Logo
Logo Logo

Aktywne filtry:

  • Polska Usuń
Widok listy:
Sortowanie:

Terminy wyjazdu

Od
Do

Sezon

Lato

Kategoria wyjazdu

🛷
Camp
🍸
Chill & Party
City Break
🌎
Egzotyka
🚍
Kampery
🎈
Nowości
Rejsy
Zwiedzanie

Kraje

Wybierz

Wybrano:

  • Polska <= Yii::t('app', 'Usuń') ?>

Rodzaj transportu

🚍
   Pokaż filtry
Zwiń
Nie znaleźliśmy oferty spełniającej Twoje kryteria. Zmień parametry filtra

Wyjazdy do Polski

Nie bądź jednym z tych, którzy cudze chwalą, a swego nie znają! Polska to zawsze dobry wybór na wyjazd i oderwanie się od codziennych spraw, nauki, pracy… Plusy? Szybko dotrzesz na miejsce - większość destynacji jest w zasięgu ręki i maksymalnie kilku godzin jazdy. Poza tym wyjazdy w granicach kraju są po prostu tanie, a Ty przecież lubisz dobrze się bawić za niewielkie pieniądze, prawda?

Imprezuj i odpoczywaj w studenckim stylu!

Wycieczki po Polsce to możliwość poznania najpiękniejszych regionów naszej ojczyzny oraz odwiedzenia miejscówek, które gwarantują świetne warunki lokalowe, mnóstwo dodatkowych atrakcji, a co za tym idzie - furę doskonałej zabawy. Takie wycieczki są dostępne dla większości naszych przyjaciół - czasowo i cenowo, dlatego bez trudu zbierzecie grupę, z którą ruszycie na krótszy lub dłuższy wyjazd w Polskę.

W naszej ofercie znajdziesz wyjazdy zimowe i letnie oraz wyjątkowe propozycje na szczególne okazje. Latem zabierzemy Cię nad morze i pokażemy, jak radzić sobie z falami, by z wody wychodzić zawsze z deską (a nie na desce!). Zimą pokażemy Ci najpiękniejszą stronę polskich gór - idealnych do podziwiania lub szusowania po stokach.

Szczególne okazje? Jedną z nich jest Sylwester, a my dokładnie wiemy, jak go zorganizować, by był jedyny w swoim rodzaju i po prostu udany! Ognisko w Bieszczadach (cicho, głucho, wilki jakieś…) czy domówka a amerykańskim stylu (elegancko, uroczyście i z maskami na twarzach…)? Umiemy w jedno i drugie!