Logo
Logo Logo
Cover foto

Kadra ST

Akademia Pilota ST

Kadra ST

Podczas wyjazdu z ST TEAM czuwa nad Wami nasza sprawdzona i niezawodna Kadra Pilotów Wycieczek, Animatorów i Rezydentów! 

Aby zostać wcielonym do ST TEAM każda z osób musiała przejść konkretne szkolenia (Akademia ST, Study Tour) oraz pojechać na staż. Wszystko to po to aby być w pełni przygotowanym do pracy z najlepszymi klientami na świecie! 

ST TEAM to ludzie pełni pasji do podróży i z radością się nią dzielą z uczestnikami prowadzonych przez nich wyjazdów. Do tego posiadają wiele swoich zajawek i na pewno znajdziecie z nimi wspólny temat. To najlepsi z najlepszych i to właśnie oni zadbają o Twoje wakacje życia!

 

Dołącz do nas!

Renia Chrząścik - Bułgaria

Renia (lipiec, sierpień, wrzesień) - mówią o niej, że jest Królową Złotych Piasków, a ten tytuł został przyznany nie bez powodu! Złote zna jak własną kieszeń i na miejscu dopilnuje, żebyście przeżyli każdą imprezę! Załatwi każdy problem i  wysłucha. Żywa Legenda, zawsze usmiechnięta, energiczna i charyzmatyczna. Góralka z krwi i kości.

 

img

Dawid Malczewski - Czarnogóra

Dawid (lipiec - sierpień) - W Czarnogórze zakochał się podczas swojego pierwszego wyjazdu ze Student Travel, jeszcze jako klient. Teraz sprawi, że i Wy odkryjecie jak wspaniały jest ten kraj!

img

Szymon Ryczko

Szymon to menadżer i "opiekun" włoskich rewirów, a konkretnie Rimini. Mimo, że był w prawie całej Europie, to zimny aperol, pizza i klimat panujący nad Adriatykiem jest jego działką. Zna tutaj wszystkich, a na pewno tych, którzy są najważniejsi choć do Ojca Chrzestnego mu daleko (za to przypomina włamywacza Marva z Kevina!). Z nim pójdziecie na najgorętsza imprezę w Rimini, ale też zwiedzicie i dowiecie się ciekawostek historycznych o odwiedzanych zabytkach. Ze swoimi włoskimi przyjaciółmi weźmie Was na najlepszą plażę i aperetivo. Oprócz Włoch uwielbia Bałkany - Czarnogórę i Albanię w szczególności. Poza podróżowaniem jego pasją jest muzyka, tworzy i śpiewa pod ksywką Simonu - tak najczęściej wszyscy się do niego zwracają.

img

Cezary Wszołek - Grecja & USA

Cezary - Dusza Towarzystwa, Niespełniony Youtuber, influencer ( może kiedyś się uda xD). Wieczny student, dalej szuka swojego miejsca w polskiej nauce.  Od niedawna organizuje Wam przygodę życia na Korfu i w USA.

img

Anna Gręziak

Nie tylko z zamiłowania ale i z wykształcenia specjalistka do zadań specjalnych z zakresu turystyki. Ania nie umie usiedzieć w jednym miejscu. Europę zjeździła na wszelkie sposoby od ekstremalnych podróży autostopem do wycieczek z biurami podróży. Pracowała na wschodnim wybrzeżu USA i mieszkała rok w Hiszpanii. Od niej usłyszysz jak wygląda Meksyk i co warto zobaczyć w Nowym Yorku, gdzie są najlepsze plaże w Algarve i posmakujesz najlepszej rakiji na Bałkanach. Uwielbia tańczyć salsę, z każdym rokiem coraz bardziej wkręca się w jazdę na nartach a jej nowa zajawka to nurkowanie. Na wyjeździe oprócz dobrej zabawy, najważniejszym dla niej jest pozytywne nastawienie i empatia do drugiego człowieka, wtedy wszystko wychodzi tip top.

img

Paweł Szczotka

Pasjonat aktywnego zwiedzania oraz eksplorowania cudów natury, charakter odkrywcy . Miłością do podróży infekuje wszystkich znajomych, zabiera ich na własne zorganizowane eskapady. Uwielbia podejmować podróżnicze wyzwania, czuje permanentny niedosyt, a w głowie nieustannie kłębią się koncepcje na nowe wojaże. Uśmiech i poczucie humoru to nieodzowni kompani, niekończące się źródło pomysłów, zawsze udziela się w otoczeniu. Od wielu lat nałogowo związany z aggressive rollerbladingiem.   Absolwent Historii ze specjalizacją turystyczną. Przewodnik i pilot wycieczek po Europie oraz Indochinach. Organizator od podszewkiniekonwencjonalnych wycieczek dla komercyjnych grup.

img

Iga Herczyńska

Studentka Farmacji na WUMie. Zawsze chętnie służy pomocą. Uwielbia odkrywać nieodkryte, poznawać nowe osoby. Nie ma większej miłośniczki Bałkanów. Zaraża uśmiechem, ma niecodzienne poczucie humoru. Ma duży dystans do siebie i świata, przez to nie da rady nudzić się w jej towarzystwie. Z jej pasją i zamiłowaniem do przemieszczania pojedziesz w najlepszą podróż życia! :)

img