Logo
Logo Logo
Cover foto

Bezpieczeństwo

Płatność e-przelewem

Szybki przelew (e-przelew) umożliwia natychmiastową płatność za rezerwację. ST.PL korzysta z systemu błyskawicznej płatności PayU, co pozwala na zintegrowanie w jednym miejscu wielu banków.

Po wybraniu opcji płatności "szybki przelew online" i wybraniu banku następuje bezpośrednie połączenie z Waszym kontem bankowym. Wystarczy zalogować się do konta, a po zapłaceniu za rezerwacje następuje potwierdzenie płatności i powrót na stronę student.travel.pl.

Z kolei "przelw tradycyjny PayU" to wykorzystanie kont generowanych przez PayU, gdzie dla każdej transakcji numer konta jest jednorazowo generowany przez PayU. Prosimy nie powielać wpłat na ten sam numer konta oraz nie edytować kwot z blankietu. Metoda płatności jest długoterminowa.

Rezerwacje online

Podczas rezerwacji online otrzymujecie możliwość natychmiastowej rezerwacji wycieczki i gwarancję jej dostępności w tym momencie. Oznacza to, że dana oferta (przelot, pokój w hotelu, wyżywienie, transport, ubezpieczenie) w określonym terminie zostaje dla Was zablokowana. Po dokonaniu płatności błyskawicznej lub w przeciągu 2 dni przelewem tradycyjnym następuje jej potwierdzenie.

Przesyłanie danych - SSL

Dzięki wykorzystaniu certyfikatu SSL (Secure Socket Layer) dane dotyczące Waszych rezerwacji, a w szczególności płatności za rezerwację, są zabezpieczone podczas ich przesyłania za pośrednictwem Internetu. SSL koduje i szyfruje przekazywane wiadomości oraz uwierzytelnia serwery, przez które są one przekazywane.

Certyfikaty SSL są wydawane przez firmy autoryzujące, które sprawdzają wiarygodność serwisu.

Dane osobowe

Zapewnienie prywatności naszym użytkownikom to dla nas priorytet, dlatego dbamy o to, by Twoje dane były u nas bezpieczne. Chodzi o dane osobowe i dane zapisywane w plikach cookies oraz pochodnych technologiach, które zbieramy gdy dokonujesz rezerwacji imprezy turystycznej czy korzystasz z serwisów internetowych należących do Student.travel.pl.

Aby dowiedzieć się o plikach cookies oraz na jakich zasadach będą przetwarzane Twoje dane, zapoznaj się z poniższą klauzulą informacyjną: https://m.student.travel.pl/rodo

Przekazane nam dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy oraz - jeżeli wyrazicie zgodę - w celach marketingowych polegających na promowaniu naszych usług drogą telefoniczną i mailową.

Dane wprowadzone przez Was do formularza rezerwacji będą przetwarzane przez Student.travel.pl. zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. 2002 nr 144 poz. 1204), ustawą o prawie telekomunikacyjnym z dnia 16 lipca 2004 r. (Dz. U. 2004 nr 171 poz. 1800) oraz zgodnie z Europejskim Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

img

Newsletter

Newsletter umożliwia zaprenumerowanie bezpłatnego maila z ofertami, promocjami i nowościami. Subskrypcja odbywa się w dwóch etapach.

Pierwszym jest rejestracja maila na stronie www, drugim aktywacja, przez kliknięcie linka, który wysyłamy na podany adres e-mail. W każdej chwili można zrezygnować z otrzymywania maili z ofertami przez kliknięcie linka umieszczonego w każdym przesyłanym newsletterze.