Logo
Logo Logo

Study Tour 2024

Wyspa Korfu, Grecja

📅 07.04.2024 - 15.04.2024

Study Tour 2024

 • 👥 50 uczestników
 • 9 dni
 • 🚍 Autokar
 • 🏨 Hotel
 • 🍴 HB - 2 posiłki
Ceny od 3 399 zł | Zaliczka tylko 300 zł
Podróżuj na pełny etat!

Podróżuj, przeżywaj, zarabiaj! Proponujemy Ci jedyny taki produkt na rynku. Study Tour ST to podróż, która kształci na każdej płaszczyźnie. Poznasz tajniki zawodu pilota i dowiesz się jak łączyć przyjemne z pożytecznym - pracowanie przez podróżowanie!

Ekipa ST

Study Tour 2024

 • Jeżeli właśnie teraz chcesz rozpocząć prawdziwą przygodę, pracować i podróżować w tym samym czasie, a do tego jeszcze na tym zarabiać, to doskonale trafiłeś. O to właśnie nam chodzi! Chcemy zaproponować Ci jedyny taki produkt na rynku. Study Tour ST. 

 • Jednego tygodnia na chorwackiej riwierze, następnie w słonecznej Hiszpanii, a miesiąc później w Tajlandii? To wszystko jest możliwe. Praca pilota wycieczek to duża odpowiedzialność, ale i poczucie niesamowitej satysfakcji, kiedy widzisz że ludzie, których otaczasz opieką są szczęśliwi i dziękują Ci za wakacje ich życia!

 • Piloci, którzy zaczynali z nami współpracę, są w tej chwili jednymi z najlepszych osób na rynku pilotów wycieczek i pracują z wielkimi firmami. Zapoznaj się z ofertą i sprawdź co możesz zyskać udając się z nami w podróż zwaną pilotażem!

Korzyści

 • Zdobywasz praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu pilotowania grup turystycznych.

 • Poznajesz logistykę wyjazdu, techniki pracy i know how kierunku, który jest coraz bardziej popularny wśród biur podróży szukających pilotów.

 • Zyskujesz dobrą pozycję startową na rynku pracy w charakterze pilota wycieczek. Chętnie dzielimy się z naszymi partnerami i polecamy najlepsze osoby do pracy w innych biurach.

 • Zdobędziesz branżowe kontakty, poznasz naszych kontrahentów i część kadry ST.

 • Poznasz standardy pracy obowiązujące w ST. 

 • Przejdziesz szkolenie pod okiem naszej doświadczonej kadry wyjazdowej - gotowej odpowiedzieć na każde Twoje pytanie!

 • Przede wszystkim inwestujesz w siebie i swoje kompetencje!

Opinie

Akademia pilota to dwa dni zajęć zarówno teoretycznych jak i praktycznych, prowadzonych przez doświadczonych pilotów wycieczek i nie tylko. Dla spragnionych wiedzy i nowych doświadczeń organizowany jest Study Tour, gdzie przez tydzień nowi piloci doszkalają swoje umiejętności, poszerzają swoją wiedzę i integrują się z kadrą Student Travel. Study Tour to wyjazd przepełniony zajęciami i nowymi doświadczeniami, z którego każdy wraca z walizką pełną wiedzy, wielkim uśmiechem na twarzy i pełną gotowością na swój pierwszy sezon!

OLA - absolwentka Akademii ST i Study Tour 2018

⭐⭐⭐⭐⭐

 

Jeśli tylko będę miała okazję jeszcze raz to ja chcę jeszcze raz! Zajęcia są naprawdę rewelacyjne, nie dość, że wyniosłam sporą wiedzę i praktykę, to jeszcze zyskałam nowe znajomości. Nie da się opisać ile wrażeń i wspomnień zostaje po kursie.

MONIKA - absolwentka Akademii ST i Study Tour 2017

⭐⭐⭐⭐⭐

 

Akademia pilota to teoria, ale jak najbardziej prowadzona w przystępny sposób przez profesjonalnych pilotów. Po dwóch dniach chce się więcej i naprzeciw oczekiwaniom wychodzi Study Tour, czyli przełożenie wiedzy teoretycznej na praktyczną (wyjazd w najbardziej popularne miejscówki oferty ST). Fantastyczne doświadczenie dla początkujących pilotów, w super atmosferze starszych po fachu kolegów.

MATEUSZ - absolwent Akademii ST i Study Tour 2018

⭐⭐⭐⭐

 

Akademia pilota to dużo wiedzy, pokazanej w ciekawy sposób. Skutecznie i profesjonalnie przygotowuje do pracy pilota. Udział w akademii bardzo pomaga w rozpoczęciu przygody pilockiej. Super atmosfera, dużo wiedzy praktycznej, świetni ludzie, piękne miejsca - czyli study tour w pigułce. Nauka poprzez integrację, poznawanie zasad pracy w miejscach, gdzie docelowo się będzie pracować. Pomaga w odnalezieniu się na miejscu podczas wyjazdów z uczestnikami. Nikt Cię nie wyśmieje, wszyscy chętnie Ci pomogą!

ZUZA - absolwentka Akademii ST i Study Tour 2018

⭐⭐⭐⭐

Makarska

Imprezowe serce Dalmacji

Dalmacja, kraina rozciągająca się w południowej Chorwacji, przyciąga jak magnes pewną pogodą, niesamowitymi widokami i mnóstwem urokliwych plaż. Tutaj określenie krystalicznie czysta woda nabiera nowego znaczenia, a przejrzystość jej faktycznie może konkurować z wodami Morza Karaibskiego. I do tej pory nie rozstrzygnęliśmy kto jest zwycięzcą! Sercem tego regionu niewątpliwie jest właśnie Makarska. Imprezowe centrum południowej Chorwacji, które nie da Ci zasnąć w nocy. Góry Dynarskie schodzące prosto do morza i lazur wody, to połączenie, które lubimy najbardziej. Dodatkowo położenie miasta sprawia, że jest dogodną bazą wypadową do zwiedzania okolicznych wysp, jak i części kontynentalnej Chorwacji. Świetna kombinacja relaksu, zabawy i zwiedzania w zasięgu ręki, nie trzeba nawet opuszczać Europy! Ogromny wybór restauracji z międzynarodową, a także typowo śródziemnomorską kuchnią sprawi, że Chorwacja na długo zapadanie w pamięci.

Dubrovnik

Perła Adriatyku

Gdzie kręcono Grę o Tron? No dokładnie, w Dubrovniku!

Dlaczego? Dubrovnik ma unikalną w skali światowej architekturę, ponieważ możesz tu zobaczyć zachowane w całości monumentalne mury obronne! Są wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, dlatego filmowcy wybrali to miejsce. Sprawdź, czy faktycznie robi aż takie wrażenie jak w serialu.

Zwiedzaj, wypij lokalne piwko nad brzegiem morza a wieczorem zacznij dobrą zabawę. Do dyspozycji są tu liczne kluby, bary, galerie i sceny koncertowe. Większość atrakcji znajduje się wewnątrz murów Starego Miasta, co jeszcze bardziej podkręca atmosferę.

Budva

Budva

Starówka w Budvie to prawdziwy labirynt wąskich uliczek i maleńkich, usłanych kawiarniami placyków. Zgub się w uliczkach miasta i spróbuj lokalnej kuchni: sałatki szopskiej lub pijeskavica – burgera z grillowanego mięsa. Zrelaksuj się na popularnej plaży Slovenska Plaža lub poszukaj perełek – ukrytych w zatokach i położonych trochę dalej. Wyjątkowość plaży w Budvie polega na tym, że znajdują się tuż za zabytkowymi murami. A wewnątrz nich... żyć, nie umierać – moc atrakcji dla ciała i ducha, szczególnie w nocy. Budva to najlepsze w Czarnogórze miejsce na studencką imprezę! Wiele klubów i dyskotek gwarantuje świetną zabawę. Sprawdź znaną na całych Bałkanach dyskotekę – Trocadero. Najbardziej widowiskowe dyskoteki odbywają się jednak na promenadzie, gdzie w gorących czarnogórskich rytmach bawią się turyści z całego świata!

Saranda

Saranda

Saranda to niewielkie imprezowe miasto położone na południowym krańcu Albanii, nad samą plażą – stąd widać już grecką wyspę Korfu. Usytuowanie Sarandy powoduje, że jest to obecnie najczęściej odwiedzane miasto Albanii. My także nie możemy przegapić spędzenia tam szalonego tygodnia. Temperatury latem rzadko przekraczają 30 stopni w ciągu dnia, a wieczorne ciepło zachęca do spacerów i imprez w plenerze nad deptakiem, prowadzącym wzdłuż głównej plaży miasta, na której będziemy chillować za dnia! W mieście nie brakuje restauracji z lokalnym jedzeniem, świeżymi owocami morza czy zimnym piwkiem! Znajdują się tutaj także nocne kluby imprezowe, do których na pewno się wybierzemy. Jest nawet bar prowadzony przez naszych rodaków, w którym odbywa się karaoke! Niedaleko Sarandy znajduje się starożytne miasto Butrint, które stanowi unikalny skarb kultury, rajskie Ksamil oraz wile innych wartych odwiedzania miejsc! Ogólnie rzecz biorąc nie ma co się zastanawiać albańska przygoda wzywa!

Ohrid

Ohrid

Malownicze usytuowanie Ochrydy na zboczach gór Galiczicy nad pięknym Jeziorem Ochrydzkim, liczne wczesnochrześcijańskie zabytki i inne skarby architektoniczne zapewniły jej miejsce na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jezioro Ochrydzkie jest najgłębszym jeziorem na Bałkanach i najstarszym w całej Europie. Na brzegach jeziora zobaczysz wiele zabytków przeszłości, m.in. sięgająca okresu średniowiecza twierdza cara Samuela oraz zabytkowe centrum miasta w Ochrydzie, klasztor św. Nauma, liczne niewielkie cerkiewki (m.in. cerkiew św. Jana Teologa w Kaneo) itp. Jezioro Ochrydzkie jest popularnym celem turystycznym na Bałkanach. Na koniec wycieczki przepłyniemy taksówką wodną po jeziorze.

Skopje

Skopje

Nazwa miasta pochodzi od Greckiego słowa σκοπιά - skopia, które oznacza wojskowe, obserwacyjne posterunki wartownicze. Skopje było niegdyś stolicą Socjalistycznej Republiki Macedonii (dawna Jugosławia). Po jej rozpadzie w 1991 roku powstało niepodległe państwo - Republika Macedonii ze stolicą w Skopje. Leży ona blisko granicy z Serbią i Kosowem, w dolinie rzeki Vardar. Warty zobaczenia jest Plac Macedonia, który to jest głównym placem Skopje. Znajduje się tu pomnik Aleksandra Wielkiego, fontanny świecące na kolorowo, z tańczącą wodą i grającymi melodiami, a także Łuk Triumfalny. Plac ten otoczony jest blokami z fasadami stylizowanymi na stare kamienice. Tuż przy Placu Macedonia zobaczyć można jeden z najważniejszych zabytków miasta - Kamienny Most łączący nowszą część ze starą, czyli z tzw. Czarsziją - osmańską częścią miasta. Dzielnica ta znana jest ze średniowiecznych zabytków tureckich, z malowniczymi uliczkami oraz orientalnymi zapachami. Nad starą częścią miasta dominuje Twierdza Skopsko Kale, która ulokowana jest na wysokim skalistym wzniesieniu. Pierwsze fortyfikacje zostały wzniesione już w VI wieku. Była ona kilka razy przebudowywana, a w latach międzywojennych wykorzystywana jako magazyny wojskowe przez armię jugosłowiańską. Inne ciekawe miejsca to m.in. ruiny miasta antycznego Skup czy cerkiew św. Pantelejmona w Nerezi.

Dzień 1
 • Wprowadzenie do standardów ST (zbiórki, wprowadzenie uczestników do autokaru, opaskowanie bagaży, sprawdzenie dokumentów i listy obecności)

 • 🚍Praca w autokarze, komunikaty, organizacja postojów

 • 🚍Dyżury na stanowisku pilockim na trasie Polska-Chorwacja pod okiem doświadczonego pilota, współpraca pilot-kierowca w praktyce

Dzień 2
 • 📍Przyjazd do Makarskiej

 • 📍Walk around po Makarskiej

 • Zakwaterowanie w apartamentach/hostelu

 • Integracja

Dzień 3
 • 🚍Przejazd do Dubrownika

 • Wybrane osoby będą oprowadzały po Dubrowniku

 • Czas wolny w Dubrowniku

 • 🚍Przejazd do Budvy

 • Zakwaterowanie w hotelu

 • Integracja i wprowadzenie do animacji ST

Dzień 4
 • 🍴Śniadanie w hotelu

 • Walk around po Budvie | Czas wolny

 • 🌎Nocny przejazd do Grecji

Dzień 5
 • 🌎Przeprawa promowa na Korfu

 • Zakwaterowanie w apartamentach

 • 📍Walk around po Kavos | Czas wolny

 • 🍴Wieczór grecki z kolacją

 • Integracja

Dzień 6
 • Wykwaterowanie i poranny prom z wyspy na stały ląd

 • 🚍Przyjazd do Sarandy i zakwaterowanie

 • 📍Walk around po Sarandzie | Czas wolny

 • Obiadokolacja w hotelu

 • Animacje ST i integracja

Dzień 7
 • 🍴Śniadanie w hotelu

 • Przejazd do Ochrydy

 • Wybrane osoby będą oprowadzały po Ochrydzie | Czas wolny

 • Zakwaterowanie w hotelu

 • 🍴Obiadokolacja w hotelu

 • Integracja

Dzień 8
 • 🍴Śniadanie w hotelu

 • Przejazd do Skopje

 • Wybrane osoby będą oprowadzały po Skopje | Czas wolny

 • 🚍Wyjazd w kierunku Polski

 • Dyżury na stanowisku pilockim na trasie Macedonia - Polska pod okiem doświadczonego pilota, współpraca pilot-kierowca w praktyce

Dzień 9
 • 🚍Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych/wieczornych

Zakwaterowanie na Study Tour 2024

Zakwaterowanie

W trakcie wyjazdu będziemy zakwaterowani w apartamentach/hotelach w Makarskiej (Chorwacja), Budvie (Czarnogóra), Kavos (Grecja), Sarandzie (Albania) oraz nad jeziorem Ohrid (Macedonia).


Wyżywienie Study Tour

Na wyżywienie składają się 3 śniadania (w Budvie, Sarandzie i Ochrydzie) oraz 3 obiadokolacje (w Kavos, Sarandzie i Ochrydzie). Śniadania w formie bufetu, w hotelowej restauracji. Na obiadokolacje (serwowane) podane będą różnego rodzaju specjały kuchni bałkańskiej. 

Ubezpieczenie KL + NNW STANDARD

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia: 20 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 

NNW: 1250 €
 
OC w życiu prywatnym i sportowe
 • szkody na mieniu: 5 000 €
 • szkody na osobie: 10 000 €
Bagaż: 200 €  (zawartość)
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25
 

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Każda rezerwacja ubezpieczona jest od kosztów rezygnacji więc w uzasadnionych przypadkach (Zakres i szczegóły ubezpieczenia kosztów rezygnacji jest opisany w OWU w paragrafach 4-5: https://st.pl/document/54) możesz ubiegać się u naszego ubezpieczyciela Wiener o zwrot wpłaconych środków. Zgłoszenie należy wysłać do nas w ciągu 2 dni od wystąpienia zdarzenia uniemożliwiającego udział w wyjeździe.

Rozkład jazdy

Miejsce odjazdu Godzina W dniu Dopłata
Warszawa, parking pod Pałacem Kultury i Nauki od strony Placu Defilad 11:00 W dniu wyjazdu -
Łódź, stacja BP, ul. Kątna 1 13:00 W dniu wyjazdu -
Katowice, Dworzec PKS ul. Sądowa 5 16:00 W dniu wyjazdu -

IGA HERCZYŃSKA

Koordynatorem tego wyjazdu jest Iga Herczyńska.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nią na Messengerze klikając w poniższy link:

Zadaj pytanie

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Zgodnie z § 8. ust 4. Warunków Uczestnictwa (https://st.pl/warunki-uczestnictwa) PODRÓŻNI nieposiadający polskiego obywatelstwa we własnym zakresie powinni sprawdzić możliwość podróżowania po krajach objętych ofertą.

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Unii Europejskiej oraz w Norwegii, Danii, Szwajcarii i na Islandii.

Korzystając z EKUZ za granicą pamiętaj, że podlegasz obowiązkom i korzystasz z praw wynikających z przepisów państwa pobytu na tych samych warunkach, co ubezpieczeni w tym państwie. Jeżeli w danym kraju istnieje obowiązek współpłacenia, również poniesiesz takie koszty.

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Możesz to zrobić również poprzez IKP. Wniosek o EKUZ rozpatrzony zostanie w ciągu 10 dni roboczych + czas na dostarczenie karty pod wskazany adres- proszę wziąć to pod uwagę podczas planowania wyjazdu

Więcej info na: https://pacjent.gov.pl/ekuz

Cena zawiera
 • 5 noclegów (1 w Chorwacji, 1 w Czarnogórze, 1 w Albanii, 1 w Macedonii, 1 w Grecji)

 • 🍴Wyżywienie (3 śniadania i 3 kolacje)

 • Zwiedzanie Dubrovnika

 • Zwiedzanie Budvy

 • Zwiedzanie Skopje

 • Zwiedzanie Ochrydy

 • Praktyczną naukę zawodu pilota wycieczek i przewodnika miejskiego

 • Poznanie logistyki wyjazdów ST, planowania trasy autokarowej oraz zwiedzania

 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

 • 📛Ubezpieczenie Standard na czas wyjazdu

 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

 • SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

 • Turystyczny Fundusz Pomocowy

Nie zawiera (fakultatywne)
 • 📛 Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM - 70 zł (doliczane do umowy)

 • Gwarancji niezmienności ceny - 49 zł (doliczane do umowy)

Dostępne terminy
07.04.2024 - 15.04.2024
Wybrana oferta
Zakwaterowanie na Study Tour 202450 osób
First Minute
Najtańsza możliwa opcja zakupu
1 miejsce w apartamencie wieloosobowym
3 399 zł
Dokwaterowanie 1 os.
3 399 zł
Zaliczka tylko 300 zł
Rezerwuj 📅
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Posiadam status ucznia/studenta

Podobne oferty

Podziel się i zbierz ekipę