Logo
Logo Logo

Aktywne filtry:

  • Grecja Usuń
Widok listy:
Sortowanie:
Liczba ofert spełniających kryteria:

Sezon

Jesień
Lato
Majówka
🔆
Wiosna
🌨
Zima
Kategoria wyjazdu

Kategoria wyjazdu

🛷
Camp
🔆
Chill
Chill & Party
Chill & Party
City Break
🌎
Egzotyka
🌨
Ferie
Lato
Majówka
🛳
Narty
Party
Rejsy
Zwiedzanie
Kraje

Kraje

Wybierz

Wybrano:

  • Grecja Usuń
Wyżywienie

Wyżywienie

Wybierz
Rodzaj transportu

Rodzaj transportu

🚍
Autokar
Prom
Samolot
Miesiąc

Miesiąc

Kwiecień
Kwiecień
Maj
Maj
Lipiec
Lipiec
Sierpień
Sierpień
Wrzesień
Wrzesień
Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wycieczki do Grecji

Grecja to maksymalna różnorodność krajobrazów, dostęp do czterech mórz, malownicze góry, ponad 2 tysiące wysp i dziesiąta na świecie pod względem długości linia brzegowa. Ten położony na południowym krańcu Półwyspu Bałkańskiego kraj graniczy z Morzem Egejskim, Kreteńskim, Jońskim i Śródziemnomorskim (do wyboru, do koloru!), a blisko 15 tysięcy kilometrów plaż sprawia, że odpoczynek znajdą tu absolutnie wszyscy zainteresowani i... wcale nie będzie ciasno! Byliście już w Grecji?

Szukacie taniej, ale doskonale zorganizowanej wycieczki do Grecji? Mamy coś dla Was! Maksymalnie komfortowy przejazd, zakwaterowanie w wygodnych hostelach, hotelach i apartamentach, możliwość poznania wyjątkowej kultury Grecji, jej zapachów, smaków i ponadprzeciętnej urody, zwiedzanie wybranych zabytków, sporty wodne i duuuużo czasu na plażing, a wszystko to na miarę Waszego portfela (serio, serio!). To brzmi jak przepis na naprawdę udany wyjazd! No cóż, znamy się na przepisach i dokładamy wszelkich starań, by każda wycieczka była wyjątkowa. Jeśli jeszcze nigdzie z nami nie byliście, może poznamy się właśnie w podróży do Grecji?

 

Dlaczego warto wybrać Grecję?

Grecję warto odwiedzić z minimum kilku powodów. To kraj będący kolebką zachodniej cywilizacji. Jego historia sięga starożytności, a wiek najważniejszych zabytków można liczyć w tysiącleciach (a nie stuleciach). Znajduje się tu aż 17 Obiektów Dziedzictwa Kulturowego UNESCO i najwięcej na świecie muzeów archeologicznych. Igrzyska Olimpijskie, które obecnie tak chętnie śledzimy na arenach i stadionach całego świata swój początek miały właśnie w Grecji.

Grecję co roku odwiedza ponad 20 milionów turystów, czyli dwukrotnie więcej niż wynosi liczba mieszkańców kraju. Łagodny klimat i około 250 słonecznych dni w roku sprzyjają pełnowartościowemu wypoczynkowi – sezon na letnie wyjazdy trwa w Grecji od kwietnia do października (cieplej jest na wyspach!). Plaże? Znajdziemy tutaj zarówno ciepły piasek, jak i plaże żwirowo-piaskowe, czy kamieniste. Klify? Są! Jedzenie? Też jest! Wyśmienite, lekkie i maksymalnie różnorodne.