Logo
Logo Logo
Potwierdzone wyjazdy >
Sprawdz aktualnie obowiązujace obostrzenia >

Aktywne filtry:

  • Chill Usuń
Widok listy:
Sortowanie:
Liczba ofert spełniających kryteria:

Sezon

Jesień
Lato
🍸
Sylwester
🌨
Zima
Kategoria wyjazdu

Kategoria wyjazdu

🔆
Chill
City Break
🌎
Egzotyka
Party
Rejsy
🍸
Sylwester
Zwiedzanie
Kraje

Kraje

Wybierz
Wyżywienie

Wyżywienie

Wybierz
Rodzaj transportu

Rodzaj transportu

🚍
Autokar
🚘
Dojazd własny
Samolot
Miesiąc

Miesiąc

Grudzień
Grudzień
Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wyjazdy chill

Wszyscy teraz jeżdżą lub latają do…? Wśród najpopularniejszych kierunków podróży wymienia się: Hiszpanię, Grecję, Włochy, Chorwację i Portugalię, a coraz częściej również Bułgarię, Albanię i Czarnogórę. To tam można znaleźć wszystkie składowe wymarzonych, letnich wyjazdów: słońce, plażę i idealne warunki na chillout w gronie znajomych. A może zamiast leżingu i plażingu wolicie te kraje poznać głębiej? Objazdowe wycieczki ze zwiedzaniem w roli głównej to idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy lubią dynamiczne zwroty akcji.

Każdy z tych kierunków jest nieco inny i daje możliwość obcowania z różnymi kulturami. Podróżując możemy poznawać lokalne smaki, zapachy i zwyczaje i chłonąć atmosferę danego miejsca, gromadząc równocześnie wyjątkowe wspomnienia i doświadczenia. Tego typu wyjazdy i wycieczki to również doskonała okazja do poznawania nowych ludzi i… siebie samych. Co Was interesuje, a co inspiruje? Co Was nakręca, a co nudzi? Jak lubicie spędzać wolny czas i gdzie wybierzecie się w kolejną podróż?

 

Wybierz się na wczasy marzeń

Dlaczego nie? Jesteście młodzi, piękni i… może nie bogaci, ale wystarczająco dobrze zorganizowani, by odłożyć kasę na wymarzone wczasy! I to nie muszą być wcale wczasy pod gruszą u babci! To może być jedna z najpopularniejszych destynacji, którą zwiedzicie z grupą znajomych (lub nieznajomych) - ludzi w podobnym wiek, z podobnymi zainteresowaniami i takim samym nastawieniem do życia. To co, carpe diem? No jasne! 

Wszystkie oferty konstruujemy z pasją i zaangażowaniem. Jesteśmy przy tym pilni (jak studenci studiów dziennych), doskonale zorganizowani (jak studenci studiów zaocznych) i kreatywni (jak studenci ASP). Efekt?  Student Travel proponujemy Wam wycieczki w miejsca będące na turystycznym topie, w cenach, które nie zwalają z nóg. Gwarantujemy równocześnie naprawdę wysoki standard na każdym etapie podróży, dopasowując szczegóły wyjazdów do Waszych potrzeb i oczekiwań. Sprawdźcie nas! Jesteśmy gotowi podejść do tablicy, odpowiedzieć na wszystkie pytania śpiewająco i zdać egzamin, spełniając Wasze marzenia o najlepszych wczasach pod słońcem (dosłownie i w przenośni).