Logo
Logo Logo

Albania | Shëngjin #autokar

Shengjin, Albania

Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów
Dzień 1-2
 • 📍Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem, przyjazd do Shëngjin w godzinach południowych

 • 🏢Zakwaterowanie w hotelu

 • Wieczorne wyjście integracyjne

Dzień 3-8
 • 📍Pobyt w Shëngjin/ Aktywny czas na plaży / Animacje i gry terenowe

 • Realizacja wycieczek fakultatywnych

 • 📢Czas wolny, plażowanie, imprezy przy basenie i na plaży

Dzień 9-10
 • 🏢Wykwaterowanie z hotelu i wyjazd do Polski

 • 🚍Powrót do Katowic ok. 16:00, do Warszawy ok. 21:00

Red Cup

Marzyliście kiedyś o amerykańskiej domówce? My Wam to umożliwimy! Koszule w kratę, trampki, baseballówki, full capy i czerwony kolor będą tego wieczora rządzić na parkiecie. Wyposażeni w czerwone kubki i piwo będziecie mogli zagrać w ulubione gry na american party - flip cup i beer pong. Barman, lej to piwo! Red cup... Pozdro dla kumatych ;) Ci co przetrwali red cup party, wiedzą co to znaczy szamp... Znaczy RED CUPOWA zabawa. Hardy Part, party HARD. Nie bierzemy jeńców i lecimy z imprezą, którą umie ogarnąć tylko hardkorowa ekipa ST! Niektórzy uczestnicy jeżdżą specjalnie na RED CUPY. Beer Pong, Flanki, Flip Cup... brzmi znajomo? To sztos! A jak nie to żaden problem - nadrobimy! ;)

Nie gadać tylko wbijać!

Hawaiian

Kolorowe girlandy, arbuzowy koktajl i gra w limbo. Na tej imprezie poczujesz się jak na najbardziej odległych, piaszczystych wyspach archipelagu Hawajów.

 

Active Beach

Aktywny plażing!

Zero nudy, mnóstwo śmiechu i energii! Chcecie spędzić aktywnie czas na plaży? Dlatego przygotowaliśmy dla Was masę przeróżnych animacji plażowych, zabaw i konkursów z nagrodami.

Tirana + Kruje

Tirana została założona w 1614 roku przez Sulejmana Paszę Bargdżiniego. Zaczął od zbudowania meczetu, piekarni i hamamu (sauny). Tiranę uznano za tymczasową stolicę w 1920 roku, kiedy miała 17 000 mieszkańców. Przyczyniło się to do jej gwałtownego rozwoju, by 5 lat później uczynić z niej stałą stolicę Albanii.

Miasto może się podobać, oferuje bogate życie nocne. Niestety, Tirana dotknięta jest problemami z zanieczyszczeniem powietrza (kurz wynikający z typu gleby). Do niedawna nagminne były niemal codzienne przerwy w dostawie elektryczności. To się jednak pomału zmienia. Światła na skrzyżowaniach nie są zsynchronizowane, co pogłębia chaos komunikacyjny, sprowadzający się do ciągłego trąbienia kierowców. Ruch kołowy jest typowo śródziemnomorski i w niczym nie przypomina porządku i przestrzegania zasad ruchu jak to ma miejsce w krajach północnej Europy. Władze planowały zamknąć centrum dla ruchu samochodowego, więc sytuacja ma szansę się polepszyć. Po zakończeniu remontu placu Skanderbega przynajmniej tutaj zapanował porządek w ruchu kołowym.

Cena: 30€

Szkodra + zamek Rozafa + Jezioro Szkoderskie

Szkodra to niewielkie miasto, urokliwie usytuowane nad samym Jeziorem Szkoderskim. Przenikają się tu 3 kultury: Islam, Katolicyzm i Prawosławie. W centrum miasta zobaczyć można katedry katolicką i prawosławną oraz meczet. Obowiązkowym punktem zwiedzania Szkodry jest górujący nad okolicą Zamek Rozafa. Roztacza się stąd piękny widok na miasto, Jezioro Szkoderskie, leżące w oddali góry i malowniczą dolinę rzeki Buny.
Jezioro Szkoderkie ma bardzo urozmaiconą linię brzegową. Liczne półwyspy, zatoczki i wysepki rozrzucone są po jego wodach. Dodatkowego uroku dodaje sąsiedztwo z pasmami górskimi. Brzegi jeziora są dodatkowo usiane licznymi zabytkami: twierdzami, zamkami i świątyniami.

Cena: 30€)

Rejs po jeziorze Koman

Rejs po jeziorze Koman jest jedną z największych atrakcji turystycznych Albanii. Jezioro, jest efektem powstałego zespołu zapór wodnych i hydroelektrowni, utworzonego na rzece Drin. Odcinek, po którym płyniemy, znajduje się między dwoma tamami i jest wciśnięty w dolinę pomiędzy wysokimi górami. Płyniemy po lazurowej wodzie wsród szczytów majestatycznych gór, podziwiając spektakularne widoki. Poza zapierającymi dech widokami gór i wodospadów można tu dostrzec małe chatki, w których mieszkańcy żyją w zgodzie z naturą jak przed 300 laty.

Będzie również możliwość kąpieli w czystej, turkusowej wodzie!

 

Cena – 62 €- obiad w cenie.

             50 € – bez obiadu

Brak turnusów

Brak turnusów

Ubezpieczenie KL + NNW STANDARD

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia: 20 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 

NNW: 1250 €
 
OC w życiu prywatnym i sportowe
 • szkody na mieniu: 5 000 €
 • szkody na osobie: 10 000 €
Bagaż: 200 €  (zawartość)
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25
 

Cena zawiera
 • 🏢8 dni w Albanii (7 noclegów w wybranej opcji zakwaterowania)

 • 🏢Wyżywienie All Inclusive Soft

 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

 • 📍Wspólny spacer po Dubrovniku

 • 📢Program animacyjny

 • Opiekę Kadry Student Travel

 • SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛 Ubezpieczenia 60 PLN (doliczane do umowy)

 • Opłat klimatycznych 15 € (60 PLN - doliczane do umowy)

 • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (10 PLN doliczane do umowy)

 • Kaucji zwrotnej za pokój- 20 €/os

Nie zawiera (fakultatywne)
 • 📍 Wycieczka fakultatywna Tirana + Kruje

 • 📍 Wycieczka fakultatywna Szkodra + zamek Rozafa + Jezioro Szkoderskie

 • 📍 Wycieczka fakultatywna Rejs po jeziorze Koman

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Unii Europejskiej oraz w Norwegii, Danii, Szwajcarii i na Islandii.

Korzystając z EKUZ za granicą pamiętaj, że podlegasz obowiązkom i korzystasz z praw wynikających z przepisów państwa pobytu na tych samych warunkach, co ubezpieczeni w tym państwie. Jeżeli w danym kraju istnieje obowiązek współpłacenia, również poniesiesz takie koszty.

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Możesz to zrobić również poprzez IKP. Wniosek o EKUZ rozpatrzony zostanie w ciągu 10 dni roboczych + czas na dostarczenie karty pod wskazany adres- proszę wziąć to pod uwagę podczas planowania wyjazdu

Więcej info na: https://pacjent.gov.pl/ekuz

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Zgodnie z § 8. ust 4. Warunków Uczestnictwa (https://st.pl/warunki-uczestnictwa) PODRÓŻNI nieposiadający polskiego obywatelstwa we własnym zakresie powinni sprawdzić możliwość podróżowania po krajach objętych ofertą.

Rezerwacja

Możesz dokonać rezerwacji indywidualnie (tylko za siebie - dokwaterowanie), bądź za kilka osób - rezerwując cały pokój / apartament, a nawet kilka pokoi / apartamentów.
Osoby, które dokonują rezerwacji całych pokoi / apartamentów są przez nas premiowane niższą ceną za osobę.

Aby dokonać rezerwacji:
1. Kliknij rezerwuj i wybierz termin i opcję zakwaterowania
2. Dokonaj kalkulacji - dostosuj pokoje i ilość uczestników, dla których robisz rezerwację. Wybierz miejsce odjazdu, dobierz dodatki itp.
3. Przejdź do podsumowania, zaloguj się, podaj imiona i nazwiska uczestników.
Nazwij swoją grupę - pomoże nam to w organizacji i identyfikacji Was jako grupa.
4. Wybierz formę płatności i wpłać minimum zaliczkę przy rezerwacji.

Ograniczenie bagażowe - wyjazdy letnie i weekendowe

 

1. Bagaż główny - 1 sztuka: torba / walizka - Maksymalne wymiary, czyli wysokość + długość + szerokość nie mogą przekraczać 160 cm - Maksymalna waga 25 kg

2. Bagaż podręczny - 1 sztuka: plecak / miękka torba - Maksymalna waga 7 kg </br

Dopłaty:

Jeżeli Twój bagaż przekroczy dopuszczalną wagę zgłoś to wcześniej do biura i zapłać za dodatkowe kilogramy mniej niż w trakcie wyjazdu!

 • za każde dodatkowe 5 kg - 50 PLN (doliczane do umowy) lub 100 PLN (płatne na miejscu)
 • za dodatkową sztukę bagażu (do 20 kg) - 200 PLN (doliczane do umowy) lub 300 PLN (płatne na miejscu) 
 • Kierowcy wyposażeni są w wagi hakowe, którymi sprawdzać będą nadawany bagaż. Prosimy o zważenie swoich bagaży przed przybyciem na miejsce zbiórki.

Podobne oferty

Podziel się i zbierz ekipę