Cover foto

Praca

Praca? Znajdziesz coś dla siebie!

W związku ze stałym rozwojem biura poszukujemy wciąż nowych twarzy, zastrzyków dodatkowej energii i nakręcania siebie na wzajem. A to wszystko w jednym celu - żeby robić jeszcze więcej, lepiej i czerpać z tego radość!

W tej chwili poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Zostań ambasadorem!

Chcesz jeździć na wyjazdy za FREE? A może chcesz sobie dorobić trochę kasy lub zgarnąć fajną pensję? Zostań ambasadorem Student Travel! Trwa nabór! Więcej info w formularzu...

Maestro Turystyki

Kochasz podróże? Chcesz wejść na pokład firmy, która robi pozytywne zamieszanie na rynku usług turystycznych? Jesteś we właściwym miejscu. Szukamy Maestro, który stworzy kultowe wyjazdy i podrasuje nasze produkty. Kreuj turystyczne dzieła sztuki!

Twoje zadania:

  • analiza potrzeb rynku, trendów i działań konkurencji,
  • udział w targach branżowych na całym świecie,
  • kreowanie i odświeżanie pełnego portfela produktów firmy,
  • study tour nowych destynacji,
  • ustalanie kalendarza imprez,
  • kontakt z kontrahentami, negocjacje warunków,
  • kalkulowanie ofert,
  • zarządzanie harmonogramem płatności,
  • ścisła współpraca z innymi zespołami w biurze,

Chętnie spotkamy się z Tobą jeżeli:

  • masz doświadczenie na stanowisku product managera w branży turystycznej,
  • projektowanie podróży to Twój żywioł,
  • masz bogatą wyobraźnię i głowę pełną pomysłów,
  • branża turystyczna to ocean, w którym pływasz jak ryba,
  • znasz trendy branżowe i masz bogate doświadczenie w kreowaniu produktów turystycznych,
  • czujesz się dobrze w obszarze kreacji imprez, które łączą poznawanie świata ze świetną zabawą,
  • szukasz nowych wyzwań, a ambicja Cię rozpiera,
  • szybko się uczysz,
  • dobrze odnajdujesz się w zadaniach wymagających samodzielności,
  • bycie w podróży to Twój świat.

Co możemy Ci zaproponować:

  • dużą samodzielność i możliwość wprowadzania własnych pomysłów,
  • pracę związaną z Twoją pasją,
  • umowę o pracę,
  • miejsca pracy na całym świecie, jednym z nich jest Lublin, a pozostałe…- to wiesz tylko Ty.
  • szansę na realizację ambicji zawodowych i pasji podróżniczej,
  • pracę w młodym, kreatywnym zespole,

Pilot wycieczek

Poszukujemy najbardziej ogarniętych osób, takich którzy dogadają się wszędzie, ze wszystkimi i o wszystkim. Potrafiących zasnąć nad ranem i wstać o świcie. Urodzonych liderów, którzy mają wrodzoną charyzmę.

Poszukujemy pilotów na sezon LATO 2020!

Dlaczego warto dołączyć do ST Team?

  •  Jesteśmy największym biurem podróży organizujące wyjazdy dla studentów w Polsce
  •  Elastyczny grafik daje możliwość pracy w trakcie trwania studiów
  •  Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania za dobrze wykonaną pracę
  •  Organizujemy szkolenia stacjonarne i wyjazdy szkoleniowe aby przygotować Was do sezonu
  •  Łączymy przyjemne z pożytecznym - pracujemy w najpiękniejszych miejscach w Europie
  •  Spełniamy podróżnicze marzenia naszych uczestników
  •  Poznasz inspirujących ludzi z wieloma zajawkami
  •  Rozwiniesz wiele swoich umiejętności np. językowych, organizacyjnych

 Kogo poszukujemy?

  •  Otwartych, pewnych siebie osób, które nie boją się nowych wyzwań
  •  Osób kochających podróże i potrafiących "zarazić" innych swoimi pasjami
  •  Osób odważnych i gotowych na wszystko
  •  Ambitnych osób chcących nieustannie się rozwijać i pracować z najlepszymi

 Czego oczekujemy?

  •  Dyspozycyjności w trakcie majówki oraz sezonu letniego (1.07 - 30.09)
  •  Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B1
  •  Zaangażowania w swoją pracę zarówno przed, podczas, a także po wyjeździe