Logo
Logo Logo

Grecja | Korfu | #autokar

Wyspa Korfu, Grecja

📅 12.07.2022 - 21.07.2022
4.7
Program
5
Praca pilota
5
Integracja
4

Grecja | Korfu | #autokar

 • 👥 60 uczestników
 • 10 dni
 • 🚍 Autokar
 • Apartamenty
 • Wyżywienie własne
Ceny od 1 399 zł | Zaliczka tylko 299 zł
Sprawdź terminy
Grek zorba!

Wakacje w greckim stylu? Mówimy TAK! Na Korfu spróbujesz greckiej fety skropionej oliwą, zatańczysz zorbę i napijesz się wina z najlepszą ekipą! Prawdziwe greckie wesele to sztos impreza, która nie bierze jeńców! Chcesz spróbować? Wskakuj na nasz autokarowy pokład i niech się dzieje wola nieba! Odpalamy wakacje!

Ekipa ST

Greckie wesele

O Greckich weselach krążą legendy. Mieszkańcy tego państwa (szczególnie na wyspach) lubią imprezy z rozmachem - zupełnie tak jak my! W związku z tym w naszych głowach powstał szalony pomysł...

...impreza w stylu greckiego wesela na wyjeździe Student Travel!

 

Stoły zastawione lokalnymi przysmakami, wino, muzyka, szum fal - to wszystko czeka nas już w sezonie 2021 na greckiej wyspie Korfu!

 

Aaa i zapomnieliśmy o najważniejszym - tę imprezę macie w cenie wyjazdu!

 

Szykujcie więc białe prześcieradła i (cytując jednego z naszych uczestników): BAWMY SIĘ!!!

Active Beach

Aktywny plażing!

Zero nudy, mnóstwo śmiechu i energii! Chcecie spędzić aktywnie czas na plaży? Dlatego przygotowaliśmy dla Was masę przeróżnych animacji plażowych, zabaw i konkursów z nagrodami.

Red Cup

Marzyliście kiedyś o amerykańskiej domówce? My Wam to umożliwimy! Koszule w kratę, trampki, baseballówki, full capy i czerwony kolor będą tego wieczora rządzić na parkiecie. Wyposażeni w czerwone kubki i piwo będziecie mogli zagrać w ulubione gry na american party - flip cup i beer pong. Barman, lej to piwo! Red cup... Pozdro dla kumatych ;) Ci co przetrwali red cup party, wiedzą co to znaczy szamp... Znaczy RED CUPOWA zabawa. Hardy Part, party HARD. Nie bierzemy jeńców i lecimy z imprezą, którą umie ogarnąć tylko hardkorowa ekipa ST! Niektórzy uczestnicy jeżdżą specjalnie na RED CUPY. Beer Pong, Flanki, Flip Cup... brzmi znajomo? To sztos! A jak nie to żaden problem - nadrobimy! ;)

Nie gadać tylko wbijać!

Hawaiian

Kolorowe girlandy, arbuzowy koktajl i gra w limbo. Na tej imprezie poczujesz się jak na najbardziej odległych, piaszczystych wyspach archipelagu Hawajów.

 

Paxos i Antipaxos

Paxos i Antipaxos

W programie: Paxos i Antipaxos to dwie malownicze wyspy usytuowane kilkanaście km od południowo-wschodniego wybrzeża Korfu. Rejsy odbywają się ze stolicy wyspy – Kerkiry.
- podziwianie pięknej panoramy Starego Miasta podczas wypływania z portu.
- możliwość kąpiel w krystalicznie czystej wodzie pomiędzy dwoma wyspami.
- relaks w zatoczce złudnie przypominającej te na Karaibach.
- sławne Błękitne Groty na Paxos.
- spacer wąskimi uliczkami po centrum Gaios (miasteczko na wyspie Paxos z licznymi tawernami oraz stoiskami z pamiątkami).

Cena: 35€

Dookoła Korfu

Dookoła Korfu

Świetna okazja, żeby poznać każdy zakątek wyspy! Prywatny, klimatyzowany bus i cztery godziny w czterech najważniejszych miejscówkach wyspy!

- Pałac Achilleion, położony na wzgórzu uroczej, pięknie zachowanej wioski Gastouri otoczony jest posągami Zeusa, Achillesa i drzewami cyprysowami, co wprowadza tam absolutnie idylliczny klimat

- Monastyr Vlacherna położony na wzgórzu Perama zachwyca widokiem na zabytkowy most łączący dwie części Korfu. To właśnie tam można zrobić najpiękniejsze zdjęcia tzw. "Mysiej Wyspy"

- Pałac Mon Repos to piękny park leśny położony w dawnej letniej rezydencji królowej Grecji, Konstancji. Villa obecnie pełni rolę otwartego muzeum, a przechadzając się ścieżkami tych pięknych ogrodów można dotrzeć do świątyni Posejdona sprzed 2500 lat i odnaleźć słynne, magiczne źródła Kardaki - podobno kto się z nich napije, będzie wracał na Korfu co roku!

- Stare Miasto Korfu to ostatni przystanek wycieczki. Centralnym punktem miasta jest legendarna forteca miejska, wokół której rozchodzą się uliczki zachwycające klimatem. Małe sklepiki w weneckim stylu, niezliczone kawiarnie i górujące nad okolicą świątynie to idealne zwieńczenie tego pełnego atrakcji dnia

 

Cena: 55 euro

Apartamenty w stylu greckim w Kavos na Korfu

Położenie

Ośrodki w którym będziemy mieszkać znajdują się w miejscowości Kavos, są położone od siebie ok.5 minut spacerem. Do miejskiej plaży dojdziemy w ok. 5 minut, natomiast od urokliwej dzikiej plaży dzieli nas zaledwie 20-30 minut. W niedalekiej odległości od apartamentów znajduje się słynny deptak, gdzie zlokalizowane są dyskoteki, restauracje i bary. To właśnie tutaj jest serce Kavos, gdzie impreza trwa do białego rana.

Lokale

Zakwaterowani będziemy w standardowo urządzonych apartamentach 2 lub 4 osobowych. Apartamenty 4 os. to najczęściej dwa dwuosobowe pokoje. Apartamenty wyposażone są w aneks kuchenny oraz łazienkę z prysznicem. Za opłatą można skorzystać z klimatyzacji (ok. 6 € za dzień). 

Infrastruktura

Aby zadbać o jeszcze lepsze warunki wypoczynku, pragniemy zaprosić naszych klientów na udostępniony nam pobliski basen. Każdy nasz uczestnik z opaską ST będzie mógł na niego wejść i korzystać bez limitu (w godzinach otwarcia basenu)

Wyżywienie

Istnieje możliwość wykupienia obiadokolacji w pobliskiej tawernie. Obiadokolacja składa się z: 
- Przystawki (Oczywiście w Greckim Stylu)
- Dania Głównego (Do wyboru Kuchnia Grecka, jak i Europejska)
- Deseru
- Napoju 
 
Wszystko jest świeże i przygotowywane na miejscu. 
 
Cena Obiadokolacji wynosi 80 euro
 

 

Rozkład jazdy

Miejsce odjazdu Godzina W dniu Dopłata
Warszawa 00:30 W dniu wyjazdu -
Łódź 02:00 W dniu wyjazdu -
Częstochowa 04:00 W dniu wyjazdu -
Katowice 05:30 W dniu wyjazdu -
Dzień 1
 • 🚍Wyjazd autokarem z Warszawy i przejazd w kierunku Grecji

Dzień 2
 • Rejs na wyspę Korfu Igoumeitsa - Lefkimmi

 • Zakwaterowanie

 • 📢Wieczorna integracja

Dzień 3-8
 • Plażowanie i czas wolny

 • 📢Wyjścia do klubów, imprezy tematyczne, integracje

Dzień 9-10
 • 🚍Wykwaterowanie i wyjazd do Polski wczesnym popołudniem

 • 🚍Powrót autokarem do Polski w godzinach porannych następnego dnia

SZYMON RYCZKO

Koordynatorem tego wyjazdu jest Szymon Ryczko.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nim na Messengerze klikając w poniższy link:

Zadaj pytanie

Dowód

Do kraju wjeżdżasz na dowód. Upewnij się, że Twój dowód osobisty jest ważny i nie posiada żadnych uszkodzeń. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych dokumentów.

Paszport NIE jest wymagany. 

 

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) i Szwajcarii.

 

Dlaczego warto wyrobić EKUZ?

- Zwolnienie z jakichkolwiek płatności za świadczenia medyczne w państwowych placówkach na terenie EOG i Szwajcarii

- Ułatwienie procedury weryfikacji ubezpieczenia (dużo szybsza pomoc w razie wypadku)

- W pełni bezpłatna pomoc nawet w bardzo poważnych wypadkach, których koszt przewyższa kwotę ochrony przez prywatnego ubezpieczyciela.

 

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Karta wydawana jest od ręki

Ubezpieczenie KL + NNW STANDARD

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia w tym COVID-19: 20 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 

NNW: 1250 €
 
OC w życiu prywatnym i sportowe
 • szkody na mieniu: 5 000 €
 • szkody na osobie: 10 000 €
Bagaż: 200 €
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25
 

Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener Premium ma większą sumę ubezpieczenia. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia w tym COVID-19: 60 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 
NNW: 5 000 €
OC w życiu prywatnym i sportowe:
 
 • szkody na mieniu: 25 000 €
 • szkody na osobie: 50 000 €
Bagaż: 500 €
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25

 

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Każda rezerwacja ubezpieczona jest od kosztów rezygnacji więc w uzasadnionych przypadkach (Zakres i szczegóły ubezpieczenia kosztów rezygnacji jest opisany w OWU w paragrafach 4-5: https://st.pl/document/54) możesz ubiegać się u naszego ubezpieczyciela Wiener o zwrot wpłaconych środków. Zgłoszenie należy wysłać do nas w ciągu 2 dni od wystąpienia zdarzenia uniemożliwiającego udział w wyjeździe.

Grecja COVID-19

Aktualna sytuacja:  Restauracje i ogródki restauracyjne są otwarte i serwują posiłki na miejscu. Maseczek nie trzeba nosić na otwartej przestrzeni publicznej, na plażach i w lasach, należy je nosić w zamkniętych pomieszczeniach oraz miejscach, gdzie nie jest możliwe zachowanie dystansu społecznego

Obowiązek odbycia kwarantanny po przyjeździe: BRAK

Obowiązek wykonania testu: BRAK

Obowiązek okazania certyfikatu COVID-PASS: BRAK 

 

Więcej informacji: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/grecja

Cena zawiera
 • 8 dni na wyspie Korfu (7 noclegów w apartamentach)

 • Greckie Wesele (w tym lokalne przysmaki oraz wino)

 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

 • Rejs Grecja (kontynent) -> Wyspa Korfu oraz powrotny

 • Podstawowo wyposażony aneks kuchenny, pościel

 • Sprzątanie końcowe

 • 📢Program animacyjny ST

 • Opiekę kadry ST

 • SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoją komórkę)

 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛 Ubezpieczenie KL i NNW (60 PLN doliczane do umowy)

 • Opłaty dewizowej - 30 € (płatne w panelu klienta do 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu)

 • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego - 10 PLN (doliczane do umowy)

 • Turystycznego Funduszu Pomocowego (10 PLN doliczane do umowy)

 • Kaucji zwrotnej za pokój - 20 €/os

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Wycieczka fakultatywna Paxos - Antipaxos

 • 🚍 Wycieczka fakultatywna Dookoła Korfu

 • 📛 Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM - 40 zł (doliczane do umowy)

Terminy i ceny
Dostępne terminy
12.07.2022 - 21.07.2022
Wybrana oferta
Apartamenty w stylu greckim w Kavos na Korfu60 osób
Lista rezerwowa
W razie zwolnienia się miejsc dostaniesz informację
Apart. 4 os.
Lista rezerwowa
Apart. 2 os.
Lista rezerwowa
Dokwaterowanie 1 os.
1 559 zł1 899 zł
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Posiadam status studenta
19.07.2022 - 28.07.2022
Apartamenty w stylu greckim w Kavos na Korfu60 osób
Lista rezerwowa
W razie zwolnienia się miejsc dostaniesz informację
Apart. 5 os.
Lista rezerwowa
Apart. 3 os.
Lista rezerwowa
Apart. 4 os.
Lista rezerwowa
Apart. 2 os.
Lista rezerwowa
Dokwaterowanie 1 os.
1 499 zł1 749 zł
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Posiadam status studenta
26.07.2022 - 04.08.2022
Apartamenty w stylu greckim w Kavos na Korfu60 osób
Wyjazd potwierdzony
Apart. 5 os.
1 499 zł1 699 zł
Apart. 4 os.
Lista rezerwowa
Apart. 3 os.
Lista rezerwowa
Apart. 2 os.
Lista rezerwowa
Dokwaterowanie 1 os.
1 499 zł1 749 zł
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Posiadam status studenta
02.08.2022 - 11.08.2022
Apartamenty w stylu greckim w Kavos na Korfu60 osób
Lista rezerwowa
W razie zwolnienia się miejsc dostaniesz informację
Apart. 4 os.
Lista rezerwowa
Apart. 3 os.
Lista rezerwowa
Apart. 2 os.
Lista rezerwowa
Dokwaterowanie 1 os.
1 499 zł1 749 zł
Zaliczka tylko 299 zł
Rezerwuj 📅
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Posiadam status studenta
09.08.2022 - 18.08.2022
Apartamenty w stylu greckim w Kavos na Korfu60 osób
Wyjazd potwierdzony
Apart. 6 os.
Lista rezerwowa
Apart. 4 os.
1 499 zł1 799 zł
Apart. 3 os.
1 599 zł1 899 zł
Apart. 2 os.
Lista rezerwowa
Dokwaterowanie 1 os.
1 499 zł1 749 zł
Zaliczka tylko 299 zł
Rezerwuj 📅
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Posiadam status studenta
16.08.2022 - 25.08.2022
Apartamenty w stylu greckim w Kavos na Korfu60 osób
Wyjazd potwierdzony
Apart. 6 os.
1 399 zł1 699 zł
Apart. 4 os.
Lista rezerwowa
Apart. 3 os.
Lista rezerwowa
Apart. 2 os.
Lista rezerwowa
Dokwaterowanie 1 os.
1 499 zł1 699 zł
Zaliczka tylko 299 zł
Rezerwuj 📅
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Posiadam status studenta
23.08.2022 - 01.09.2022
Apartamenty w stylu greckim w Kavos na Korfu60 osób
Wyjazd potwierdzony
Apart. 4 os.
Lista rezerwowa
Apart. 2 os.
1 499 zł1 699 zł
Apart. 3 os.
Lista rezerwowa
Dokwaterowanie 1 os.
1 499 zł1 699 zł
Zaliczka tylko 299 zł
Rezerwuj 📅
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Posiadam status studenta
30.08.2022 - 08.09.2022
Apartamenty w stylu greckim w Kavos na Korfu60 osób
Wyjazd potwierdzony
Apart. 5 os.
Lista rezerwowa
Apart. 4 os.
1 499 zł1 799 zł
Apart. 3 os.
1 599 zł1 899 zł
Apart. 2 os.
1 699 zł1 999 zł
Dokwaterowanie 1 os.
1 499 zł1 699 zł
Zaliczka tylko 299 zł
Rezerwuj 📅
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Posiadam status studenta
06.09.2022 - 15.09.2022
Apartamenty w stylu greckim w Kavos na Korfu60 osób
Wyjazd potwierdzony
Apart. 5 os.
Lista rezerwowa
Apart. 4 os.
Lista rezerwowa
Apart. 2 os.
1 699 zł1 999 zł
Dokwaterowanie 1 os.
1 499 zł1 799 zł
Zaliczka tylko 299 zł
Rezerwuj 📅
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Posiadam status studenta
13.09.2022 - 22.09.2022
Apartamenty w stylu greckim w Kavos na Korfu60 osób
Wyjazd potwierdzony
Apart. 5 os.
Lista rezerwowa
Apart. 4 os.
1 499 zł1 699 zł
Apart. 3 os.
1 599 zł1 899 zł
Apart. 2 os.
1 699 zł1 999 zł
Dokwaterowanie 1 os.
1 499 zł1 799 zł
Zaliczka tylko 299 zł
Rezerwuj 📅
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Posiadam status studenta

Podziel się i zbierz ekipę