Logo
Logo Logo

Aktywne filtry:

  • City Break Usuń
Widok listy:
Sortowanie:

Terminy wyjazdu

Od
Do

Sezon

Lato
🍸
Sylwester

Kategoria wyjazdu

🛷
Camp
🍸
Chill & Party
City Break
🌎
Egzotyka
🚍
Kampery
🎈
Nowości
Rejsy
🍸
Sylwester
Zwiedzanie

Kraje

Wybierz

Rodzaj transportu

🚍
   Pokaż filtry
Zwiń

City break - co to za wyjazdy?

Masz chwilę przerwy? Kilka wolnych dni, z którymi nie do końca wiesz co zrobić? Dłuższy weekend albo nadprogramowe wolne? To właśnie dobry moment na City Break. Podczas city breaków zwiedzamy zwykle jedno miasto lub region. W kilka dni poznajemy jego kulturę, zabytki i inne atrakcje, wieczorami znajdujemy czas na imprezy, a popołudniami po prostu odpoczywamy. Dzięki temu podczas krótkiego wyjazdu typu city break nie tylko zwiedzisz miejsca docelowe swojego wyjazdu, ale również złapiesz oddech świetnie się bawiąc. Takie właśnie są City Breaki. 

Oferta City Breaków w ST

W Student Travel, jak sama nazwa wskazuje, specjalizujemy się w wyjazdach dla studentów. Dlatego nasza oferta skrojona jest właśnie dla Was. Wielbicieli zabytków chętnie zabierzemy do Budapesztu, a na żądnych wrażeń czeka City break w Amsterdamie i Paryżu. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również kochanej przez wszystkich Pragi. Jeśli natomiast szukasz krótkiej wycieczki objazdowej do mniej znanych miejsc, zapraszamy do Belgradu i Sarajewa. Co roku staramy się zaskakiwać naszych Klientów nowymi propozycjami City Breaków, dlatego obserwuj koniecznie nasze nowości. 

Kiedy mogę pojechać na City Break z ST?

 Wyrwać się na kilkudniowy wyjazd ze ST można o każdej porze roku. Największą ofertę studenckich city Breaków proponujemy Wam na majówkę. To właśnie wiosną najprzyjemniej zwiedza się Paryż, Amsterdam czy Lwów. Studencka majówka jest też świetną okazją do złapania oddechu przed zbliżającą się sesją. Na city break można wybrać się również zimą. Wyjazd sylwestrowy połączony ze zwiedzaniem jednej z europejskich stolic - czy to nie brzmi jak idealny plan na powitanie Nowego Roku? Wakacje większości z Was kojarzą się z błogim wypoczynkiem, jednak nie zawsze można sobie pozwolić na tygodniowy urlop. Właśnie dlatego również o tej porze roku proponujemy Wam City Breaki. Przecież w kilka dni też można całkiem nieźle wypocząć.

City Breaki to również bogata oferta rejsów wycieczkowych po Bałtyku. Podczas takiego wyjazdu możesz zobaczyć kilka europejskich, bałtyckich stolic w ciągu 3-5 dni. Dodatkową atrakcją jest sam rejs po Bałtyku, to bardzo komfortowy sposób podróżowania, a na samym promie moc atrakcji: basen, dyskoteki.