Logo
Logo Logo
Potwierdzone wyjazdy >
Sprawdz aktualnie obowiązujace obostrzenia >

Aktywne filtry:

  • Hiszpania Usuń
Widok listy:
Sortowanie:
Liczba ofert spełniających kryteria:

Sezon

Jesień
Lato
🍸
Sylwester
🌨
Zima
Kategoria wyjazdu

Kategoria wyjazdu

🔆
Chill
City Break
🌎
Egzotyka
Party
Rejsy
🍸
Sylwester
Zwiedzanie
Kraje

Kraje

Wybierz

Wybrano:

  • Hiszpania Usuń
Wyżywienie

Wyżywienie

Wybierz
Rodzaj transportu

Rodzaj transportu

🚍
Autokar
🚘
Dojazd własny
Samolot
Miesiąc

Miesiąc

Grudzień
Grudzień
Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wycieczki do Hiszpanii

Wycieczki do Hiszpanii

Hiszpania słynie przede wszystkim z rewelacyjnej pogody, pięknej roślinności, malowniczych widoków oraz niezwykle sympatycznych mieszkańców. Na szczególną uwagę zasługuje również doskonała tradycyjna kuchnia. W trakcie pobytu w ojczyźnie flamenco z pewnością należy skusić się na Tapas, Paellę oraz świeże owoce, warzywa i ryby, które sprzedawane są na licznych targach. Bogata oferta kulturalno-rozrywkowa oraz niepowtarzalny klimat sprawiają, że wycieczki do Hiszpanii są niezwykle atrakcyjne również dla studentów. Półwysep Iberyjski znany jest z radosnej atmosfery, którą szczególnie upodobali sobie właśnie młodzi turyści.

Ceny wycieczek do Hiszpanii zależą przede wszystkim od terminu, w jakim planowany jest wyjazd. Sezon turystyczny na Półwyspie Iberyjskim rozpoczyna się wraz z nadejściem wiosny i trwa do później jesieni. Na obszarach przybrzeżnych słoneczny wypoczynek z dala od mrozu i śniegu możliwy jest z kolei nawet w miesiącach zimowych. Podczas planowania taniej wycieczki do Hiszpanii warto zastanowić się nad dołączeniem do wyjazdu zorganizowanego na przykład przez biuro turystyczne. Podróżowanie w większym gronie znacznie umila całą wyprawę, a dzielenie się kosztami obniża ceny przejazdów.

Odkrywanie Hiszpanii warto zacząć od wyprawy do magicznej Barcelony. Stolica Katalonii zachwyca charakterystyczną architekturą, niezwykłym urokiem oraz niepowtarzalną atmosferą. Ukryte w bocznych uliczkach restauracje i kawiarnie wprost zachęcają do spróbowania regionalnych potraw. Ponadto Barcelona słynie z takich miejsc jak secesyjna katedra Sagrada Familia oraz niezwykle klimatyczny park Güell. Do terytorium Hiszpanii należą również przepiękne wyspy. Położona na Oceanie Atlantyckim Fuertaventura znana jest przede wszystkim z urokliwych wydm, majestatycznych wulkanów oraz idealnych warunków do uprawiania sportów wodnych.

Doskonałym pomysłem na tanią wycieczkę do Hiszpanii jest wyprawa na wybrzeże Costa Brava. Podczas pobytu w tym regionie warto odwiedzić Gironę, która słynie przede wszystkim z łaźni arabskich, niezwykłej żydowskiej dzielnicy oraz urokliwej średniowiecznej starówki. Niedaleko znajduje się również miejscowość Figueres, w której urodził się i zmarł artysta Salvador Dali. Najpopularniejszą miejscowością turystyczną na wybrzeżu niewątpliwie jest Lloret de Mar. Miasto zachwyca malowniczymi plażami, wielopoziomowymi dyskotekami oraz wspaniałą imprezową atmosferą. Bogata oferta rozrywkowa sprawia, że jest to jedno z najmodniejszych miejsc w Hiszpanii dla studentów.