Logo
Logo Logo

Aktywne filtry:

  • Chill Usuń
Widok listy:
Sortowanie:
Liczba ofert spełniających kryteria:

Sezon

Jesień
Lato
Majówka
🔆
Wiosna
🌨
Zima
Kategoria wyjazdu

Kategoria wyjazdu

🛷
Camp
🔆
Chill
Chill & Party
Chill & Party
City Break
🌎
Egzotyka
🌨
Ferie
Lato
Majówka
🛳
Narty
Party
Rejsy
Zwiedzanie
Kraje

Kraje

Wybierz
Wyżywienie

Wyżywienie

Wybierz
Rodzaj transportu

Rodzaj transportu

🚍
Autokar
Prom
Samolot
Miesiąc

Miesiąc

Kwiecień
Kwiecień
Maj
Maj
Lipiec
Lipiec
Sierpień
Sierpień
Wrzesień
Wrzesień
Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wyjazdy chill

Wszyscy teraz jeżdżą lub latają do…? Wśród najpopularniejszych kierunków podróży wymienia się: Hiszpanię, Grecję, Włochy, Chorwację i Portugalię, a coraz częściej również Bułgarię, Albanię i Czarnogórę. To tam można znaleźć wszystkie składowe wymarzonych, letnich wyjazdów: słońce, plażę i idealne warunki na chillout w gronie znajomych. A może zamiast leżingu i plażingu wolicie te kraje poznać głębiej? Objazdowe wycieczki ze zwiedzaniem w roli głównej to idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy lubią dynamiczne zwroty akcji.

Każdy z tych kierunków jest nieco inny i daje możliwość obcowania z różnymi kulturami. Podróżując możemy poznawać lokalne smaki, zapachy i zwyczaje i chłonąć atmosferę danego miejsca, gromadząc równocześnie wyjątkowe wspomnienia i doświadczenia. Tego typu wyjazdy i wycieczki to również doskonała okazja do poznawania nowych ludzi i… siebie samych. Co Was interesuje, a co inspiruje? Co Was nakręca, a co nudzi? Jak lubicie spędzać wolny czas i gdzie wybierzecie się w kolejną podróż?

 

Wybierz się na wczasy marzeń

Dlaczego nie? Jesteście młodzi, piękni i… może nie bogaci, ale wystarczająco dobrze zorganizowani, by odłożyć kasę na wymarzone wczasy! I to nie muszą być wcale wczasy pod gruszą u babci! To może być jedna z najpopularniejszych destynacji, którą zwiedzicie z grupą znajomych (lub nieznajomych) - ludzi w podobnym wiek, z podobnymi zainteresowaniami i takim samym nastawieniem do życia. To co, carpe diem? No jasne! 

Wszystkie oferty konstruujemy z pasją i zaangażowaniem. Jesteśmy przy tym pilni (jak studenci studiów dziennych), doskonale zorganizowani (jak studenci studiów zaocznych) i kreatywni (jak studenci ASP). Efekt?  Student Travel proponujemy Wam wycieczki w miejsca będące na turystycznym topie, w cenach, które nie zwalają z nóg. Gwarantujemy równocześnie naprawdę wysoki standard na każdym etapie podróży, dopasowując szczegóły wyjazdów do Waszych potrzeb i oczekiwań. Sprawdźcie nas! Jesteśmy gotowi podejść do tablicy, odpowiedzieć na wszystkie pytania śpiewająco i zdać egzamin, spełniając Wasze marzenia o najlepszych wczasach pod słońcem (dosłownie i w przenośni).