Logo
Logo Logo
Potwierdzone wyjazdy >
Sprawdz aktualnie obowiązujace obostrzenia >

Aktywne filtry:

  • Tajlandia Usuń
Widok listy:
Sortowanie:
Liczba ofert spełniających kryteria:

Sezon

Jesień
Lato
🍸
Sylwester
🌨
Zima
Kategoria wyjazdu

Kategoria wyjazdu

🔆
Chill
City Break
🌎
Egzotyka
Party
Rejsy
🍸
Sylwester
Zwiedzanie
Kraje

Kraje

Wybierz

Wybrano:

  • Tajlandia Usuń
Wyżywienie

Wyżywienie

Wybierz
Rodzaj transportu

Rodzaj transportu

🚍
Autokar
🚘
Dojazd własny
Samolot
Miesiąc

Miesiąc

Grudzień
Grudzień
Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wyjazdy do Tajlandii

Tajlandia? Challenge accepted! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych ani miejscówek poza naszym zasięgiem! Co powiecie na 17 dni (tak, siedemnaście!) w Tajlandii, podczas których poczujecie na własnej skórze Bangkok i Chiang Mai, spróbujecie swoich sił podczas kursu gotowania kuchni tajskiej, oddacie się plażowaniu na wyspie Koh Phangan i w Ao Nang oraz spacerowaniu po Koh Phi Phi? Jednej rzeczy nie możemy Wam obiecać… że nie połamiecie sobie języka próbują wymówić te wszystkie nazwy!

Tajlandia dla studenta? Przygoda życia!

Żeby zwiedzić z nami Tajlandię musicie zarezerwować sobie ponad dwa tygodnie. Na krócej po prostu nie opłaca się tam lecieć! Rozbijcie świnkę skarbonkę (naprawdę warto!) i wybierzcie pasujący Wam termin. O nic więcej nie musicie się martwić! Załatwimy wszystkie formalności i zaklepiemy każdą miejscówkę noclegową - tak, będzie ich kilka!

Zaczniemy od Bangkoku, w którym spędzimy pierwsze cztery dni i zobaczymy m.in. Wielki Pałac Królewski, Świątynie Leżącego Buddy i Dzielnicę Chinatown oraz zwiedzimy Ayutthaya - miasto wyspę z zapierającymi dech w piersiach ruinami Złotego Miasta. Kolejnym punktem na planie wyjazdu do Tajlandii będzie Chiang Mai (to tutaj będziemy gotować, a chętni będą mogli dodatkowo odwiedzić rezerwat słoni). Kolejne dni (i noce) spędzimy na wyspie Koh Phangan, a na koniec zostawimy sobie Ao Nang z wycieczką fakultatywną po Koh Phi Phi.

Nie będziecie chcieli wracać! Serio!