Logo
Logo Logo

Aktywne filtry:

  • Albania Usuń
Widok listy:
Sortowanie:

Terminy wyjazdu

Od
Do

Sezon

Lato
Majówka

Kategoria wyjazdu

🛷
Camp
🍸
Chill & Party
City Break
🌎
Egzotyka
🛳
Narty
🎈
Nowości
Rejsy
🍸
Sylwester
📋
Szkolenie
Zwiedzanie

Kraje

Wybierz

Wybrano:

  • Albania <= Yii::t('app', 'Usuń') ?>

Rodzaj transportu

🚍
🚘
   Pokaż filtry
Zwiń

Wycieczki do Albanii

Co może być fajniejszego od dostępu do morza? Dostęp do dwóch mórz! Albania go ma. To państwo leżące na Bałkanach, czyli w południowo – wschodniej Europie, posiadającej aż 300 kilometrów plaż (szczęściarze!) nad Morzem Adriatyckim i Morzem Jońskim. Jeszcze do niedawna rzadko odwiedzana, a obecnie przeżywająca prawdziwy turystyczny boom. Szacuje się, że w ciągu ostatnich dwóch lat Albanię odwiedziło ponad 200 tysięcy Polaków. Byliście wśród nich? Jeśli nie, to najwyższy czas to zmienić!

Przygotowaliśmy dla Was atrakcyjne wycieczki do Albanii, które pozwolą Wam poznać ten niezwykły kraj, zachwycić się jego dziką przyrodą i poczuć wyjątkową atmosferę bałkańskich miast i miasteczek. Ceny? Możecie być spokojni! Dołożyliśmy wszelkich starań, by koszt wyjazdu nie zrujnował Waszego portfela. Komfort? Tutaj też wrzućcie na luz! Tanie wycieczki do Albanii mogą być doskonale zorganizowane i optymalnie dopasowane do Waszych potrzeb i oczekiwań. Wypróbujcie nas!

 

Albania - kierunek dla odkrywców

Wycieczki do Albanii cieszą się rosnącą popularnością z kilku powodów. To wciąż najmniej „oklepany” ze wszystkich europejskich (i nie tylko) kierunków podróży, mega ciekawy i stosunkowo niedrogi. Gwarancja pięknej pogody i dostępu do wyjątkowo urodziwych, piaszczystych plaż to bezdyskusyjnie największe atuty tego tajemniczego kraju. A skoro o tajemnicach mowa... w Albanii mnóstwo zakątków wciąż czeka na swoich odkrywców!

Wiedzieliście, że Albania nazywana jest krajem bunkrów? W całym państwie jest ich ponad 750 tysięcy! Dość łatwo je zlokalizować - większość z nich ma charakterystyczne, zaokrąglone kopuły, które wychylają się nad powierzchnię. W Albanii coś dla siebie znajdą również miłośnicy podwodnych przygód, klimatycznych wysepek, architektonicznych perełek sprzed wieków oraz zapierających dech w piersiach widoków. Gotowi zmierzyć się z Albanią?