Logo
Logo Logo

Aktywne filtry:

  • Holandia Usuń
Widok listy:
Sortowanie:
Liczba ofert spełniających kryteria:

Sezon

Jesień
Lato
Majówka
🔆
Wiosna
🌨
Zima
Kategoria wyjazdu

Kategoria wyjazdu

🛷
Camp
🔆
Chill
Chill & Party
Chill & Party
City Break
🌎
Egzotyka
🌨
Ferie
Lato
Majówka
🛳
Narty
Party
Rejsy
Zwiedzanie
Kraje

Kraje

Wybierz

Wybrano:

  • Holandia Usuń
Wyżywienie

Wyżywienie

Wybierz
Rodzaj transportu

Rodzaj transportu

🚍
Autokar
Prom
Samolot
Miesiąc

Miesiąc

Kwiecień
Kwiecień
Maj
Maj
Lipiec
Lipiec
Sierpień
Sierpień
Wrzesień
Wrzesień
Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wycieczki do Holandii

Holandia to najlepszy dowód na to, że nie trzeba jechać daleko, by zaliczyć rewelacyjną wycieczkę! Holandia kojarzy nam się przede wszystkim z wiatrakami (a konkretnie wiatrakiem na opakowaniu holenderskiego kakałka), tulipanami i rowerami. Wszystko się zgadza! Dorzucilibyśmy do tego jeszcze kanały (w samym Amsterdamie, nazywanym zresztą Wenecją Północy, jest ich około 160!), kawę i… czerwone latanie, if You know what I mean! 

Studencki wyjazd w do Wenecji Północy (i nie tylko!)

Wycieczkę do Holandii? Najlepiej objazdowa, pozwalająca w ciągu kilku dni zobaczyć jak najwięcej! Takie intensywne wyjazdu lubimy najbardziej, a bezczynność preferujemy wyłącznie w niewielkich dawkach, ot choćby nad filiżanką czarnej kawy w jednym zholenderskich coffee shopów. Dobra, to co jest do zobaczenia w Holandii? 

Na pierwszy ogień idą: Haga, Zaandam (ze skansenem wiatraków Zaanse Schans) oraz Lisse, w którym znajduje się bajeczny ogród Keukenhof. Na deser zostawiamy sobie Amsterdam, w którym będziemy jednymi z ponad 6 milionów turystów, którzy co roku odwiedzają to niezwykłe miasto (no cóż, nie zawsze musimy być pierwsi, oryginalni i wyjątkowi! Wąskie uliczki tworzą niezwykle kameralną, choć zdecydowanie międzynarodową atmosferę. Można nimi dotrzeć (pieszo, na rowerze lub skuterze) m.in. na Plac Dam (będący centralnym punktem miasta), a następnie zaglądnąć do Pałacu Królewskiego, gabinetu figur woskowych Madame Tussaud, historycznego Hotelu Krasnopolski czy do jednego z najstarszych kościołów w Europie, Qude Kerk, a także całej masy muzeów (w Amsterdamie jest ich ponad 50!)… 

No dobra, wiemy również jak dotrzeć do Dzielnicy Czerwonych Latarni, Muzeum Seksu i Muzeum Haszyszu. To co, jedziecie z nami?