Logo
Logo Logo

Aktywne filtry:

  • Grecja Usuń
Widok listy:
Sortowanie:

Terminy wyjazdu

Od
Do

Sezon

Lato

Kategoria wyjazdu

🛷
Camp
🍸
Chill & Party
City Break
🌎
Egzotyka
🚍
Kampery
🎈
Nowości
Rejsy
Zwiedzanie

Kraje

Wybierz

Wybrano:

  • Grecja <= Yii::t('app', 'Usuń') ?>

Rodzaj transportu

🚍
   Pokaż filtry
Zwiń

Wycieczki do Grecji

Grecja to maksymalna różnorodność krajobrazów, dostęp do czterech mórz, malownicze góry, ponad 2 tysiące wysp i dziesiąta na świecie pod względem długości linia brzegowa. Ten położony na południowym krańcu Półwyspu Bałkańskiego kraj graniczy z Morzem Egejskim, Kreteńskim, Jońskim i Śródziemnomorskim (do wyboru, do koloru!), a blisko 15 tysięcy kilometrów plaż sprawia, że odpoczynek znajdą tu absolutnie wszyscy zainteresowani i... wcale nie będzie ciasno! Byliście już w Grecji?

Szukacie taniej, ale doskonale zorganizowanej wycieczki do Grecji? Mamy coś dla Was! Maksymalnie komfortowy przejazd, zakwaterowanie w wygodnych hostelach, hotelach i apartamentach, możliwość poznania wyjątkowej kultury Grecji, jej zapachów, smaków i ponadprzeciętnej urody, zwiedzanie wybranych zabytków, sporty wodne i duuuużo czasu na plażing, a wszystko to na miarę Waszego portfela (serio, serio!). To brzmi jak przepis na naprawdę udany wyjazd! No cóż, znamy się na przepisach i dokładamy wszelkich starań, by każda wycieczka była wyjątkowa. Jeśli jeszcze nigdzie z nami nie byliście, może poznamy się właśnie w podróży do Grecji?

 

Dlaczego warto wybrać Grecję?

Grecję warto odwiedzić z minimum kilku powodów. To kraj będący kolebką zachodniej cywilizacji. Jego historia sięga starożytności, a wiek najważniejszych zabytków można liczyć w tysiącleciach (a nie stuleciach). Znajduje się tu aż 17 Obiektów Dziedzictwa Kulturowego UNESCO i najwięcej na świecie muzeów archeologicznych. Igrzyska Olimpijskie, które obecnie tak chętnie śledzimy na arenach i stadionach całego świata swój początek miały właśnie w Grecji.

Grecję co roku odwiedza ponad 20 milionów turystów, czyli dwukrotnie więcej niż wynosi liczba mieszkańców kraju. Łagodny klimat i około 250 słonecznych dni w roku sprzyjają pełnowartościowemu wypoczynkowi – sezon na letnie wyjazdy trwa w Grecji od kwietnia do października (cieplej jest na wyspach!). Plaże? Znajdziemy tutaj zarówno ciepły piasek, jak i plaże żwirowo-piaskowe, czy kamieniste. Klify? Są! Jedzenie? Też jest! Wyśmienite, lekkie i maksymalnie różnorodne.