Logo
Logo Logo
Potwierdzone wyjazdy >
Sprawdz aktualnie obowiązujace obostrzenia >

Aktywne filtry:

  • Party Usuń
Widok listy:
Sortowanie:
Liczba ofert spełniających kryteria:

Sezon

Jesień
Lato
🍸
Sylwester
🌨
Zima
Kategoria wyjazdu

Kategoria wyjazdu

🔆
Chill
City Break
🌎
Egzotyka
🌨
Ferie
Party
Rejsy
Sport
🍸
Sylwester
Zwiedzanie
Kraje

Kraje

Wybierz
Wyżywienie

Wyżywienie

Wybierz
Rodzaj transportu

Rodzaj transportu

🚍
Autokar
🚘
Dojazd własny
Samolot
Miesiąc

Miesiąc

Maj
Maj
Grudzień
Grudzień
Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wyjazdy party

Wakacje? Doskonały czas na beztroskie imprezowanie! Wolne od nauki i pracy pozwala rzucić się w wir epickich rozrywek, również tych w wersji „do białego rana”. Co zrobić, żeby imprezy studenckie smakowały jeszcze lepiej? Zorganizować je z nami - daleko od domu i w doborowym towarzystwie. Wycieczki imprezowe ze Student Travel to okazja do zabawy w najgorętszych klubach Europy, komfortowe przejazdy, wygodne noclegi, zwiedzanie i plażowanie, czyli wszystko to, co tygryski lubią najbardziej. Gotowi? 

 

Oferty na rozrywkowe wczasy

Młodość ma swoje prawa i my je doskonale znamy! Jednym z podstawowych praw studentów jest prawo do… zabawy, oczywiście! Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, by w programach wakacyjnych wyjazdów nie brakowało rozrywek i imprez. Z nami możecie bawić się w większości topowych destynacji turystycznych! Włochy, Hiszpania, Grecja, Chorwacja, a może Portugalia? Pakujcie stroje kąpielowe i coś, w czym wpuszczą Was do klubu i jedziemy! 

Konstruując ofertę każdej wycieczki staramy się wybierać lokalizacje gwarantujące zarówno dostęp do plaży (lub innych lokalnych atrakcji), jak i klubów, które wyznaczają nocny rytm życia miast i miasteczek. Dbamy również o to, byście po każdej imprezie mogli odespać w komfortowych warunkach i naładować akumulatory na jeszcze więcej zabawy. Żadna destynacja nie jest przypadkowa!

Włochy? Rimini! To najbardziej imprezowe miasto w tej części Europy! Tętniące życiem i oferujące szeroki wachlarz rozmaitych klubów, z głośną muzyką i doskonałymi drinkami. Chorwacja? Makarska! To miasto młodości, sportu i zabawy, w którym rozrywka jest zdecydowanie na pierwszym miejscu (no dobra, ex aequo z plażą). Hiszpania? Barcelona! Gwarne kurorty, multikulturowe towarzystwo i kosmopolityczna Barcelona, w której imprezy studenckie nabierają nowego wymiaru. Nie możecie się zdecydować na konkretny kierunek? Wybierzcie Lucky Holidays i pozwólcie, że to my zdecydujemy za Was! Jednego możecie być pewni: będzie imprezowo!