Logo
Logo Logo

Grecja | Korfu | #samolot

Kavos, Wyspa Korfu

📅 06.07.2022 - 13.07.2022

Grecja | Korfu | #samolot

 • 👥 30 uczestników
 • 8 dni
 • Samolot
 • Apartamenty
 • 🍴 BB - śniadania
Ceny od 1 899 zł
Sprawdź terminy
Grek zorba!

Wakacje w greckim stylu? Mówimy TAK! Na Korfu spróbujesz greckiej fety skropionej oliwą, zatańczysz zorbę i napijesz się wina z najlepszą ekipą! Prawdziwe greckie wesele to sztos impreza, która nie bierze jeńców! Leć z nami samolotem i jeszcze tego samego dnia stań na greckiej plaży! Odpalamy wakacje!

Ekipa ST

Greckie wesele

O Greckich weselach krążą legendy. Mieszkańcy tego państwa (szczególnie na wyspach) lubią imprezy z rozmachem - zupełnie tak jak my! W związku z tym w naszych głowach powstał szalony pomysł...

...impreza w stylu greckiego wesela na wyjeździe Student Travel!

 

Stoły zastawione lokalnymi przysmakami, wino, muzyka, szum fal - to wszystko czeka nas już w sezonie 2021 na greckiej wyspie Korfu!

 

Aaa i zapomnieliśmy o najważniejszym - tę imprezę macie w cenie wyjazdu!

 

Szykujcie więc białe prześcieradła i (cytując jednego z naszych uczestników): BAWMY SIĘ!!!

Active Beach

Aktywny plażing!

Zero nudy, mnóstwo śmiechu i energii! Chcecie spędzić aktywnie czas na plaży? Dlatego przygotowaliśmy dla Was masę przeróżnych animacji plażowych, zabaw i konkursów z nagrodami.

Red Cup

Marzyliście kiedyś o amerykańskiej domówce? My Wam to umożliwimy! Koszule w kratę, trampki, baseballówki, full capy i czerwony kolor będą tego wieczora rządzić na parkiecie. Wyposażeni w czerwone kubki i piwo będziecie mogli zagrać w ulubione gry na american party - flip cup i beer pong. Barman, lej to piwo! Red cup... Pozdro dla kumatych ;) Ci co przetrwali red cup party, wiedzą co to znaczy szamp... Znaczy RED CUPOWA zabawa. Hardy Part, party HARD. Nie bierzemy jeńców i lecimy z imprezą, którą umie ogarnąć tylko hardkorowa ekipa ST! Niektórzy uczestnicy jeżdżą specjalnie na RED CUPY. Beer Pong, Flanki, Flip Cup... brzmi znajomo? To sztos! A jak nie to żaden problem - nadrobimy! ;)

Nie gadać tylko wbijać!

Hawaiian

Kolorowe girlandy, arbuzowy koktajl i gra w limbo. Na tej imprezie poczujesz się jak na najbardziej odległych, piaszczystych wyspach archipelagu Hawajów.

 

Paxos i Antipaxos

Paxos i Antipaxos

W programie: Paxos i Antipaxos to dwie malownicze wyspy usytuowane kilkanaście km od południowo-wschodniego wybrzeża Korfu. Rejsy odbywają się ze stolicy wyspy – Kerkiry.
- podziwianie pięknej panoramy Starego Miasta podczas wypływania z portu.
- możliwość kąpiel w krystalicznie czystej wodzie pomiędzy dwoma wyspami.
- relaks w zatoczce złudnie przypominającej te na Karaibach.
- sławne Błękitne Groty na Paxos.
- spacer wąskimi uliczkami po centrum Gaios (miasteczko na wyspie Paxos z licznymi tawernami oraz stoiskami z pamiątkami).

Cena: 35€

Dookoła Korfu

Dookoła Korfu

Świetna okazja, żeby poznać każdy zakątek wyspy! Prywatny, klimatyzowany bus i cztery godziny w czterech najważniejszych miejscówkach wyspy!

- Pałac Achilleion, położony na wzgórzu uroczej, pięknie zachowanej wioski Gastouri otoczony jest posągami Zeusa, Achillesa i drzewami cyprysowami, co wprowadza tam absolutnie idylliczny klimat

- Monastyr Vlacherna położony na wzgórzu Perama zachwyca widokiem na zabytkowy most łączący dwie części Korfu. To właśnie tam można zrobić najpiękniejsze zdjęcia tzw. "Mysiej Wyspy"

- Pałac Mon Repos to piękny park leśny położony w dawnej letniej rezydencji królowej Grecji, Konstancji. Villa obecnie pełni rolę otwartego muzeum, a przechadzając się ścieżkami tych pięknych ogrodów można dotrzeć do świątyni Posejdona sprzed 2500 lat i odnaleźć słynne, magiczne źródła Kardaki - podobno kto się z nich napije, będzie wracał na Korfu co roku!

- Stare Miasto Korfu to ostatni przystanek wycieczki. Centralnym punktem miasta jest legendarna forteca miejska, wokół której rozchodzą się uliczki zachwycające klimatem. Małe sklepiki w weneckim stylu, niezliczone kawiarnie i górujące nad okolicą świątynie to idealne zwieńczenie tego pełnego atrakcji dnia

 

Cena: 55 euro

ROYS BLU

Położenie

Ośrodki w którym będziemy mieszkać znajdują się w miejscowości Kavos, są położone od siebie ok.5 minut spacerem. Do miejskiej plaży dojdziemy w ok. 5 minut, natomiast od urokliwej dzikiej plaży dzieli nas zaledwie 20-30 minut. W niedalekiej odległości od apartamentów znajduje się słynny deptak, gdzie zlokalizowane są dyskoteki, restauracje i bary. To właśnie tutaj jest serce Kavos, gdzie impreza trwa do białego rana.

Lokale

Zakwaterowani będziemy w standardowo urządzonych apartamentach 2 lub 4 osobowych. Apartamenty 4 os. to najczęściej dwa dwuosobowe pokoje. Apartamenty wyposażone są w aneks kuchenny oraz łazienkę z prysznicem. Za opłatą można skorzystać z klimatyzacji (ok. 6 € za dzień). 

Infrastruktura

Aby zadbać o jeszcze lepsze warunki wypoczynku, pragniemy zaprosić naszych klientów na udostępniony nam pobliski basen. Każdy nasz uczestnik z opaską ST będzie mógł na niego wejść i korzystać bez limitu (w godzinach otwarcia basenu)

Wyżywienie

Istnieje możliwość wykupienia obiadokolacji w pobliskiej tawernie. Obiadokolacja składa się z: 
- Przystawki (Oczywiście w Greckim Stylu)
- Dania Głównego (Do wyboru Kuchnia Grecka, jak i Europejska)
- Deseru
- Napoju 
 
Wszystko jest świeże i przygotowywane na miejscu. 
 
Cena Obiadokolacji wynosi 80 euro
 

 

Rozkład jazdy

Miejsce odjazdu Godzina W dniu Dopłata
Katowice - lotnisko Pyrzowice 00:00 W dniu wyjazdu -
Dzień 1
 • Wylot z Polski

 • Przylot na Korfu i transfer do hotelu

Dzień 2-7
 • 📍Pobyt w Kavos/czas wolny/plażowanie/animacje

 • Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych

 • Wyjścia do klubów, imprezy tematyczne

Dzień 8
 • Wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko

 • Wylot do Polski

MATEUSZ CZUBLA

Koordynatorem tego wyjazdu jest Mateusz Czubla

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nim na Messengerze klikając w poniższy link:

Zadaj pytanie

Dowód

Do kraju wjeżdżasz na dowód. Upewnij się, że Twój dowód osobisty jest ważny i nie posiada żadnych uszkodzeń. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych dokumentów.

Paszport NIE jest wymagany. 

 

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) i Szwajcarii.

 

Dlaczego warto wyrobić EKUZ?

- Zwolnienie z jakichkolwiek płatności za świadczenia medyczne w państwowych placówkach na terenie EOG i Szwajcarii

- Ułatwienie procedury weryfikacji ubezpieczenia (dużo szybsza pomoc w razie wypadku)

- W pełni bezpłatna pomoc nawet w bardzo poważnych wypadkach, których koszt przewyższa kwotę ochrony przez prywatnego ubezpieczyciela.

 

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Karta wydawana jest od ręki

Ubezpieczenie KL + NNW STANDARD

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia w tym COVID-19: 20 000 €

Koszty Ratownica: 10 000 € 

NNW: 1250 €
 
OC w życiu prywatnym i sportowe
 • szkody na mieniu: 5 000 €
 • szkody na osobie: 10 000 €
Bagaż: 200 €
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25
 

Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener Premium ma większą sumę ubezpieczenia. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia w tym COVID-19: 60 000 €

Koszty Ratownica: 10 000 € 
NNW: 5 000 €
OC w życiu prywatnym i sportowe:
 
 • szkody na mieniu: 25 000 €
 • szkody na osobie: 50 000 €
Bagaż: 500 €
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25

 

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Każda rezerwacja ubezpieczona jest od kosztów rezygnacji więc w uzasadnionych przypadkach (Zakres i szczegóły ubezpieczenia kosztów rezygnacji jest opisany w OWU w paragrafach 4-5: https://st.pl/document/54) możesz ubiegać się u naszego ubezpieczyciela Wiener o zwrot wpłaconych środków. Zgłoszenie należy wysłać do nas w ciągu 2 dni od wystąpienia zdarzenia uniemożliwiającego udział w wyjeździe.

Grecja COVID-19

Podróżni przybywający do Grecji muszą posiadać:
-  negatywne świadectwo PCR z laboratorium badawczego w celu przeprowadzenia testu na COVID-19 przeprowadzonego nie później niż 72 godziny przed przyjazdem  LUB
 - negatywny wyniku testu antygenowego na COVID-19 przeprowadzonego do 48 godzin przed wjazdem do kraju, liczonego od daty badania wpisanej do dokumentu. Dokument, o którym mowa musi zawierać imiona i nazwiska osoby zgodne z dokumentem tożsamości, z którym podróżuje, dane placówki medycznej wykonującej badanie (nazwa, adres lub inne dane kontaktowe), datę wykonania badania , napisane metodą łacińską (PCR) lub testem antygenowym* i wynikiem ujemnym (Negative), umożliwiającym interpretację dokumentu. dokumentu potwierdzającego przyjęcie odpowiedniej liczby dawek szczepionek przeciw COVID-19 i upłynięcie 14 dni od daty podania ostatniej dawki. Dokument musi zawierać nazwisko osoby zapisane alfabetem łacińskim, zgodnie z dokumentem tożsamości, z którym podróżuje, datą urodzenia, datami podania odpowiednich dawek szczepionki, nazwą handlową i numerem serii szczepionki przeciwko COVID-19 , nazwą wytwórcy/posiadacza pozwolenia na dopuszczenie do obrotu, kraj, z którego zostało ono wydane oraz nazwa właściwego organu wydającego;
LUB
dokument potwierdzający przyjęcie odpowiedniej liczby dawek szczepionek przeciw COVID-19 i upłynięcie 14 dni od daty podania ostatniej dawki. Dokument musi zawierać nazwisko osoby zapisane alfabetem łacińskim, zgodnie z dokumentem tożsamości, z którym podróżuje, datą urodzenia, datami podania odpowiednich dawek szczepionki, nazwą handlową i numerem serii szczepionki przeciwko COVID-19 , nazwą wytwórcy/posiadacza pozwolenia na dopuszczenie do obrotu, kraj, z którego zostało ono wydane oraz nazwa właściwego organu wydającego

LUB
dokument wystawiony od 15 do 180 dni od daty pozytywnego wyniku testu PCR lub szybkiego testu antygenowego na COVID-19. Dokument musi zawierać imiona i nazwiska osoby zgodne z dokumentem tożsamości, z którym podróżuje, dane placówki medycznej wykonującej badanie (nazwa, adres lub inne dane kontaktowe), datę przeprowadzenia testu PCR lub szybkiego testu antygenowego dla COVID-19, napisane metodą łacińską (PCR lub RAT) oraz wynik pozytywny (Positive), umożliwiający interpretację dokumentu.

Więcej informacji o aktualnych zasadach podróżowania możesz znaleźć na https://www.gov.pl/web/dyplomacja/grecja

Cena zawiera
 • 8 dni w Grecji (7 noclegów w hotelu)

 • Wyżywienie BB (7 śniadań w hotelu)

 • Przelot na trasie Katowice - Korfu - Katowice

 • Transfer lotnisko - hotel - lotnisko na wyspie Korfu

 • Greckie Wesele (w tym lokalne przysmaki oraz wino)

 • Opieka kadry ST

 • Program animacyjny

 • SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)

 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛 Ubezpieczenia na czas wyjazdu (60 PLN doliczane do umowy)

 • Opłaty dewizowej - 30 € (płatne w panelu klienta do 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu)

 • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (15 PLN doliczane do umowy)

 • Turystycznego Funduszu Pomocowego (15 PLN doliczane do umowy)

 • Kaucji zwrotnej za pokój - 20 €/os

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Wycieczka fakultatywna Paxos - Antipaxos

 • 🚍 Wycieczka fakultatywna Dookoła Korfu

 • 📛 Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM - 40 zł (doliczane do umowy)

Terminy i ceny
Dostępne terminy
06.07.2022 - 13.07.2022
Wybrana oferta
ROYS BLU 30 osób
First Minute
Najtańsza możliwa opcja zakupu
Apart. 4 os.
1 899 zł2 499 zł
Apart. 2 os.
1 999 zł2 599 zł
Dokwaterowanie 1 os.
1 899 zł2 499 zł
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Student
13.07.2022 - 20.07.2022
ROYS BLU 30 osób
First Minute
Najtańsza możliwa opcja zakupu
Apart. 4 os.
1 899 zł2 599 zł
Apart. 2 os.
1 999 zł2 699 zł
Dokwaterowanie 1 os.
1 899 zł2 699 zł
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Student
20.07.2022 - 27.07.2022
ROYS BLU 30 osób
First Minute
Najtańsza możliwa opcja zakupu
Apart. 4 os.
1 899 zł2 599 zł
Apart. 2 os.
1 999 zł2 699 zł
Dokwaterowanie 1 os.
1 899 zł2 499 zł
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Student
27.07.2022 - 03.08.2022
ROYS BLU 30 osób
First Minute
Najtańsza możliwa opcja zakupu
Apart. 4 os.
1 899 zł2 499 zł
Apart. 2 os.
1 999 zł2 599 zł
Dokwaterowanie 1 os.
1 899 zł2 699 zł
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Student
03.08.2022 - 10.08.2022
ROYS BLU 30 osób
First Minute
Najtańsza możliwa opcja zakupu
Apart. 4 os.
1 999 zł2 699 zł
Apart. 2 os.
2 099 zł2 799 zł
Dokwaterowanie 1 os.
2 049 zł2 599 zł
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Student
10.08.2022 - 17.08.2022
ROYS BLU 30 osób
First Minute
Najtańsza możliwa opcja zakupu
Apart. 4 os.
1 999 zł2 699 zł
Apart. 2 os.
2 099 zł2 799 zł
Dokwaterowanie 1 os.
2 049 zł2 699 zł
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Student
17.08.2022 - 24.08.2022
ROYS BLU 30 osób
First Minute
Najtańsza możliwa opcja zakupu
Apart. 4 os.
1 999 zł2 699 zł
Apart. 2 os.
2 099 zł2 799 zł
Dokwaterowanie 1 os.
2 049 zł2 799 zł
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Student
24.08.2022 - 31.08.2022
ROYS BLU 30 osób
First Minute
Najtańsza możliwa opcja zakupu
Apart. 4 os.
1 999 zł2 699 zł
Apart. 2 os.
2 099 zł2 799 zł
Dokwaterowanie 1 os.
2 049 zł2 699 zł
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Student
31.08.2022 - 07.09.2022
ROYS BLU 30 osób
First Minute
Najtańsza możliwa opcja zakupu
Apart. 4 os.
1 899 zł2 699 zł
Apart. 2 os.
1 999 zł2 699 zł
Dokwaterowanie 1 os.
1 949 zł2 699 zł
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Student

Podobne oferty

Podziel się i zbierz ekipę