Logo
Logo Logo

Clubbing Camp | Rimini | Włochy

Rimini, Włochy

📅 30.08.2024 - 08.09.2024

Clubbing Camp | Rimini | Włochy

 • 👥 160 uczestników
 • 10 dni
 • 🚍 Autokar
 • 🏨 Hotel
 • 🍴 BB - śniadania
Ceny od 2 199 zł | Zaliczka tylko 199 zł
Sprawdź terminy
Legendarne i wiecznie żywe włoskie miasto na wybrzeżu

W odpowiedzi na Wasze liczne prośby dotyczące imprez w Rimini postanowiliśmy stworzyć wyjazd oparty na legendarnych miejscówkach na wybrzeżu. *W cenie wyjazdu macie więc wstęp do aż trzech klubów* - legendarna Villa Delle Rose, Carnaby i mała tajemnica, bo czymże by były wakacje bez spontaniczności! 

Ekipa ST

ZWIEDZANIE RIMINI

Rimini to nie tylko nocne imprezy i gorąca plaża, oprócz tych oczywistych punktów programu jak wspólna włoska impreza i wygrzewanie się na słońcu zabierzemy Was na walkaround po mieście. Razem z naszymi lokalnymi przyjaciółmi pokażemy Wam gdzie zjeść najlepszą pizzę, napić się największęgo Aperola w Europie w atrakacyjnej cenie i opowiemy Wam historię tego miasta łączącego w sobie przepiękną architekturę z wiecznie żywym, włoskim klimatem.

ZWIEDZANIE WENECJI

Być we Włoszech i nie zwiedzieć tego miasta byłoby grzechem! Właśnie dlatego Student Travel już w pierwszy dzień naszej wycieczki Was tam zabiera! Przepłyniemy legendarnym Vaporetto, zobaczymy niesamowite perły renesansowej architektury, posłuchacie o legendach związanych z Mostem Westchnień, zobaczycie kultowy Plac Świętego Marka oraz Most Rialto. Jeśli będziecie mieć szczęście to usłyszycie śpiew gondolierów, a podczas czasu wolnego damy Wam szansę zgubić się w tych klimatycznych, wąskich uliczkach Wenecji!

Clubbing & Party Pass

Clubbing & Party Pass

W cenie wyjazdu każdy otrzymuje wstęp do trzech kultowych klubów w Rimini z transportem oraz "poczęstunkiem" od naszej ekipy ze stolicy włoskiej imprezy.* 
Jednym z nich z dużą pewnością będzie festiwal w piramidzie Villa Delle Rose, miejsce odwiedzane przez gwiazdy z całego świata okraszone efektami specjalnymi oraz prestiżową atmosferą. Ponad to odwiedzimy dyskotekę Carnaby, gdzie otrzymacie welcome drinka, skorzystacie z trzech pięter w lokalu - house, techno, club music, a nawet karaoke. 
Trzecia miejscówka owiana jest póki co tajemnicą - Secret Location w naszym wykonaniu to zawsze bomba, zdetonujemy ją w odpowiednim momencie!
 
*odwiedzane miejsca wpisywać się będą w kanon legendarnych klubów na wybrzeżu, każdy w cenie wyjazdu będzie mieć zapewnione do nich wejście, ewentualny transport w dwie strony oraz mały bonus od ekipy z Rimini.

DJ VIT.

DJ VIT.

Gość specjalny: DJ VIT. - rezydent legendarnego krakowskiego klubu PROZAK 2.0. Starannie wyselekcjonowana mieszanka rapu, trapu i UK bass'u pozwola mu regularnie odwiedzać topowe kluby w Polsce oraz największe festiwale w całym kraju. Oprócz regularnych DJ setów udziela sie koncertowo z Kukonem i PlanBe. 
Vit. spędzi nie tylko z nami wakacje, ale umili Wam czas swoimi setami podczas wspólnych imprez.

Red Cup

Marzyliście kiedyś o amerykańskiej domówce? My Wam to umożliwimy! Koszule w kratę, trampki, baseballówki, full capy i czerwony kolor będą tego wieczora rządzić na parkiecie. Wyposażeni w czerwone kubki i piwo będziecie mogli zagrać w ulubione gry na american party - flip cup i beer pong. Barman, lej to piwo! Red cup... Pozdro dla kumatych ;) Ci co przetrwali red cup party, wiedzą co to znaczy szamp... Znaczy RED CUPOWA zabawa. Hardy Part, party HARD. Nie bierzemy jeńców i lecimy z imprezą, którą umie ogarnąć tylko hardkorowa ekipa ST! Niektórzy uczestnicy jeżdżą specjalnie na RED CUPY. Beer Pong, Flanki, Flip Cup... brzmi znajomo? To sztos! A jak nie to żaden problem - nadrobimy! ;)

Nie gadać tylko wbijać!

Hawaiian

Kolorowe girlandy, arbuzowy koktajl i gra w limbo. Na tej imprezie poczujesz się jak na najbardziej odległych, piaszczystych wyspach archipelagu Hawajów.

 

White Party

White party zostanie w waszej pamięci na długo długo po wyjeździe.  Poczujcie się jak gwiazdy Hollywood bierzcie markery w dłoń i do roboty! Niech każdy zostawi po sobie ślad w formie podpisu na koszulce nowych znajomych. Myślisz, że starczy Ci miejsca żeby zebrać wszystkie?

 

Dzień 1
 • 🚍Wyjazd w kierunku Włoch z Polski

Dzień 2
 • Zakwaterowanie

 • Spotkanie organizacyjne

 • Walkaround po okolicy

 • Wspólna integracja

Dzień 3-8
 • Plażowanie

 • Imprezy w klubach w pakiecie: Carnaby, Villa Delle Rose oraz secret location

 • Zwiedzanie starówki Rimini

 • Integracja oraz animacje

 • Sety DJ VIT.

 • 🍸Imprezy tematyczne Hawaii Party, Red Cup, White Party

 • 📍Możliwość korzystania z fakultetów: San Marino i Rzym

 • Czas wolny

Dzień 9
 • Wykwaterowanie

 • 🚍Wyjazd w kierunku Wenecji

 • Pobyt w Wenecji

 • 🚍Wieczorny wyjazd w kierunku Polski

Dzień 10
 • 🚍Przekroczenie polskiej granicy

 • Zakończenie wyjazdu

Zakwaterowanie Rimini

Lokalizacja

Zakwaterowani będziemy w centrum Rimini, a hotele zlokalizowane są kilka minut drogi od siebie. Do najbliższej plaży, gdzie czekają na Was beach bary i słodkie dolce vita macie rzut beretem, a w okolicy znajdziecie włoskie restuaracje czy drobne sklepiki.

Oba hotele położone są zaledwie parę minut piechotą od dyskoteki Carnaby!

Hotel Santiago

Zlokalizowany w Rivazzura Rimini, imprezowym i wakacyjnym centrum miasta. Położenie nieopodal plaży i przy głównej drodze ułatwia przemieszczanie się oraz korzystanie z infrastruktury miasta.

Hotel John

Zlokalizowany zaledwie kilka minut pieszo od hotelu Santiago. Dobre położenie oraz bliskość restauracji i drobnych sklepików sprawia, że Wasz nocleg będzie wygodny i spełni swoją rolę. 

 

*Pokoje 2-3 - osobowe składają się z łóżek pojedynczych / podwójnego.
 Pokój 4 - osobowy składa się z łóżka piętrowego / dwóch pojedynczych lub podwójnego.

Rzym

Stolica Włoch to również jedna z ciekawszych opcji jakie Wam oferujemy. Jest to wycieczka dla zdecydowanych na zwiedzanie i poszerzanie swoich podróżniczych horyzontów. Podróż jest długa, ale warta zachodu ponieważ nikt jeszcze nie oparł się Rzymowi. Ponad to będzie z Wami lokalny przewodnik, który oprowadzi Was po najważniejszych punktach stolicy - Koloseum, Pole Marsowe, Panteon, Fontanna Di Trevi i przede wszystkim zaprowadzi Was pod Watykan. Prawdziwa gratka dla podróżników!

Cena: 70€

San Marino

Jedno z najmniejszych państw na świecie. Obowiązkowy punkt wycieczki dla praktycznie wszystkich naszych dotychczasowych uczestników. Niska cena oraz niewielka odległość od Rimini sprawa, że prawie każdy decyduje się na ten fakultet. Oprócz oderwania się od typowo włoskiej, imprezowej i wakacyjnej atmosfery na rzecz historycznego centrum San Marino będziecie mieli okazję skorzystania z DARMOWEJ! degustacji regionalnych alkoholi oraz zrobienia zakupów w przystępnych cenach w sklepach "wolnocłowych".

Pilot opowie Wam o San Marino, a później po dopełnieniu formalnośći będziecie wolni lub razem z kadrą ST wybierzecie się na krótki spacer po mieście, aby nie przeoczyć drogi na słynną twierdzę La Rocca O Guaita.

Cena: 25 €

Rozkład jazdy

Miejsce odjazdu Godzina W dniu Dopłata
Warszawa, parking pod Pałacem Kultury i Nauki od strony Placu Defilad 11:00 W dniu wyjazdu -
Łódź, stacja BP, ul. Kątna 1 13:30 W dniu wyjazdu -
Katowice, Dworzec PKS ul. Sądowa 5 16:00 W dniu wyjazdu -
Rimini 15:00 Dzień po - 200 PLN

SZYMON RYCZKO

Koordynatorem tego wyjazdu jest Szymon Ryczko.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nim na Messengerze klikając w poniższy link:

Zadaj pytanie

Ubezpieczenie KL + NNW STANDARD

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia: 20 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 

NNW: 1250 €
 
OC w życiu prywatnym i sportowe
 • szkody na mieniu: 5 000 €
 • szkody na osobie: 10 000 €
Bagaż: 200 €  (zawartość)
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25
 

Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener Premium ma większą sumę ubezpieczenia. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia: 60 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 
NNW: 5 000 €
OC w życiu prywatnym i sportowe:
 
 • szkody na mieniu: 25 000 €
 • szkody na osobie: 50 000 €
Bagaż: 500 € (zawartość)
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25

 

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Zgodnie z § 8. ust 4. Warunków Uczestnictwa (https://st.pl/warunki-uczestnictwa) PODRÓŻNI nieposiadający polskiego obywatelstwa we własnym zakresie powinni sprawdzić możliwość podróżowania po krajach objętych ofertą.

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Unii Europejskiej oraz w Norwegii, Danii, Szwajcarii i na Islandii.

Korzystając z EKUZ za granicą pamiętaj, że podlegasz obowiązkom i korzystasz z praw wynikających z przepisów państwa pobytu na tych samych warunkach, co ubezpieczeni w tym państwie. Jeżeli w danym kraju istnieje obowiązek współpłacenia, również poniesiesz takie koszty.

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Możesz to zrobić również poprzez IKP. Wniosek o EKUZ rozpatrzony zostanie w ciągu 10 dni roboczych + czas na dostarczenie karty pod wskazany adres- proszę wziąć to pod uwagę podczas planowania wyjazdu

Więcej info na: https://pacjent.gov.pl/ekuz

Cena zawiera
 • Clubbing & Party Pass (wejście i transport do trzech klubów w Rimini podczas wyjazdu)

 • Zwiedzanie Rimini

 • Pobyt w Wenecji

 • 🚍Przejazd autokarem

 • 🍴Wyżywienie BB

 • 7 noclegów w hotelach

 • Opieka kadry ST

 • Obsługa SMS

 • 📛Ubezpieczenie na czas wyjazdu

 • Opłatę klimatyczną

 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • Turystycznego Funduszu Pomocowego - 10 zł (doliczane do umowy)

 • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego - 10 zł (doliczane do umowy)

 • Opłata dewizowa - 45 € (płatna w panelu klienta, maksymalnie na 3 dni przed wyjazdem)

 • Kaucja zwrotna za pokój- 25 €/os (płatne u pilota w autokarze)

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Wycieczki fakultatywne

 • Gwarancja niezmienności ceny - 49 PLN doliczane do umowy)

 • 📛 Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM - 70 PLN (doliczane do umowy)

Terminy i ceny
Dostępne terminy
30.08.2024 - 08.09.2024
Wybrana oferta
Hotel John160 osób
Wyjazd potwierdzony
Pokój 4 os.
2 199 zł
Pokój 3 os.
2 299 zł
Pokój 2 os.
2 399 zł
Dokwaterowanie 1 os.
2 199 zł
Zaliczka tylko 199 zł
Rezerwuj 📅
Hotel Santiago160 osób
Wyjazd potwierdzony
Pokój 4 os.
2 199 zł
Pokój 3 os.
2 299 zł
Pokój 2 os.
2 399 zł
Dokwaterowanie 1 os.
2 199 zł
Zaliczka tylko 199 zł
Rezerwuj 📅
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Posiadam status ucznia/studenta

Podobne oferty

Podziel się i zbierz ekipę