Logo
Logo Logo

Wakacje w Czarnogórze | Budva

Budva, Czarnogóra

📅 12.07.2024 - 21.07.2024

Wakacje w Czarnogórze | Budva

 • 👥 50 uczestników
 • 10 dni
 • 🚍 Autokar
 • Apartamenty
 • Wyżywienie własne
Ceny od 1 649 zł | Zaliczka tylko 199 zł
Sprawdź terminy
Wakacje w bałkańskim stylu!

Marzyliście o spędzeniu wakacji w ciepłych krajach? Jest przecież Montenegro! Wyobrażaliście sobie kiedyś miejsce, w którym majestatyczne góry stykają się z krystalicznie czystym morzem? To właśnie tutaj, w tym miejscu, będziecie mieli okazję wypoczywać, imprezować do rana, skosztować wyśmienitej bałkańskiej kuchni oraz zwiedzać niebywale urokliwe miejsca!

 

Ekipa ST

Budva

Budva

Starówka w Budvie to prawdziwy labirynt wąskich uliczek i maleńkich, usłanych kawiarniami placyków. Zgub się w uliczkach miasta i spróbuj lokalnej kuchni: sałatki szopskiej lub pijeskavica – burgera z grillowanego mięsa. Zrelaksuj się na popularnej plaży Slovenska Plaža lub poszukaj perełek – ukrytych w zatokach i położonych trochę dalej. Wyjątkowość plaży w Budvie polega na tym, że znajdują się tuż za zabytkowymi murami. A wewnątrz nich... żyć, nie umierać – moc atrakcji dla ciała i ducha, szczególnie w nocy. Budva to najlepsze w Czarnogórze miejsce na studencką imprezę! Wiele klubów i dyskotek gwarantuje świetną zabawę. Sprawdź znaną na całych Bałkanach dyskotekę – Trocadero. Najbardziej widowiskowe dyskoteki odbywają się jednak na promenadzie, gdzie w gorących czarnogórskich rytmach bawią się turyści z całego świata!

Rejs po Zatoce Kotorskiej

Opis rejsu

Całodniowy rejs po Zatoce zaczynamy od wyjazdu z Budvy do portu w Tivacie, następnie udajemy w rejs do Herceg Novi.

Samo miasto uchodzi za jedno z najładniejszych miasteczek w tej byłej Republice Jugosłowiańskiej. I naprawdę jest przepiękne! Kolejny przystanek naszego rejsu to to czas wolny na odpoczynek, kąpiel i plażowanie. Dla chętnych wizyta w podwodnych Błękitnych Grotach,

Potem udajemy się w kierunku malowniczego Perastu i wysepki, gdzie znajduje się kościół katolicki „Naszej Pani na Skałach” Rejs kończymy w Kotorze, w którym będziemy mieć również czas wolny na obiad oraz zakupy. Stamtąd ruszamy autokarem w drogę powrotną do Budvy. 

Cena: 40 €

 

Dodatkowe opcje dla chętnych: wstęp na twierdzę w Herceg Novi (2 EUR), wstęp do Kościoła Katolickiego na wyspie (1 EUR), Błękitne Groty (10 EUR)

Montenegro Tour

Montenegro Tour

Podczas tego dnia będziemy zwiedzać jedne z najciekawszych miejsc Czarnogóry. Dzisiaj pora na ogromną dawkę widoków, zabytków i możliwości zrobienia świetnych zdjęć! Na początek zabieramy Was w góry do Parku Narodowego Lovcen, ze szczytu z mauzoleum rozpościera się widok na całą Czarnogórę. Serio, zapiera dech w piersiach! Dotrzemy także nad Bokę Kotorską zwaną Fiordem Południowej Europy. Odwiedzimy czarnogórską perłę: Kotor. Jest to niebywale fotogeniczne miasto kupców i żeglarzy, położone u podnóża gór i otoczone olbrzymim murem obronnym. Wygospodarujemy także czas wolny na indywidualną eksplorację miasta, czy zjedzenie lunchu w jednej z wielu lokalnych restauracji starego miasta. Odwiedzimy klimatyczny i fotogeniczny Perast, gdzie na sztucznej wyspie zbudowano kościółek na wodzie. Przez całą drogę będzie z nami lokalny przewodnik, który przybliży nam historię Montenegro!

Cena: 55 euro

Czarnogórskie Karaiby

Czarnogórskie Karaiby

Plaża na wyłączność, wyborne jedzenie, najpiękniejszy zachód słońca na Budwańskiej Riwierze.  Autorska wyprawa z dala od zgiełku!

Wypływamy z Budvy, gdzie ze statku można podziwiać Stare Miasto, przy winie oglądamy malownicze klify które opływa szmaragdowy Adriatyk oraz opływamy wyspę Świętego Mikołaja. Płyniemy około 60 min do naszego rajskiego miejsca docelowego, a cała drogę umilają opowieści przewodnika.

Cumujemy, wysiadamy i… mamy całą plażę tylko dla siebie. Na każdego uczestnika czeka leżak, parasol oraz powitalna rakija, na podkręcenie apetytu.
Przed nami jeden plan – relaks, dobre jedzenie, zimne napoje i barwny kolor wody!

Na miejscu czekają na nas świeże ryby, które kucharz-marynarz złowił z samego rana, podane z ziemniaczkami do tego pasta z owocami morza, oraz do oporu świeże warzywa – papryki, ogórki, cebulę, pomidory. Aby w upale w gardłach nie zaschło – na każdym stole jest również schłodzone, białe wino, idealnie komponujące się z morskimi darami.

Po biesiadowaniu i odpoczynku ciała i ducha. Instagram zapłonie aparaty w ruch pora na fotki!

Do Budvy wracamy zawsze z niedosytem.

W cenie:
Polskojęzyczny przewodnik, rejs po Budwańskiej Riwierze,  degustacja wina na statku, prywatna plaża tylko dla nas, leżaki i parasole, dwa dania obiadowe + wino.

Cena 55 euro / os

https://www.youtube.com/watch?v=KN2m5qCs8Yw

Apartamenty Budva

Apartamenty

Zakwaterowanie w 2-osobowych(łóżka pojedyncze lub jedno podwójne) i 3-osobowych(łóżko podwójne oraz pojedyncze), nowoczesnych pokojach. Wszystkie są częścią większego, 5 osobowego apartamentu. Każdy apartament wyposażony jest w łazienkę, aneks kuchenny, balkon, bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację.

Wyżywienie

Dostępne w apartamentach w pełni wyposażone kuchnie.
W okolicy znajduje się dużo restauracji z lokalnym jedzeniem.

Położenie

W okolicy sklepy oraz liczne restauracje. Stare, zabytkowe miasto znajduje się w odległości 20 minut spacerem od obiektu, a na plażę dotrzemy już w 15 minut.

Dzień 1-2
 • 🚍Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy

 • 🏢Przyjazd i zakwaterowanie w Budvie

 • Wieczorna integracja

Dzień 3-8
 • Pobyt w Budvie

 • 📍Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych

 • 🛶Red Cup Party

 • 🍸Hawajska impreza

 • Plażowanie i permanentna integracja!

Dzień 9-10
 • Wykwaterowanie i po południu wyjazd w kierunku Polski

 • 🚍Powrót do Polski w godzinach popołudniowych

Red Cup

Red Cup

Marzyliście kiedyś o amerykańskiej domówce? My Wam to umożliwimy! Koszule w kratę, trampki, baseballówki, full capy i czerwony kolor będą tego wieczora rządzić na parkiecie. Wyposażeni w czerwone kubki i piwo będziecie mogli zagrać w ulubione gry na american party - flip cup i beer pong. Barman, lej to piwo! Red cup... Pozdro dla kumatych ;) Ci co przetrwali red cup party, wiedzą co to znaczy szamp... Znaczy RED CUPOWA zabawa. Hardy Part, party HARD. Nie bierzemy jeńców i lecimy z imprezą, którą umie ogarnąć tylko hardkorowa ekipa ST! Niektórzy uczestnicy jeżdżą specjalnie na RED CUPY. Beer Pong, Flanki, Flip Cup... brzmi znajomo? To sztos! A jak nie to żaden problem - nadrobimy! ;)

Nie gadać tylko wbijać!

Hawaiian

Hawaiian

Kolorowe girlandy, arbuzowy koktajl i gra w limbo. Na tej imprezie poczujesz się jak na najbardziej odległych, piaszczystych wyspach archipelagu Hawajów.

 

Rozkład jazdy

Miejsce odjazdu Godzina W dniu Dopłata
Warszawa, parking pod Pałacem Kultury i Nauki od strony Placu Defilad 07:30 W dniu wyjazdu -
Łódź, stacja BP, ul. Kątna 1 09:00 W dniu wyjazdu -
Częstochowa, stacja BP Kropka, Aleja Wojska Polskiego 263/271 11:00 W dniu wyjazdu -
Katowice, Dworzec PKS ul. Sądowa 5 12:30 W dniu wyjazdu -
Budva 15:00 Dzień po - 300 PLN

Ubezpieczenie KL + NNW STANDARD

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia: 20 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 

NNW: 1250 €
 
OC w życiu prywatnym i sportowe
 • szkody na mieniu: 5 000 €
 • szkody na osobie: 10 000 €
Bagaż: 200 €  (zawartość)
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25
 

Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener Premium ma większą sumę ubezpieczenia. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia: 60 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 
NNW: 5 000 €
OC w życiu prywatnym i sportowe:
 
 • szkody na mieniu: 25 000 €
 • szkody na osobie: 50 000 €
Bagaż: 500 € (zawartość)
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25

 

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Każda rezerwacja ubezpieczona jest od kosztów rezygnacji więc w uzasadnionych przypadkach (Zakres i szczegóły ubezpieczenia kosztów rezygnacji jest opisany w OWU w paragrafach 4-5: https://st.pl/document/54) możesz ubiegać się u naszego ubezpieczyciela Wiener o zwrot wpłaconych środków. Zgłoszenie należy wysłać do nas w ciągu 2 dni od wystąpienia zdarzenia uniemożliwiającego udział w wyjeździe.

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Zgodnie z § 8. ust 4. Warunków Uczestnictwa (https://st.pl/warunki-uczestnictwa) PODRÓŻNI nieposiadający polskiego obywatelstwa we własnym zakresie powinni sprawdzić możliwość podróżowania po krajach objętych ofertą.

Cena zawiera
 • 🏢7 noclegów w hotelu

 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

 • Opłaty drogowe i promowe

 • Opieka Kadry ST

 • 🛶Program animacyjny - Red Cup Party

 • SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)

 • Gwarancję doborowego towarzystwa i zachwycającej Czarnogóry!

 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

 • 📛Ubezpieczenie na czas wyjazdu

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego - 10 PLN (doliczane do umowy)

 • Turystycznego Funduszu Pomocowego 10 PLN (doliczane do umowy)

 • Kaucji zwrotnej za pokój - 20 €/os

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Wycieczek fakultatywnych

 • 📛 Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM - 70 zł (doliczane do umowy)

 • Gwarancja niezmienności ceny - 49 PLN doliczane do umowy)

Terminy i ceny
Dostępne terminy
12.07.2024 - 21.07.2024
Wybrana oferta
Apartamenty Budva50 osób
Second Minute
Możliwość zakupu w obniżonej cenie
Apart. 5 os.
Lista rezerwowa
Apart. 4 os.
1 749 zł
Pokój 3 os.
1 799 zł
Pokój 2 os.
1 849 zł
Dokwaterowanie 1 os.
1 749 zł
Zaliczka tylko 199 zł
Rezerwuj 📅
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Posiadam status ucznia/studenta
19.07.2024 - 28.07.2024
Apartamenty Budva50 osób
Second Minute
Możliwość zakupu w obniżonej cenie
Apart. 5 os.
1 699 zł
Apart. 4 os.
1 749 zł
Pokój 3 os.
1 799 zł
Pokój 2 os.
1 849 zł
Dokwaterowanie 1 os.
1 749 zł
Zaliczka tylko 199 zł
Rezerwuj 📅
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Posiadam status ucznia/studenta
09.08.2024 - 18.08.2024
Apartamenty Budva50 osób
Second Minute
Możliwość zakupu w obniżonej cenie
Apart. 5 os.
1 749 zł
Apart. 4 os.
1 799 zł
Pokój 3 os.
1 849 zł
Pokój 2 os.
1 899 zł
Dokwaterowanie 1 os.
1 799 zł
Zaliczka tylko 199 zł
Rezerwuj 📅
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Posiadam status ucznia/studenta
16.08.2024 - 25.08.2024
Apartamenty Budva50 osób
Second Minute
Możliwość zakupu w obniżonej cenie
Apart. 5 os.
1 749 zł
Apart. 4 os.
Lista rezerwowa
Pokój 3 os.
1 849 zł
Pokój 2 os.
1 899 zł
Dokwaterowanie 1 os.
1 799 zł
Zaliczka tylko 199 zł
Rezerwuj 📅
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Posiadam status ucznia/studenta
06.09.2024 - 15.09.2024
Apartamenty Budva50 osób
Second Minute
Możliwość zakupu w obniżonej cenie
Apart. 5 os.
1 649 zł
Apart. 4 os.
1 699 zł
Pokój 3 os.
1 749 zł
Pokój 2 os.
1 799 zł
Dokwaterowanie 1 os.
1 699 zł
Zaliczka tylko 199 zł
Rezerwuj 📅
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Posiadam status ucznia/studenta
13.09.2024 - 22.09.2024
Apartamenty Budva50 osób
Second Minute
Możliwość zakupu w obniżonej cenie
Apart. 5 os.
1 649 zł
Apart. 4 os.
1 699 zł
Pokój 3 os.
1 749 zł
Pokój 2 os.
1 799 zł
Dokwaterowanie 1 os.
1 699 zł
Zaliczka tylko 199 zł
Rezerwuj 📅
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Posiadam status ucznia/studenta

Podziel się i zbierz ekipę