Logo
Logo Logo

Filtrowanie

Sezon

Jesień
🍸
Sylwester
🌨
Zima

Kategoria wyjazdu

Bestseller
City Break
🌨
Ferie
🛳
Narty
Party
Rejsy
🍸
Sylwester
🛵
Sylwester SKI/SNB
📋
Szkolenie
Zwiedzanie

Kraje

Wybierz

Wybrano:

  • Bułgaria Usuń

Wyżywienie

Wybierz

Rodzaj transportu

🚍
Autokar
🚘
Dojazd własny
Prom

Miesiąc

Styczeń
Luty
Marzec
Październik
Grudzień
Ogarnij więcej
Zamknij

Aktywne filtry:

  • Bułgaria Usuń
Widok listy:
Sortowanie:
Liczba ofert spełniających kryteria:

Wycieczki do Bułgarii

Bułgaria jest jednym z najstarszych krajów w Europie, który dodatkowo leży na skrzyżowaniu kontynentów (usytuowana jest na skraju geograficznej Europy, Afryki i Azji) i graniczy z pięcioma państwami (Rumunią, Grecją, Turcją, Serbią i Macedonią) oraz Morzem Czarnym. Efekt? Maksymalna różnorodność! Mieszanka wpływów z trzech kontynentów, otwartość Bułgarów na inne kultury, a do tego zróżnicowany krajobraz (od zalesionych pasm górskich, przez ogromne i malownicze doliny, po piaszczyste plaże) sprawiają, że ten kraj zwiedza się z ogromnym zaciekawieniem.

Bułgaria wciąż ma przed sobą turystyczny boom, dlatego jeśli myślicie o odwiedzeniu tego wyjątkowego kraju – zróbcie to teraz! Wycieczki do Bułgarii w rewelacyjnych cenach, z gwarancją komfortowej podróży i wygodnego noclegu? Mamy je dla Was! Każdy z oferowanych przez nas wyjazdów jest szczegółowo zaplanowany i zorganizowany. Bułgaria dla studenta to Bułgaria, którą możecie poznać od podszewki, korzystając ze wszystkich jej uroków (tak, tak, z piaszczystymi plażami włącznie!) i unikając nieprzyjemnego uczucia… wydrenowanych kieszeni.

 

W Bułgarii każdy znajdzie coś dla siebie

Bułgarią zachwyci się każdy, kto szuka: pięknych szlaków do wędrówek (tych z serii „zapierających dech w piersiach”), zachwycających zabytków (tych, które sprawiają, że mamy wrażenia obcowania z historią tu i teraz) i ciepłych plaż (tych, na których można… oddać się „nic nie robieniu”). Dzięki wyjątkowemu położeniu geograficznemu, na bułgarską ziemię pada szeroki kąt światła – słoneczna pogoda jest więc kolejnym atutem tego kraju i tym, co przyciąga spragnionych słońca turystów.

Mieszkańcy Bułgarii żyją statystycznie dłużej niż inne narody - nie stresują się zanadto, jedzą dużo bułgarskich jogurtów (odkrycie bakterii stosowanej przy produkcji jogurtów na całym świecie to właśnie dzieło Bułgara, Stamena Grigorova) i produkują olejek różany (około 50% światowych zasobów tego pachnidła pochodzi z Bułgarii). No i naprawdę potrafią się bawić, czego dowodem niech będzie wpis do Księgi Rekordów Guinnessa, w kategorii… biesiadowanie. Podczas tej rekordowej imprezy, przy mierzącym 400 metrów stole, zasiadło ponad 3 tysiące osób, które wypiły prawie 500 litrów rakiji.