Logo
Logo Logo

Filtrowanie

Sezon

Lato
Majówka

Kategoria wyjazdu

🛷
Camp
🔆
Chill
City Break
🌎
Egzotyka
Lato
Party
Rejsy
Zwiedzanie

Kraje

Wybierz

Wybrano:

  • Tajlandia Usuń

Wyżywienie

Wybierz

Rodzaj transportu

🚍
Autokar
Prom
Samolot

Miesiąc

Maj
Lipiec
Sierpień
Wrzesień

Kadra

Wybierz

Koordynator

Wybierz
Ogarnij więcej
Zamknij

Aktywne filtry:

  • Tajlandia Usuń
Widok listy:
Sortowanie:
Liczba ofert spełniających kryteria:

Wyjazdy do Tajlandii

Tajlandia? Challenge accepted! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych ani miejscówek poza naszym zasięgiem! Co powiecie na 17 dni (tak, siedemnaście!) w Tajlandii, podczas których poczujecie na własnej skórze Bangkok i Chiang Mai, spróbujecie swoich sił podczas kursu gotowania kuchni tajskiej, oddacie się plażowaniu na wyspie Koh Phangan i w Ao Nang oraz spacerowaniu po Koh Phi Phi? Jednej rzeczy nie możemy Wam obiecać… że nie połamiecie sobie języka próbują wymówić te wszystkie nazwy!

Tajlandia dla studenta? Przygoda życia!

Żeby zwiedzić z nami Tajlandię musicie zarezerwować sobie ponad dwa tygodnie. Na krócej po prostu nie opłaca się tam lecieć! Rozbijcie świnkę skarbonkę (naprawdę warto!) i wybierzcie pasujący Wam termin. O nic więcej nie musicie się martwić! Załatwimy wszystkie formalności i zaklepiemy każdą miejscówkę noclegową - tak, będzie ich kilka!

Zaczniemy od Bangkoku, w którym spędzimy pierwsze cztery dni i zobaczymy m.in. Wielki Pałac Królewski, Świątynie Leżącego Buddy i Dzielnicę Chinatown oraz zwiedzimy Ayutthaya - miasto wyspę z zapierającymi dech w piersiach ruinami Złotego Miasta. Kolejnym punktem na planie wyjazdu do Tajlandii będzie Chiang Mai (to tutaj będziemy gotować, a chętni będą mogli dodatkowo odwiedzić rezerwat słoni). Kolejne dni (i noce) spędzimy na wyspie Koh Phangan, a na koniec zostawimy sobie Ao Nang z wycieczką fakultatywną po Koh Phi Phi.

Nie będziecie chcieli wracać! Serio!