Logo
Logo Logo

Aktywne filtry:

  • Party Usuń
Widok listy:
Sortowanie:
Liczba ofert spełniających kryteria:

Sezon

Jesień
Lato
Majówka
🍸
Sylwester
🔆
Wiosna
🌨
Zima
Kategoria wyjazdu

Kategoria wyjazdu

🛷
Camp
🔆
Chill
Chill & Party
Chill & Party
City Break
🌎
Egzotyka
🌨
Ferie
Lato
Majówka
🛳
Narty
Party
Rejsy
🍸
Sylwester
Zwiedzanie
Kraje

Kraje

Wybierz
Wyżywienie

Wyżywienie

Wybierz
Rodzaj transportu

Rodzaj transportu

🚍
Autokar
Prom
Samolot
Miesiąc

Miesiąc

Luty
Luty
Kwiecień
Kwiecień
Maj
Maj
Lipiec
Lipiec
Sierpień
Sierpień
Wrzesień
Wrzesień
Grudzień
Grudzień
Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wyjazdy party

Wakacje? Doskonały czas na beztroskie imprezowanie! Wolne od nauki i pracy pozwala rzucić się w wir epickich rozrywek, również tych w wersji „do białego rana”. Co zrobić, żeby imprezy studenckie smakowały jeszcze lepiej? Zorganizować je z nami - daleko od domu i w doborowym towarzystwie. Wycieczki imprezowe ze Student Travel to okazja do zabawy w najgorętszych klubach Europy, komfortowe przejazdy, wygodne noclegi, zwiedzanie i plażowanie, czyli wszystko to, co tygryski lubią najbardziej. Gotowi? 

 

Oferty na rozrywkowe wczasy

Młodość ma swoje prawa i my je doskonale znamy! Jednym z podstawowych praw studentów jest prawo do… zabawy, oczywiście! Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, by w programach wakacyjnych wyjazdów nie brakowało rozrywek i imprez. Z nami możecie bawić się w większości topowych destynacji turystycznych! Włochy, Hiszpania, Grecja, Chorwacja, a może Portugalia? Pakujcie stroje kąpielowe i coś, w czym wpuszczą Was do klubu i jedziemy! 

Konstruując ofertę każdej wycieczki staramy się wybierać lokalizacje gwarantujące zarówno dostęp do plaży (lub innych lokalnych atrakcji), jak i klubów, które wyznaczają nocny rytm życia miast i miasteczek. Dbamy również o to, byście po każdej imprezie mogli odespać w komfortowych warunkach i naładować akumulatory na jeszcze więcej zabawy. Żadna destynacja nie jest przypadkowa!

Włochy? Rimini! To najbardziej imprezowe miasto w tej części Europy! Tętniące życiem i oferujące szeroki wachlarz rozmaitych klubów, z głośną muzyką i doskonałymi drinkami. Chorwacja? Makarska! To miasto młodości, sportu i zabawy, w którym rozrywka jest zdecydowanie na pierwszym miejscu (no dobra, ex aequo z plażą). Hiszpania? Barcelona! Gwarne kurorty, multikulturowe towarzystwo i kosmopolityczna Barcelona, w której imprezy studenckie nabierają nowego wymiaru. Nie możecie się zdecydować na konkretny kierunek? Wybierzcie Lucky Holidays i pozwólcie, że to my zdecydujemy za Was! Jednego możecie być pewni: będzie imprezowo!