Logo
Logo Logo

Artyści

Artyści, koncerty, gwiazdy... dzieje się!

Na nasze największe wyjazdy zabieramy regularnie gwiazdy polskiej sceny muzycznej - gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, bo byli z nami m.in. O.S.T.R., Quebonafide, Otsochodzi, Dwa Sławy, Sarius, Małpa, PlanBe, Xxanaxx, The Stubs, Kuba Knap, Łąki Łan, Organek, The Dumplings, Gooral a także Letni Chamski Podrwy, Bracia Figo Fagot czy też Zenek Martyniuk. 

Dodatkowo możecie spodziewać się najlepszych Stand - Up'erów, jeździ z nami delegacja Stand-up Polska jak i pojedynczy komicy.

Nuda po prostu nie ma prawa się pojawić.

Quebonafide

Popularny raper Quebo był z nami na dwóch wyjazdach... w przeciągu 2 tygodni. Po tym jak zakochał się w albańskiej edycji Student Campa postanowił od razu przejechać do Bułgarii. Podróżnik, lubimy tu takich.

Organek

Organek wraz z całą ekipą rozpalił do czerwoności największy klub w Złotych Piaskach. Jego koncert wspominają na miejscu do dziś...

O.S.T.R.

O.S.T.R., a właściwie Adam Ostrowski był z nami w Grecji, Bułgari i ponownie Grecji. Polubiliśmy się z wzajemnością, zdecydowanie!

Kamil Bednarek

Nasz grecki konrahent nie dalej jak wczoraj pytał kiedy znowu ten chłopczyk w dredach przyjedzie do Grecji, bo wciąż sąsiedzi o niego pytają....

Otsochodzi

Otsochodzi zebrał na swoim koncercie rekordową liczbę osób, przy specjalnie rozstawionej scenie na plaży zabrakło miejsc... Nowy Kolor!