Logo
Logo Logo

Gorąca Malta!

St. Julian’s, Europa

📅 09.09.2024 - 16.09.2024

Gorąca Malta!

 • 👥 35 uczestników
 • 8 dni
 • Samolot
 • 🏨 Hotel
 • 🍴 BB - śniadania
Ceny od 3 299 zł | Zaliczka tylko 299 zł
Malta? Odwiedzam!

Malta z roku na rok przyciąga coraz więcej turystów – na szczęście w porę zajęliśmy najlepsze miejscówki! Malownicza wyspa zachwyca plażami, ciepłą wodą i zachodami słońca. Skoro już o zachodzie mowa, to po nim Malta przechodzi prawdziwą metamorfozę. Spokojna okolica naszego hotelu zmienia się w szalone centrum klubowej rozrywki!

Ekipa ST

Malta

Malta

Malta jest wyspą otoczoną przez ciepłe wody Morza Śródziemnego, zachwycającą wysokiej klasy kurortami oraz nieziemskimi pejzażami. Co można robić na Malcie? Ekipa ST sprawdziła to osobiście i okazało się, że… ta wyspa jest stworzona do plażowania i imprezowania. Lubisz zwiedzać? No to zapnij pasy i wskocz do autobusu Hop On Hop Off, z pokładu którego możesz naprawdę sporo zobaczyć (w dowolnej chwili robiąc hop off). Koniecznie odwiedź klimatyczną Valettę – stolicę wyspy i dawną siedzibę Zakonu Rycerzy Maltańskich, a obecnie jeden z największych naturalnych portów świata. No to co? No to hop! 

St. Julian’s

St. Julian’s

St. Julian's żyje nocą - to maltańskie centrum rozrywki dzięki licznym restauracjom, klubom i dyskotekom. Nadmorskim bulwarem można dojść do Sliemy, gdzie jest marina żeglarska z jachtami, przytulne knajpki z pięknym widokiem na zatokę, zabytkowy fort, wiele tawern, dyskotek, a także liczne sklepiki z pamiątkami.

Active Beach

Aktywny plażing!

Zero nudy, mnóstwo śmiechu i energii! Chcecie spędzić aktywnie czas na plaży? Dlatego przygotowaliśmy dla Was masę przeróżnych animacji plażowych, zabaw i konkursów z nagrodami.

Red Cup

Marzyliście kiedyś o amerykańskiej domówce? My Wam to umożliwimy! Koszule w kratę, trampki, baseballówki, full capy i czerwony kolor będą tego wieczora rządzić na parkiecie. Wyposażeni w czerwone kubki i piwo będziecie mogli zagrać w ulubione gry na american party - flip cup i beer pong. Barman, lej to piwo! Red cup... Pozdro dla kumatych ;) Ci co przetrwali red cup party, wiedzą co to znaczy szamp... Znaczy RED CUPOWA zabawa. Hardy Part, party HARD. Nie bierzemy jeńców i lecimy z imprezą, którą umie ogarnąć tylko hardkorowa ekipa ST! Niektórzy uczestnicy jeżdżą specjalnie na RED CUPY. Beer Pong, Flanki, Flip Cup... brzmi znajomo? To sztos! A jak nie to żaden problem - nadrobimy! ;)

Nie gadać tylko wbijać!

Hawaiian

Kolorowe girlandy, arbuzowy koktajl i gra w limbo. Na tej imprezie poczujesz się jak na najbardziej odległych, piaszczystych wyspach archipelagu Hawajów.

 

Mdina

Mdina

Fani zwiedzania zabytkowej architektury? To wycieczka dla Was. W pakiecie dostajecie też oszałamiające widoki na klify Dingli – z najwyższego punktu na wyspie. Znajdą się też pamiątki, ale trochę inne niż zazwyczaj! To co, lecimy?

Mdina to główny punkt programu, ponieważ to najważniejsza atrakcja wyspy spośród zabytków. Historia miasta sięga aż IV wieku. Całe miasteczko jest otoczone murem miejskim i jest wyłączone z ruchu samochodowego, mówi się, że to silent city. Co ciekawe, w miejscu, które było stolicą Malty przed Valettą, obecnie mieszka tylko 300 osób. Zobaczymy tam Katedrę św. Pawła z XVII/XVIII wieku. 

Kolejnym przystankiem jest Rabat znany z katakumb i groty św. Piotra. Nad nimi znajduje się kościół pod wezwaniem świętego. 

Teraz trochę zdjęć na Insta z klifów Dingli. Najwyższy punkt – Ta’ Dmejrek – ma wysokość 253m. Z tego miejsca zachwycimy się panoramą wyspy. 

Pamiątki! Jedziemy do Ta Qali, czyli wioski rzemieślników znajdującej się na terenie dawnego lotniska wojskowego! To oznacza, że dawne hangary są teraz miejscówkami lokalnych artystów. Wejdziemy do środka i podejrzymy, jak tworzy się wyroby ceramiczne i szklane. Ta dodatkowa atrakcja nic nie kosztuje – rzemieślnicy wytwarzają swoje wyroby a my możemy oglądać ich prace. Widziałeś jak wygląda topienie szkła albo wydmuchiwanie? No, to zobaczysz!

Cena: 60€/os.*

 

Rejs na Comino

Rejs na rajską lagunę!

Comino to mała wysepka otoczona lazurowymi lagunami. Ludzie przypływają tutaj aby wziąć kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Uroku miejscu dodaje skaliste wybrzeże. Turyści wskakują do wody prosto ze statków. Jednak w najbardziej obleganej zatoce – Błękitnej Lagunie – jest łagodne zejście do wody z białym piaskiem na dnie. Laguna to totalnie rajskie miejsce! 

Nasza wycieczka obejmuje rejs na wyspę Comino, postój na plażowanie w Błękitnej Lagunie i przepłynięcie wzdłuż jaskiń u wybrzeża wyspy. 

Cena: 50€/os*

Gozo Jeep Safari

Gozo Jeep Safari

Offroadowe wyprawy na czterech kółkach to Twoja bajka? Jedziemy! Najpierw na przeprawę promową do portu Cirkewwa. Na wyspie Gozo wsiadamy do terenówek i odwiedzamy topowe miejsca… a później odkrywamy dziką stronę wyspy.

Pierwszym przystankiem będzie Victoria, czyli stolica. Zobaczymy górującą nad miastem Cytadele – widać z niej panoramę wyspy. Wewnątrz murów jest XVII-wieczna katedra Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Przed budynkiem stoi pomnik Jana Pawła II. 

Pojedziemy nad piękną zatokę Dwejra, gdzie zobaczymy Skalnego Grzyba, Wewnętrzne Morze i Błękitną Dziurę – jaskinie głębinową. Przejedziemy przez Xlendi, czyli wioskę rybacką, przy której ciagną się groźne, pionowe ściany wybrzeża. Na koniec Centrum Rękodzieła. 

Mocnych wrażeń dostarczy przejazd bezdrożami po dzikich częściach wyspy nie odwiedzanych podczas zwykłych wycieczek i kryjących wiele niespodzianek!

Cena: 120€/os.*

Dzień 1
 • Zbiórka na lotnisku w Warszawie

 • Lot na Maltę

 • 🏢Transfer z lotniska i zakwaterowanie w hotelu

Dzień 2-6
 • 📍Pobyt w St. Julian / Aktywny czas na plaży / Animacje i gry terenowe

 • Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych

Dzień 7
 • 🏢Wykwaterowanie i wyjazd na lotnisko

 • Wylot do Polski

Hotel Malta

Hotel

Hotel jest położony w samym sercu Paceville, najpopularniejszej dzielnicy klubów nocnych na Malcie. Odległość od plaży wynosi zaledwie 300 metrów. Goście mogą bezpłatnie korzystać z szybkiego WiFi zapewnionego we wszystkich pomieszczeniach. Każdy pokój został wyposażony w suszarkę do włosów.

Obiekt oferuje odkryty basen. Na dużym tarasie słonecznym przygotowano parasole i leżaki.

Obiekt dzieli jedynie minuta spacerem od klubów, barów i restauracji w Paceville. W odległości 500 metrów od obiektu zlokalizowany jest dworzec autobusowy w St. Julian’s, z którego można dojechać do pozostałych części wyspy. W pobliżu znajduje się parking.

W hotelowej restauracji codziennie rano serwowane będzie śniadanie.

Rozkład jazdy

Miejsce odjazdu Godzina W dniu Dopłata
Warszawa - lotnisko Modlin 06:00 W dniu wyjazdu -

IGA HERCZYŃSKA

Koordynatorem tego wyjazdu jest Iga Herczyńska.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nią na Messengerze klikając w poniższy link:

Zadaj pytanie

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Zgodnie z § 8. ust 4. Warunków Uczestnictwa (https://st.pl/warunki-uczestnictwa) PODRÓŻNI nieposiadający polskiego obywatelstwa we własnym zakresie powinni sprawdzić możliwość podróżowania po krajach objętych ofertą.

Ubezpieczenie KL + NNW STANDARD

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia: 20 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 

NNW: 1250 €
 
OC w życiu prywatnym i sportowe
 • szkody na mieniu: 5 000 €
 • szkody na osobie: 10 000 €
Bagaż: 200 €  (zawartość)
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25
 

Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener Premium ma większą sumę ubezpieczenia. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia: 60 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 
NNW: 5 000 €
OC w życiu prywatnym i sportowe:
 
 • szkody na mieniu: 25 000 €
 • szkody na osobie: 50 000 €
Bagaż: 500 € (zawartość)
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25

 

Cena zawiera
 • Przelot rejsowym samolotem na trasie Warszawa - Malta - Warszawa

 • Bagaż rejestrowany 10 kg

 • Przelot samolotem Warszawa - Malta - Warszawa

 • 🏢8 dni pobytu na Malcie (7 noclegów w wybranej opcji zakwaterowania)

 • 🍴Śniadania hotelowej restauracji

 • Transfer lotnisko - hotel - lotnisko

 • Opieka kadry ST

 • SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)

 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

 • 📛Ubezpieczenia KL + NNW Standard na czas wyjazdu

 • Doborowe towarzystwo!

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego - 15 PLN (doliczane do umowy)

 • Turystycznego Funduszu Pomocowego - 15 PLN (doliczane do umowy)

 • Kaucji zwrotnej za pokój - 30 € /os

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Wycieczek fakultatywnych

 • 📛 Ubezpieczenia KL + NNW Premium - 70 PLN (doliczane do umowy)

 • Gwarancji niezmienności ceny - 49 PLN (doliczane do umowy)

Dostępne terminy
09.09.2024 - 16.09.2024
Wybrana oferta
Hotel Malta35 osób
Wyjazd potwierdzony
Pokój 4 os.
3 299 zł
Pokój 3 os.
3 399 zł
Pokój 2 os.
3 499 zł
Dokwaterowanie 1 os.
3 399 zł
Zaliczka tylko 299 zł
Rezerwuj 📅
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Posiadam status ucznia/studenta

Podobne oferty

Podziel się i zbierz ekipę