteria:

Sezon

Jesień
Lato
🍸
Sylwester
🌨
Zima
Kategoria wyjazdu

Kategoria wyjazdu

🔆
Chill
City Break
🌎
Egzotyka
🌨
Ferie
Party
Rejsy
Sport
🍸
Sylwester
Zwiedzanie
Kraje

Kraje

Wybierz

Wybrano:

  • Polska Usuń
Wyżywienie

Wyżywienie

Wybierz
Rodzaj transportu

Rodzaj transportu

🚍
Autokar
🚘
Dojazd własny
Samolot
Miesiąc

Miesiąc

Maj
Maj
Grudzień
Grudzień
Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wyjazdy do Polski

Nie bądź jednym z tych, którzy cudze chwalą, a swego nie znają! Polska to zawsze dobry wybór na wyjazd i oderwanie się od codziennych spraw, nauki, pracy… Plusy? Szybko dotrzesz na miejsce - większość destynacji jest w zasięgu ręki i maksymalnie kilku godzin jazdy. Poza tym wyjazdy w granicach kraju są po prostu tanie, a Ty przecież lubisz dobrze się bawić za niewielkie pieniądze, prawda?

Imprezuj i odpoczywaj w studenckim stylu!

Wycieczki po Polsce to możliwość poznania najpiękniejszych regionów naszej ojczyzny oraz odwiedzenia miejscówek, które gwarantują świetne warunki lokalowe, mnóstwo dodatkowych atrakcji, a co za tym idzie - furę doskonałej zabawy. Takie wycieczki są dostępne dla większości naszych przyjaciół - czasowo i cenowo, dlatego bez trudu zbierzecie grupę, z którą ruszycie na krótszy lub dłuższy wyjazd w Polskę.

W naszej ofercie znajdziesz wyjazdy zimowe i letnie oraz wyjątkowe propozycje na szczególne okazje. Latem zabierzemy Cię nad morze i pokażemy, jak radzić sobie z falami, by z wody wychodzić zawsze z deską (a nie na desce!). Zimą pokażemy Ci najpiękniejszą stronę polskich gór - idealnych do podziwiania lub szusowania po stokach.

Szczególne okazje? Jedną z nich jest Sylwester, a my dokładnie wiemy, jak go zorganizować, by był jedyny w swoim rodzaju i po prostu udany! Ognisko w Bieszczadach (cicho, głucho, wilki jakieś…) czy domówka a amerykańskim stylu (elegancko, uroczyście i z maskami na twarzach…)? Umiemy w jedno i drugie!