Logo
Logo Logo

Rimini SUMMER time | Wakacje w Rimini

Rimini, Włochy

📅 22.07.2022 - 31.07.2022
Program
5
Praca pilota
4.8
Integracja
5

Rimini SUMMER time | Wakacje w Rimini

 • 👥 60 uczestników
 • 10 dni
 • 🚍 Autokar
 • 🏨 Hotel 3*
 • 🍴 HB - 2 posiłki
Ceny od 1 349 zł | Zaliczka tylko 299 zł
Sprawdź terminy
Ciao Italia!

Wyjazd do Włoch ze Student Travel to sposób na spędzenie wakacji życia. Pobyt w Rimini zapewni Wam nie tylko wizytę w najlepszych i największych klubach w okolicy, ale także da możliwość poczucia klimatu zabytków oraz spokojnego, włoskiego stylu życia. Imprezy ze światowymi gwiazdami, zimny Aperol Spritz na starówce i najlepsza włoska pizza na pięknej piaszczystej plaży!

Czekają na Was także wycieczki do Rzymu i San Marino, gdzie poczujecie smak i zapach starożytności oraz poznacie tutejszą kulturę!

Szymek

ZWIEDZANIE WENECJI

Być we Włoszech i nie zwiedzieć tego miasta byłoby grzechem! Właśnie dlatego Student Travel już w pierwszy dzień naszej wycieczki Was tam zabiera! Przepłyniemy legendarnym Vaporetto, zobaczymy niesamowite perły renesansowej architektury, posłuchacie o legendach związanych z Mostem Westchnień, zobaczycie kultowy Plac Świętego Marka oraz Most Rialto. Jeśli będziecie mieć szczęście to usłyszycie śpiew gondolierów, a podczas czasu wolnego damy Wam szansę zgubić się w tych klimatycznych, wąskich uliczkach Wenecji!

ZWIEDZANIE RIMINI

Rimini to nie tylko nocne imprezy i gorąca plaża, oprócz tych oczywistych punktów programu jak wspólna włoska impreza i wygrzewanie się na słońcu zabierzemy Was na walkaround po mieście. Razem z naszymi lokalnymi przyjaciółmi pokażemy Wam gdzie zjeść najlepszą pizzę, napić się największęgo Aperola w Europie w atrakacyjnej cenie i opowiemy Wam historię tego miasta łączącego w sobie przepiękną architekturę z wiecznie żywym, włoskim klimatem.

DZIEŃ ALA RIMINESE

Ludzie w Rimini lubią spędzać dni na plaży opalając się na wygodnych leżakach i popijając dobre drinki w pobliskich beach barach.

Student Travel zawiązało współpracę z Chiringuito 60, lokalem znajdującym się 15 metrów od morza w którym znajdziemy dobrą atmosferę, niepowtarzalne cocktaile oraz dobre piwka i prosecco. Będzie to dzień pełen relaksu i pozytywnego vibe’u.

Zaraz obok znajduje się tor przeszkód na morzu Boa Bay (10 euro), wiec gdyby ktoś chciał spróbować swoich sił na morzu może zawsze dokupić fakultet.

Rzym

Stolica Włoch to również jedna z ciekawszych opcji jakie Wam oferujemy. Jest to wycieczka dla zdecydowanych na zwiedzanie i poszerzanie swoich podróżniczych horyzontów. Podróż jest długa, ale warta zachodu ponieważ nikt jeszcze nie oparł się Rzymowi. Ponad to będzie z Wami lokalny przewodnik, który oprowadzi Was po najważniejszych punktach stolicy - Koloseum, Pole Marsowe, Panteon, Fontanna Di Trevi i przede wszystkim zaprowadzi Was pod Watykan. Prawdziwa gratka dla podróżników!

Cena: 65€

San Marino

Jedno z najmniejszych państw na świecie. Obowiązkowy punkt wycieczki dla praktycznie wszystkich naszych dotychczasowych uczestników. Niska cena oraz niewielka odległość od Rimini sprawa, że prawie każdy decyduje się na ten fakultet. Oprócz oderwania się od typowo włoskiej, imprezowej i wakacyjnej atmosfery na rzecz historycznego centrum San Marino będziecie mieli okazję skorzystania z DARMOWEJ! degustacji regionalnych alkoholi oraz zrobienia zakupów w przystępnych cenach w sklepach "wolnocłowych".

Pilot opowie Wam o San Marino, a później po dopełnieniu formalnośći będziecie wolni lub razem z kadrą ST wybierzecie się na krótki spacer po mieście, aby nie przeoczyć drogi na słynną twierdzę La Rocca O Guaita.

Cena: 15€

Mirabilandia

Dla fanów jazdy bez trzymanki i dobrej zabawy, niekoniecznie nocą mamy wycieczkę do Mirabilandii. Jest to taka włoska Energylandia tylko dużo większa i oferująca rozrywkę na ekstremalnym poziomie! Oficjalnie jest to największe "wesołe miasteczko" nad Adriatykiem. Skąd cudzysłów? A no stąd, że nazwać tego kolosa "wesołym miasteczkiem" to dużo za mało :) Musicie to przeżyć na własnej skórze!

Cena: 40€

*Tylko dla osób z green pasem (testy można także wykonać we Włoszech dzień przed imprezą w atrakcyjnej cenie) 

Ravenna

Miasteczko znane jest przede wszystkim jako ośrodek mozaikarstwa. Zobaczyć tu można słynnne zabytki wczesnego chrześcijaństwa jak mauzoleum Falli Placydii czy kaplicę arcybiskupią. Wiele z nich zostało wpisanych w 1996 roku na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Poza tym to blisko położone i malownicze miasteczko. 
 
Cena: 35 Euro

Florencja & Piza

Słynna krzywa wieża i przepiękna katedra, którą podziwiają turyści z całego świata. Wśród najważniejszych florenckich zabytków można wymienić z pewnością te o charakterze sakralnym, ale to nie znaczy, że wielbiciele włoskich klimatów i klimatycznych uliczek będą niezadowoleni. To wciąż miasto kultury i architektury, które będąc we Włoszech trzeba zobaczyć. 
 
Cena: 75 Euro

Hotel Villa Dina

Położenie

Hotel znajduje się ok 200 od piaszczystej plaży dokładnie przy Marinie, obok hotelu znajduje się również duży park gwarantujący możliwość świetnej animacji w oraz aktywności sportowej nieopodal jest również plenerowa siłownia z zestawem do kalenistyki.
W promieniu 400m mamy kilka lodziarni, knajp z owocami morza i pizzerii . 10-15 minutowy spacer przenosi nas do Mariny Centro i Centro Storico - miejsc całonocnych zabaw.

Lokale

Hotelowe pokoje są klasycznie urządzone i zapewniają telewizor. Każdy z nich dysponuje również łazienką z bezpłatnym zestawem kosmetyków. Do dyspozycji gości bezpłatny dostęp do Wi-Fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Pokoje 2 - , 3 - osobowe składają się z łóżek pojedynczych / podwójnego. Pokój 4 - osobowy składa się z łóżka piętrowego / dwóch pojedynczych lub podwójnego. Pokoje wyposażone w klimatyzację - dodatkowo płatna 4 €/dzień/pokój (dla chętnych).

Podczas wyjazdu pobierana jest kaucja zwrotna za pokój w wysokości 25 Euro / osoba.

.

HB

Wyżywienie HB w formie bufetu (śniadania i obiadokolacje)

Śniadania - we Włoszech jemy je zazwyczaj na słodko, ale wychodząc na przeciw oczekiwaniom największych imprezowiczów na pewno skosztujecie też czegoś na ciepło z samego rana po nocy pełnej wrażeń.

Obiady - zgodnie ze zwyczajem, czeka na Was zimna płyta z sałatkami i przekąskami jako przystawki i dodatek do obiadu, później zamiast tradycyjnej polskiej zupy dostaniecie pastę, czyli makaron i ponad to danie główne, a po nim deser.

Jeśli jesteś wegetarianinem daj nam znać wcześniej, przygotujemy coś specjalnego!

Dzień 1
 • Wyjazd autokarem z Warszawy i przejazd w kierunku Wenecji

Dzień 2
 • Pobyt w Wenecji około 2-3 godziny

 • Zwiedzanie Wenecji (Plac i Bazylika Św. Marka, Pałac Dożów, Most Westchnień, Most Rialto)

 • Wyjazd w kierunku Rimini

 • 🏢Zakwaterowanie i nocleg w hotelu

 • Impreza integracyjna

Dzień 3-8
 • Plażowanie i czas wolny

 • 🍸Udział w Riminese day

 • 📍Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych (Rzym, San Marino, Mirabilandia)

 • Animacje / wyjścia do klubów / imprezy tematyczne

Dzień 9
 • 🚍Wykwaterowanie i wyjazd do Polski

Dzień 10
 • Przyjazd do Polski

Rozkład jazdy

Miejsce odjazdu Godzina W dniu Dopłata
Warszawa 13:00 W dniu wyjazdu -
Łódź 15:30 W dniu wyjazdu -
Katowice 18:00 W dniu wyjazdu -
Rimini 15:00 Dzień po - 200 PLN

Ubezpieczenie KL + NNW STANDARD

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia w tym COVID-19: 20 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 

NNW: 1250 €
 
OC w życiu prywatnym i sportowe
 • szkody na mieniu: 5 000 €
 • szkody na osobie: 10 000 €
Bagaż: 200 €
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25
 

Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener Premium ma większą sumę ubezpieczenia. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia w tym COVID-19: 60 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 
NNW: 5 000 €
OC w życiu prywatnym i sportowe:
 
 • szkody na mieniu: 25 000 €
 • szkody na osobie: 50 000 €
Bagaż: 500 €
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25

 

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Każda rezerwacja ubezpieczona jest od kosztów rezygnacji więc w uzasadnionych przypadkach (Zakres i szczegóły ubezpieczenia kosztów rezygnacji jest opisany w OWU w paragrafach 4-5: https://st.pl/document/54) możesz ubiegać się u naszego ubezpieczyciela Wiener o zwrot wpłaconych środków. Zgłoszenie należy wysłać do nas w ciągu 2 dni od wystąpienia zdarzenia uniemożliwiającego udział w wyjeździe.

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

SZYMON RYCZKO

Koordynatorem tego wyjazdu jest Szymon Ryczko.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nim na Messengerze klikając w poniższy link:

Zadaj pytanie

Włochy COVID-19

Od 1 czerwca 2022 r. przestają obowiązywać obostrzenia związane z wjazdem do Włoch.Nie musisz więc przedstawiać unijnego certyfikatu szczepienia (tzw. green pass) ani negatywnego wyniku testu. Nie trzeba też wypełniać formularza lokalizacyjnego.
 
Zachęcamy do śledzeni bieżących zmian na stronie rządowej: 

Cena zawiera
 • 🏢Noclegi w Hotelu Villa Dina oraz wyżywienie HB każdego dnia pobytu

 • 🚍Przejazd autokarem

 • Zwiedzanie Wenecji

 • Zwiedzanie Rimini

 • 🍸Udział w programie dzień ala Riminese

 • Opieka kadry ST na miejscu

 • System SMS

 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛 Ubezpieczenie KL + NNW STANDARD 60 zł (doliczane do umowy)

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 zł (doliczane do umowy)

 • Turystyczny Fundusz Pomocowy- 10 PLN (doliczane do umowy)

 • Opłaty dewizowej - 45 € (płatne w panelu klienta do 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu)

 • Opłata klimatyczna - 60 PLN (doliczane do umowy)

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Wycieczki fakultatywne (San Marino, Rzym, Mirabilandia i inne)

 • 📛 Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM - 40 zł (doliczane do umowy)

Terminy i ceny
Dostępne terminy
22.07.2022 - 31.07.2022
Wybrana oferta
Hotel Villa Dina60 osób
Lista rezerwowa
W razie zwolnienia się miejsc dostaniesz informację
Pokój 4 os.
Lista rezerwowa
Pokój 3 os.
Lista rezerwowa
Pokój 2 os.
Lista rezerwowa
Dokwaterowanie 1 os.
1 499 zł1 849 zł
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Posiadam status studenta
29.07.2022 - 07.08.2022
Hotel Villa Dina60 osób
Lista rezerwowa
W razie zwolnienia się miejsc dostaniesz informację
Pokój 4 os.
Lista rezerwowa
Pokój 3 os.
Lista rezerwowa
Pokój 2 os.
Lista rezerwowa
Dokwaterowanie 1 os.
1 599 zł1 999 zł
Zaliczka tylko 299 zł
Rezerwuj 📅
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Posiadam status studenta
19.08.2022 - 28.08.2022
Hotel Villa Dina60 osób
Wyjazd potwierdzony
Pokój 4 os.
Lista rezerwowa
Pokój 3 os.
Lista rezerwowa
Pokój 2 os.
Lista rezerwowa
Dokwaterowanie 1 os.
1 549 zł1 849 zł
Zaliczka tylko 299 zł
Rezerwuj 📅
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Posiadam status studenta
26.08.2022 - 04.09.2022
Hotel Villa Dina60 osób
Wyjazd potwierdzony
Pokój 4 os.
1 649 zł1 899 zł
Pokój 3 os.
Lista rezerwowa
Pokój 2 os.
Lista rezerwowa
Dokwaterowanie 1 os.
1 599 zł1 899 zł
Zaliczka tylko 299 zł
Rezerwuj 📅
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Posiadam status studenta
02.09.2022 - 11.09.2022
Hotel Villa Dina60 osób
Wyjazd potwierdzony
Pokój 4 os.
1 399 zł1 699 zł
Pokój 3 os.
1 499 zł1 799 zł
Pokój 2 os.
1 599 zł1 899 zł
Dokwaterowanie 1 os.
1 449 zł1 899 zł
Zaliczka tylko 299 zł
Rezerwuj 📅
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Posiadam status studenta
09.09.2022 - 18.09.2022
Hotel Villa Dina60 osób
Wyjazd potwierdzony
Pokój 4 os.
1 349 zł1 699 zł
Pokój 3 os.
1 449 zł1 799 zł
Pokój 2 os.
1 549 zł1 899 zł
Dokwaterowanie 1 os.
1 349 zł1 849 zł
Zaliczka tylko 299 zł
Rezerwuj 📅
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Posiadam status studenta

Podobne oferty

Podziel się i zbierz ekipę