Logo
Logo Logo
Potwierdzone wyjazdy >
Sprawdz aktualnie obowiązujace obostrzenia >

Malta

St. Julian’s, Malta

Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów
Malta? Odwiedzam!

Malta z roku na rok przyciąga coraz więcej turystów – na szczęście w porę zajęliśmy najlepsze miejscówki! Malownicza wyspa zachwyca plażami, ciepłą wodą i zachodami słońca. Skoro już o zachodzie mowa, to po nim Malta przechodzi prawdziwą metamorfozę. Spokojna okolica naszego hotelu zmienia się w szalone centrum klubowej rozrywki!

Ekipa Student Travel

Malta

Malta

Malta? Wchodzimy w to, a Ty lecisz z nami! Malta jest wyspą otoczoną przez ciepłe wody Morza Śródziemnego, zachwycającą wysokiej klasy kurortami oraz nieziemskimi pejzażami. Co można robić na Malcie? Ekipa ST sprawdziła to osobiście i okazało się, że… ta wyspa jest stworzona do plażowania i imprezowania. Lubisz zwiedzać? No to zapnij pasy i wskocz do autobusu Hop On Hop Off, z pokładu którego możesz naprawdę sporo zobaczyć (w dowolnej chwili robiąc hop off). Koniecznie odwiedź klimatyczną La Valettę – stolicę wyspy i dawną siedzibę Zakonu Rycerzy Maltańskich, a obecnie jeden z największych naturalnych portów świata. No to co? No to hop! 

St. Julian’s

St. Julian’s

St. Julian's żyje nocą - to maltańskie centrum rozrywki dzięki licznym restauracjom, klubom i dyskotekom. Nadmorskim bulwarem można dojść do Sliemy, gdzie jest marina żeglarska z jachtami, przytulne knajpki z pięknym widokiem na zatokę, zabytkowy fort, wiele tawern, dyskotek, a także liczne sklepiki z pamiątkami.

Mdina full day

Mdina full day

Fani zwiedzania zabytkowej architektury? To wycieczka dla Was. W pakiecie dostajecie też oszałamiające widoki na klify Dingli – z najwyższego punktu na wyspie. Znajdą się też pamiątki, ale trochę inne niż zazwyczaj! To co, lecimy?

Mdina to główny punkt programu, ponieważ to najważniejsza atrakcja wyspy sposród zabytków. Historia miasta sięga aż IV wieku. Całe miasteczko jest otoczone murem miejskim i jest wyłączone z ruchu samochodowego, mówi się, że to silent city. Co ciekawe, w miejscu, które było stolicą Malty przed Valettą, obecnie mieszka tylko 300 osób. Zobaczymy tam Katedrę św. Pawła z XVII/XVIII wieku. 

Kolejnym przystankiem jest Rabat znany z katakumb i groty św. Piotra. Nad nimi znajduje się kościół pod wezwaniem świętego. 

Teraz trochę zdjęć na Insta z klifów Dingli. Najwyższy punkt – Ta’ Dmejrek – ma wysokość 253m. Z tego miejsca zachwycimy się panoramą wyspy. 

Pamiątki! Jedziemy do Ta Qali, czyli wioski rzemieślników znajdującej się na terenie dawnego lotniska wojskowego! To oznacza, że dawne hangary są teraz miejscówkami lokalnych artystów. Wejdziemy do środka i podejrzymy, jak tworzy się wyroby ceramiczne i szklane. Ta dodatkowa atrakcja nic nie kosztuje – rzemieślnicy wytwarzają swoje wyroby a my możemy oglądać ich prace. Widziałeś jak wygląda topienie szkła albo wydmuchiwanie? No, to zobaczysz!

Całodzienne zwiedzanie odbywa się z polskim przewodnikiem, start o 9:00. 

Cena: €42/os.

 

 

 

Gozo full day

Gozo full day

Płyniemy na wyspę Gozo! Co zobaczymy na Gozo? Zabytkową architekturę i klify wpadające wprost do morza. Ta iddyliczna wyspa jest też znana jako eko-wyspa. Rozwój idzie w parze z poszanowaniem środowiska naturalnego. Przygotuj się na sielankowy klimat. 

Rejs zajmie nam 30 minut. Pierwszym przystankiem będzie Victoria, czyli stolica. Zobaczymy górującą nad miastem Cytadele – widać z niej panoramę wyspy. Wewnątrz murów jest XVII-wieczna katedra Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Przed budynkiem stoi pomnik Jana Pawła II. 

Pojedziemy nad piękną zatokę Dwejra, gdzie zobaczymy Skalnego Grzyba, Wewnętrzne Morze i Błękitną Dziurę – jaskinie głębinową. W zatoce jeszcze 3 lata temu stał też symbol Gozo – lazurowe okno, czyli skalny most tworzący otwór. Niestety podczas sztormu w 2017 roku zawalił się do morza. Teraz jest podwodną atrakcją dla nurków. 

Przejedziemy przez Xlendi, czyli wioskę rybacką, przy której ciagną się groźne, pionowe ściany wybrzeża. Na koniec Centrum Rękodzieła. 

Całodzienne odkrywanie wyspy Gozo odbywać się będzie z polskim przewodnikiem, start 8:00.

Cena: €55/os.

Hop On/Hop Off Bus tour Malta

Hop On/Hop Off Bus tour Malta

Zapnij pasy i wskocz do  czerwonego autobusu Hop On Hop Off!

Słynny autobus jedzie po dwóch trasach: czerwonej – wschodnia część wyspy i niebieskiej – zachodnia część. Przejechanie tej drugiej zajmuje aż 3 godziny, krótsza jest trasa czerwona – 1 godzina drogi. Polecamy obie trasy! Podziwianie uroków wyspy z górnego piętra autobusu z historią w tle, opowiadaną przez nagranego przewodnika, to zupełnie inna forma zwiedzania!

W każdej chwili możesz zrobić Hop Off!

Cena: €25/os

Wycieczka śladami Gry o Tron, prowadzona przez jednego z aktorów!

Wycieczka śladami Gry o Tron

Totalny hit! Kto z Was jest fanem Gry o Tron? To obowiązkowa wycieczka dla Was! 

Jeździmy po miejscówkach związanych z serialem – miastach, pałacach, placach … Przypominamy sobie słynne sceny i szukamy plenerów filmowych na Malcie. Naszym przewodnikiem będzie lokalny aktor, który brał udział w nagraniach do Gry o Tron. Zdradzi nam historie zza kulis serialu i zabierze w miejsca, które zazwyczaj nie są dostępne dla 'zwykłych' zwiedzających!

Całodniowa wycieczka będzie tłumaczona na j. polski.

Cena: €80/os.

Gozo Jeep Safari

Gozo Jeep Safari

Offroadowe wyprawy na czterech kółkach to Twoja bajka? Jedziemy! Najpierw na przeprawę promową do portu Cirkewwa. Na wyspie Gozo wsiadamy do terenówek i odwiedzamy topowe miejsca… a później odkrywamy dziką stronę wyspy.

Pierwszym przystankiem będzie Victoria, czyli stolica. Zobaczymy górującą nad miastem Cytadele – widać z niej panoramę wyspy. Wewnątrz murów jest XVII-wieczna katedra Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Przed budynkiem stoi pomnik Jana Pawła II. 

Pojedziemy nad piękną zatokę Dwejra, gdzie zobaczymy Skalnego Grzyba, Wewnętrzne Morze i Błękitną Dziurę – jaskinie głębinową. Przejedziemy przez Xlendi, czyli wioskę rybacką, przy której ciagną się groźne, pionowe ściany wybrzeża. Na koniec Centrum Rękodzieła. 

Mocnych wrażeń dostarczy przejazd bezdrożami po dzikich częściach wyspy nie odwiedzanych podczas zwykłych wycieczek i kryjących wiele niespodzianek!

Start 08:30, w cenie lunch.

Cena: €95/os.

Rejs na Comino

Rejs na Comino

Rejs na rajską lagunę!

Comino to mała wysepka otoczona lazurowymi lagunami. Ludzie przypływają tutaj aby wziąć kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Uroku miejscu dodaje skaliste wybrzeże. Turyści wskakują do wody prosto ze statków. Jednak w najbardziej obleganej zatoce – Błękitnej Lagunie – jest łagodne zejście do wody z białym piaskiem na dnie. Laguna to totalnie rajskie miejsce! 

Nasza wycieczka obejmuje rejs na wyspę Comino, postój na plażowanie w Błękitnej Lagunie i przepłynięcie wzdłuż jaskiń u wybrzeża wyspy. Start 09:30. 

Cena: €35/os

Valletta half day

Valletta half day

Wycieczka do stolicy Malty, czyli „muzeum pod gołym niebem"

Lubisz zwiedzanie w pigułce? My też lubimy, dlatego Vallettę zwiedzimy w pół dnia. Zobaczymy to co najważniejsze, a jest co oglądać, bo miasto jest wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Na niewielkim obszarze znajdziesz ponad 310 zabytków, co sprawia, że jest to jeden z najbardziej zagęszczonych obszarów pod względem zabytków. 

Zaczniemy od bramy Valletta City Gate. Przechodząc przez nią wchodzisz do innego świata. W planie mamy też Parlament, ulicę Republic, brytyjską operę, Wyższe Ogrody Barrakka, ulicę Merchants, przejście pod katedrę św. Jana oraz Pałac Wielkich Mistrzów.

Wycieczka z polskim przewodnikiem. Start o 9.00.

Cena: €37/os

Brak turnusów

Brak turnusów

Dzień 1
 • Przylot na Maltę / Transfer z lotniska do hotelu

 • 🏨Zakwaterowanie

Dzień 2-7
 • 📍Pobyt na Malcie / Aktywny czas na plaży / Animacje i gry terenowe

 • 📢Imprezy i integracje

 • Wycieczki fakultatywne

Dzień 8
 • 🏨Wykwaterowanie i transfer na lotnisko

 • Wylot do Polski

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Samolot.

Realizacja lotów odbywa się liniami czarterowymi. Potwierdzone godziny lotów zostaną przesłane w komunikacie wyjazdowym na około tydzień przed wylotem. Informacje podstawowe i bagażowe:

 

 • Nie przydzielamy miejsc w samolocie, odbywa się to podczas odprawy biletowo-bagażowej.

 • Każdy uczestnik może zabrać bagaż rejestrowany o wadze 23 kg + bagaż podręczny 10 kg.

 • Nadbagaż musi być zgłoszony i opłacony przy odprawie bagażowej

 • Osoby, które ze względów zdrowotnych muszą zabrać ze sobą na pokład płynne lekarstwa, urządzenia do mierzenia poziomu cukru, laski etc. muszą mieć ze sobą przy odprawie ważne zaświadczenie lekarskie w języku angielskim.

 • Zgodnie z przepisami bezpieczeństwa nie wolno wnosić na pokład samolotu ostrych narzędzi, przedmiotów metalowych, materiałów łatwopalnych. Ochrona ma prawo skonfiskować taki bagaż.

Ubezpieczenie KL + NNW STANDARD

Oferowane przez nas ubezpieczenie UNIQA jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację. Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Suma Ubezpieczenia: KL 20 000 €
Koszty Ratownica 6 000 €
NNW 4 000 €

 

Telefon: + 48 22 599 95 22

Ubezpieczenie PREMIUM

Ubezpieczenie Premium ma rozszerzony zakres oraz większą sumę ubezpieczenia: KL: 40 000 €
Koszty Ratownictwa: 6 000 €
NNW: 10 000 €
Utrata Bagażu Podróżnego: 200 €
OC prywatne: 10 000 €
OC sportowe: 10 000 €
Obejmuje również choroby przewlekłe oraz sporty amatorskie.

Polisa: 1051802760
Telefon alarmowy:
 22 599 95 22
 

Ubezpieczenie jest opcją dodatkową, cena: 25zł.

Cena zawiera
 • 🏨8 dni pobytu na Malcie (7 noclegów w wybranej opcji zakwaterowania)

 • 🍴Śniadania

 • Przelot samolotem Warszawa - Malta - Warszawa

 • Bagaż główny do 23 kg i do 10 kg bagaż podręczny

 • Transfery lotnisko - hotel - lotnisko

 • 📢Program animacyjny

 • Opieka kadry ST

 • SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛 Ubezpieczenia na czas wyjazdu - 50 PLN (doliczane do umowy)

 • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego - 15 PLN (doliczane do umowy)

 • Obligatoryjnej opłaty dewizowej - 50 EUR (płatna w panelu klienta na 30 dni przed wyjazdem)

Podziel się i zbierz ekipę