Logo
Logo Logo

TECHNO Sylwester w Berlinie

Berlin, Niemcy

Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów
Zabieramy was w świat muzyki elektronicznej!

A gdzie jak nie w Berlinie, światowej stolicy Techno, poczuć ten wyjątkowy vibe? Nasz plan na Sylwestra - zabawa do białego rana! Chcąc wyjść naprzeciw Waszym potrzebom i pomóc w przyspieszeniu regeneracji po nocy sylwestrowej, zabierzemy Was do wodnego raju - Tropical Island! Tam wysokie temperatury, woda i palmy pomogą w odzyskaniu siły i zrobią ten wyjazd jeszcze bardziej nie zapomnianym! Szykujcie okulary, tej nocy w Berlinie będzie ogień!

Ekipa ST
Dzień 1
 • 🚍Planowany przyjazd do Berlina ok. godz 17

 • 🏢Zakwaterowanie w hotelu

 • 📍Spacer po mieście w godzinach wieczornych, czas wolny

 • Dla chętnych wyjście do klubu (zbiórka ok. 23.30)

Dzień 2
 • 📍Zwiedzanie miasta (Alexanderplatz, Wyspa Muzeów, Katedra Berlińska, Checkpoint Charlie, Plac Poczdamski, Pomnik Zamordowanych Żydów Europy, Brama Brandenburska, Reichstag, Topografia Terroru etc.)

 • Czas wolny oraz przygotowania do imprezy sylwestrowej

 • 🍸Wyjście z hotelu do klubu, który się znajduje w ścisłym centrum Berlina

Dzień 3
 • 🏢Wykwaterowanie o godz. 11 z hotelu

 • Przejazd do Tropical Island

 • 🚍Powrót do Polski ok. godz. 20

BERLIN

Berlin to stolica znana z undergroundu i kultury techno na całym świecie: ludzie z całego świata przyjeżdżają do miasta, które nigdy nie śpi, aby na chwilę stać się częścią tej wyjątkowej atmosfery celebrowania życia non-stop. Nikogo tu nie dziwi dwudniowa impreza we wtorek lub środę, a grupa ludzi, którzy wyszli z klubu w poniedziałkowe popołudnie, też nie jest niespodzianką. Berlińskie kluby nie mają godziny zamknięcia. Ciężko jest znaleźć coś podobnego w jakimkolwiek innym mieście na świecie. Pod koniec XX wieku. Berlin wyrósł jak feniks z popiołów, stając się jednym z najbardziej niezrównanych ośrodków muzyki i sztuki, przyciągającym kreatywnych ludzi z całego świata. Ponad jedna trzecia opuszczonych budynków w Berlinie Wschodnim po zjednoczeniu stała się dziś centrami światowej sławy kultury undergroundowej. Wyjątkowa energia wolności i autoekspresji, która powstała tutaj w latach 90. uczyniła z Berlina mekkę kultury alternatywnej.

 

Brak turnusów

Sylwester Berlin

W tym roku stawiamy na maksymalną ilość szybkich bpmów na wyjezdzie, a więc przygotowaliśmy dla was wejściówki na 2 dni!

 

MIEJSCE

MUENZE (tuż przy Aleksanderplatz)

 

LINE UP:

Bunker // Grid 

Amotik [Amotik, Bpitch, Figure]

Blue Hour [positivesource]

CEM [Herrensauna]

Chlär [Primal Instinct]

Freddy K [Key Vinyl]

Frederic. [Selected]

Lea Occhi x Olivia Mendez [Spectrum Waves, Konvent]

Mac Declos 

MCMLXXXV [Herrensauna]

Narciss [LANGUAGE OF LOVE]

Rene Wise [Blueprint, Mote Evolver]

Salome [Herrensauna]

Spray 

Talismann

X-Coast

Yazzus 

Cage // Corridor

AYLIN IDAH b2b Kim She [HEISSS]

bae2bae [@FRÆNZ limbic sis]

CRYME [BCCO // Distinkt]

Cryptofauna [TILT]

Disguised [INHERIT]

DJ SEX

Hekato [ANIMA]

Jin-Su [ANIMA]

Madda Chantal 

MOONCHILD (DE) [ANIMA]

N.R.M [TILT]

Oskar Knickelbein [ANIMA]

Sanguinica

Tropical Island

W Berlinie możesz obudzić się w każdy najchłodniejszy dzień i za półtorej godziny znaleźć się w tropikach. Zaledwie 70 km od stolicy Niemiec znajduje się jeden z największych parków wodnych na świecie – Tropical Island, w którym przez cały rok temperatura powietrza wynosi +25°C, a wody +28°C. Park wodny podzielony jest na strefy tematyczne. Miłośnicy spa i saun mogą odwiedzić największy w Europie kompleks łaźni z dziesiątkami łaźni, saun, jacuzzi i najszerszym wyborem łaźni parowych narodów świata. Mały niuans: w prawie wszystkich łaźniach i saunach w Niemczech mężczyźni i kobiety kąpią się razem i surowo zabrania się przebywania w strojach kąpielowych, kąpielówkach i innych ubraniach

ALEKSANDRA LEIKINA

Koordynatorką tego wyjazdu jest Aleksandra Leikina.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nią na Messengerze klikając w poniższy link:

Zadaj pytanie

Ubezpieczenie KL + NNW STANDARD

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia w tym COVID-19: 20 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 

NNW: 1250 €
 
OC w życiu prywatnym i sportowe
 • szkody na mieniu: 5 000 €
 • szkody na osobie: 10 000 €
Bagaż: 200 €  (zawartość)
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25
 

Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener Premium ma większą sumę ubezpieczenia. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia w tym COVID-19: 60 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 
NNW: 5 000 €
OC w życiu prywatnym i sportowe:
 
 • szkody na mieniu: 25 000 €
 • szkody na osobie: 50 000 €
Bagaż: 500 € (zawartość)
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25

 

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Każda rezerwacja ubezpieczona jest od kosztów rezygnacji więc w uzasadnionych przypadkach (Zakres i szczegóły ubezpieczenia kosztów rezygnacji jest opisany w OWU w paragrafach 4-5: https://st.pl/document/54) możesz ubiegać się u naszego ubezpieczyciela Wiener o zwrot wpłaconych środków. Zgłoszenie należy wysłać do nas w ciągu 2 dni od wystąpienia zdarzenia uniemożliwiającego udział w wyjeździe.

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Zgodnie z § 8. ust 4. Warunków Uczestnictwa (https://st.pl/warunki-uczestnictwa) PODRÓŻNI nieposiadający polskiego obywatelstwa we własnym zakresie powinni sprawdzić możliwość podróżowania po krajach objętych ofertą.

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Unii Europejskiej oraz w Norwegii, Danii, Szwajcarii i na Islandii.

Korzystając z EKUZ za granicą pamiętaj, że podlegasz obowiązkom i korzystasz z praw wynikających z przepisów państwa pobytu na tych samych warunkach, co ubezpieczeni w tym państwie. Jeżeli w danym kraju istnieje obowiązek współpłacenia, również poniesiesz takie koszty.

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Możesz to zrobić również poprzez IKP. Wniosek o EKUZ rozpatrzony zostanie w ciągu 10 dni roboczych + czas na dostarczenie karty pod wskazany adres- proszę wziąć to pod uwagę podczas planowania wyjazdu

Więcej info na: https://pacjent.gov.pl/ekuz

Brak turnusów

Cena zawiera
 • 🏢2 dni w Berlinie (2 noclegi) w komfortowym hostelu

 • 🍴2 śniadania w formie bufetu

 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

 • Zwiedzanie Berlina

 • Opieka kadry ST

 • SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoją komórkę)

 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

 • Wstęp do Tropical Island

 • Bilet wstępu na imprezę sylwestrową

 • 📛Ubezpieczenie na czas wyjazdu

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego - 2 PLN (doliczane do umowy)

 • Turystycznego Funduszu Pomocowego - 2 PLN (doliczane do umowy)

 • Kaucji zwrotnej za pokój - 20 €/os (płatne na wyjeździe)

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Możliwość rozszerzenia biletu wstępu do Tropical Island na Strefę Tropikalną + Amazonie + Strefa Sauna & SPA z dodatkową dopłatą 12€

 • 📛 Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM na czas wyjazdu - 40 PLN (doliczane do umowy)

Podziel się i zbierz ekipę