Logo
Logo Logo

Aktywne filtry:

  • Rosja Usuń
Widok listy:
Sortowanie:

Terminy wyjazdu

Od
Do

Sezon

Lato
🍸
Sylwester

Kategoria wyjazdu

🛷
Camp
🍸
Chill & Party
City Break
🌎
Egzotyka
🚍
Kampery
🎈
Nowości
Rejsy
🍸
Sylwester
Zwiedzanie

Kraje

Wybierz

Wybrano:

  • Rosja <= Yii::t('app', 'Usuń') ?>

Rodzaj transportu

🚍
   Pokaż filtry
Zwiń
Nie znaleźliśmy oferty spełniającej Twoje kryteria. Zmień parametry filtra

Wyjazdy do Rosji

Rosja to jeden z największych krajów świata. Jej powierzchnia to ponad 17 milionów kilometrów kwadratowych (dużo zer!), a liczba ludności przekracza 140 milionów osób (jeszcze więcej zer!). Warszawę od Moskwy dzieli niewiele ponad 1200 km i kilkanaście godzin jazdy, a mimo to… Ręka do góry, kto był w Rosji? No właśnie! To wciąż nieoczywisty kierunek naszych wyjazdów! Czas to zmienić! Czas na wycieczkę do Rosji!

Odkryj Rosję w studenckim stylu!

Plan mamy taki: wsiadamy w nowoczesny, wygodny autokar i... jedziemy! Rosja zaskakuje i zachwyca (w dowolnej kolejności) na każdym niemal kroku - różnorodnością, kolorami, zapachami, jedzeniem… Tam wszystko wydaje się jakieś takie większe i bardziej luksusowe (oczywiście wszystko to, co Rosjanie chcą nam pokazać!).

Bez względu na to czy do Rosji jedziemy na kilkudniowe wczasy, czy może wycieczka do Rosji jest tylko jednym z przystanków podczas większej wyprawy - jest kilka miejsc, których nie można nie zobaczyć! Punktami obowiązkowymi podczas zwiedzania Moskwy są Kreml i Plac Czerwony, a w Sankt Petersburgu - Ermitaż, czyli jedno z najbardziej znanych muzeów świata. W Rosji warto nawet zwiedzić moskiewskie metro! Tak, metro! Niemal każda stacja (z około dwustu!) to jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki!

Pojechalibyście, ale… nie macie czasu na załatwianie papierologii? Bierzemy to na siebie! ST zajmie się wszystkimi formalnościami wizowymi, dzięki czemu do Rosji wjedziemy dobrze przygotowani i na dużym luzie! A może studencki Sylwester w rosyjskim stylu? Panie i Panowie, pakujemy walizki!