Logo
Logo Logo

Filtrowanie

Sezon

Lato
Majówka

Kategoria wyjazdu

🛷
Camp
🔆
Chill
City Break
🌎
Egzotyka
Lato
Majówka
Party
Rejsy
Zwiedzanie

Kraje

Wybierz

Wybrano:

  • Słowenia Usuń

Wyżywienie

Wybierz

Rodzaj transportu

🚍
Autokar
Prom
Samolot

Miesiąc

Maj
Lipiec
Sierpień
Wrzesień

Kadra

Wybierz

Koordynator

Wybierz
Ogarnij więcej
Zamknij

Aktywne filtry:

  • Słowenia Usuń
Widok listy:
Sortowanie:
Liczba ofert spełniających kryteria:

Wczasy i wycieczki do Słowenii

Słowenia to ten kraj, który większość z nas mija w drodze do Chorwacji czy Włoch. Co możemy o niej powiedzieć? Najczęściej niewiele! A gdyby tak przestać Słowenię po prostu mijać i zatrzymać się w niej na dłużej? Ten niewielki kraj ma naprawdę sporo do zaoferowania! Począwszy od rewelacyjnie przygotowanych, alpejskich stoków (zimą), poprzez piękne krajobrazy i klimatyczne miasta, z mnóstwem zabytków (przez cały rok), po plaże nad Adriatykiem (latem). Tak! Słowenia ma dostęp do morza! I choć linia brzegowa liczy sobie obecnie jedynie 47 km to już w najbliższym czasie może się to zmienić… Rząd kraju ma w planach utworzenie sztucznej wyspy o powierzchni  30 tysięcy metrów kwadratowy! 

Słowenia dla studenta? Tanio i ciekawe! 

Słowenia nie jest jeszcze oblegana, a to oznacza, że po pierwsze jest tania, po drugie - dziewicza (lubimy gdzieś być pierwsi, a Wy?), a po trzecie - jak tylko pojawia się jakiś wyjazd na Słowenię, to rozchodzi się w mgnieniu oka. Gotowi zapolować na okazję i odwiedzić z nami Słowenię?! Przygotowujemy dla Was świetny program, intensywne zwiedzanie oraz plażowanie lub zjeżdżanie na nartach bądź snowboardzie (w zależności od pory roku). 

Wycieczka do Słowenii to okazja do zwiedzenia uroczej Lublany, stolicy Słowenii i najważniejszego ośrodka kulturalnego i naukowego kraju. Warto również zobaczyć Ptuj, najstarszą miejscowość Słowenii, która urzeka wiekowymi zabytkami, niezwykłym klimatem oraz pięknym otoczeniem z majestatycznym zamkiem na wzgórzu w roli głównej. Ale Słowenia to również liczne zjawiska krasowe i około 7 tysięcy jaskiń, blisko 300 zachwycających wodospadów i najstarszy park narodowy w Europie, Triglav. 

Gotowi zatrzymać się w Słowenii na dłużej?