Logo
Logo Logo

Majówka na Lazurowym Wybrzeżu | Francja

Francja, Europa

Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów
Piękne morze, zachwycające miasta, a te jachty!

Kto chciałby poczuć się jak prawdziwa gwiazda filmowa? Lazurowe wybrzeże to film z rodzaju bajek - bo tak bajecznie tu jest! Smaczku dodaje Cannes, który kojarzy się głównie z słynnym na całym świecie festiwalem filmowym i czerwonym dywanem, po którym chodziły największe gwiazdy filmowe. Wypoczynek w gwiazdorskim wydaniu, my w to umiemy!

Ekipa ST

Nicea

Nicea

Luksusowy kurort na Lazurowym Wybrzeżu. Położenie miasta pomiędzy ciepłymi wodami błękitnego morza, a pasmem gór gwarantuje rajski widok! Główną atrakcją jest Promenade des Anglais – bulwar wysadzany palmami, który wieczorem zamienia się w szalony imprezowy korowód. Spróbuj owoców morza w jednej z tamtejszych knajpek. Podziwiaj egzotyczne ryby, ptaki i motyle w tropikalnym ogrodzie Parc Floral Phoenix. Lubisz zwiedzać? Zajrzyj na wzgórze zamkowe La Colline du Chateau z zamkiem i katedrą i obowiązkowo zobacz Plac Massena, otoczony urokliwymi kamieniczkami i fontannami. Ciekawostka: Nicea jest ważnym ośrodkiem francuskiego karnawału. Organizowane są tutaj uliczne parady z kwiatowymi rydwanami tzw. corsa oraz urządzane są bitwy na kwiaty. Karnawał przyciąga corocznie miliony turystów!

Cannes

Cannes

Z czym kojarzy Ci się Cannes? Ze światowej sławy aktorami pozującymi na czerwonym dywanie! Festiwal Filmowy jest organizowany od 1946 r. w Pałacu Festiwali i Kongresów. W oczekiwaniu na Złotą Palmę zjeżdżają sami najlepsi twórcy światowej kinematografii! Zobacz aleję gwiazd z odciskami dłoni nagrodzonych artystów, w tym dłoni Andrzeja Wajdy i poczuj się jak gwiazda na czerwonym dywanie! Aby jeszcze bardziej poczuć klimat miejsca przespaceruj się bulwarem La Croisette z restauracjami, kawiarniami i prestiżowymi hotelami. Poznaj też historię miasteczka i wejdź na wzgórze zamkowe. Spacerując portem jachtowym zwróć uwagę na okoliczne wyspy. To Iles de Lérins, czyli wyspy Leryńskie a największą jest wyspa św. Małgorzaty. Zobaczysz na niej Fort Royal związany z historią człowieka w żelaznej masce. Tam go przetrzymywano!

Dzień 1
 • 🚍Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem

 • 🚍Przejazd w kierunku Francji

Dzień 2
 • 🚍Przyjazd do Cannes w godzinach popołudniowych

 • 🏢Zakwaterowanie w hotelu

 • Spotkanie organizacyjne / Wieczorne wyjście integracyjne

Dzień 3-8
 • Zwiedzanie Cannes

 • 🛶Pobyt w Cannes/ Aktywny czas na plaży / Animacje i gry terenowe

 • 📍Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych

Dzień 9
 • 🏢Wykwaterowanie i wyjazd do Polski

Dzień 10
 • 🚍Powrót do Warszawy w godzinach popołudniowych

Brak turnusów

Brak turnusów

Red Cup

Marzyliście kiedyś o amerykańskiej domówce? My Wam to umożliwimy! Koszule w kratę, trampki, baseballówki, full capy i czerwony kolor będą tego wieczora rządzić na parkiecie. Wyposażeni w czerwone kubki i piwo będziecie mogli zagrać w ulubione gry na american party - flip cup i beer pong. Barman, lej to piwo! Red cup... Pozdro dla kumatych ;) Ci co przetrwali red cup party, wiedzą co to znaczy szamp... Znaczy RED CUPOWA zabawa. Hardy Part, party HARD. Nie bierzemy jeńców i lecimy z imprezą, którą umie ogarnąć tylko hardkorowa ekipa ST! Niektórzy uczestnicy jeżdżą specjalnie na RED CUPY. Beer Pong, Flanki, Flip Cup... brzmi znajomo? To sztos! A jak nie to żaden problem - nadrobimy! ;)

Nie gadać tylko wbijać!

Hawaiian

Kolorowe girlandy, arbuzowy koktajl i gra w limbo. Na tej imprezie poczujesz się jak na najbardziej odległych, piaszczystych wyspach archipelagu Hawajów.

 

Active Beach

Aktywny plażing!

Zero nudy, mnóstwo śmiechu i energii! Chcecie spędzić aktywnie czas na plaży? Dlatego przygotowaliśmy dla Was masę przeróżnych animacji plażowych, zabaw i konkursów z nagrodami.

Monako

Monako

Podobno obywatele tego kraju należą do najbardziej zadowolonych ludzi w Europie. Aby się dowiedzieć czy warto samemu pojechać i się o tym przekonać.

Monako jest najzamożniejszym i najdroższym skrawkiem ziemi w Europie, a także jednym z najbardziej prestiżowych kurortów. Jest to drugie najmniejsze Państwo w Europie (po Watykanie). Leży nad Morzem Śródziemnym, w Riwierze Francuskiej. Głównym źródłem dochodów księstwa jest turystyka, a ponadto emisja znaczków pocztowych i produkcja artykułów luksusowych.

Klimat Monako zdecydowanie zachęca do spędzenia tu urlopu- ciepłe lata, łagodne zimy jak i błękitne i czyste wody Morza Śródziemnego. Dzięki niskim podatkom i swojemu urokliwemu położeniu Monako stało się również miejscem zamieszkania najbogatszych ludzi świata. Swoje domy posiadają tu między innymi światowe gwiazdy filmowe, muzyki oraz biznesu.

Cena: 40€*

Kanion Verdon + Perfumeria Fragonard

Kanion Verdon + Perfumeria Fragonard

Kanion Verdon to jeden z najgłębszych i z pewnością, jeden z najpiękniejszych kanionów w Europie. Malowniczy przełom przez wapienne skały został utworzony przez rzekę Verdon. Liczne szlaki turystyczne o różnych poziomach trudności przeplatają się z wieloma mostami, ułatwiającymi podziwianie okolic z najróżniejszych perspektyw. Długi na 21 kilometrów kanion oferuje niesamowite widoki. Połączenie soczystej zieleni porastającej zbocza ze szmaragdową taflą rzeki przyciąga miłośników nie tylko wspinaczki, trekkingu ale również kajakarstwa i raftingu.

Wizyta w Perfumerii Fragonard położonej w zacisznym miasteczku Grasse to wspaniała opcja nie tylko dla fanów „Pachnidła”. Muzeum, dzięki swoim wyjątkowym zbiorom i kolekcjom, przedstawia dzieje perfum, mydła oraz kosmetyków. Odkrywa przed zwiedzającymi tajniki tworzenia perfum, poprzez zbiory i obróbkę kwiatów, aż do lansowania gotowego zapachu. W Muzeum można podziwiać wspaniałą kolekcję flakoników. Tutaj będziecie mogli zakupić pachnący upominek dla siebie i swoich bliskich.

Cena: 60€*

Rejs katamaranem

Rejs katamaranem

Dla osób spragnionych morskich przygód proponujemy dodatkową atrakcję w postaci imprezowego katamaranu, na którym zabawimy się w rytm francuskich hitów! W końcu Cote d’Azur to jedno z piękniejszych wybrzeży na świecie, trzeba je zobaczyć także z morza.  Rejs potrwa 4 godziny, a podczas jego trwania nie zabraknie możliwości kąpieli w przejrzystych wodach Morza Śródziemnego, a także konkretnej rozrywki w postaci skoków do wody! Dla każdego uczestnika rejsu przygotowany jest mały poczęstunek i napój. Zabierzcie koniecznie krem do opalania, francuskie słońce świeci bardzo mocno!

Cena: 80 €*

*cena może ulec zmianie

IGA HERCZYŃSKA

Koordynatorem tego wyjazdu jest Iga Herczyńska.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nią na Messengerze klikając w poniższy link:

Zadaj pytanie

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Zgodnie z § 8. ust 4. Warunków Uczestnictwa (https://st.pl/warunki-uczestnictwa) PODRÓŻNI nieposiadający polskiego obywatelstwa we własnym zakresie powinni sprawdzić możliwość podróżowania po krajach objętych ofertą.

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Unii Europejskiej oraz w Norwegii, Danii, Szwajcarii i na Islandii.

Korzystając z EKUZ za granicą pamiętaj, że podlegasz obowiązkom i korzystasz z praw wynikających z przepisów państwa pobytu na tych samych warunkach, co ubezpieczeni w tym państwie. Jeżeli w danym kraju istnieje obowiązek współpłacenia, również poniesiesz takie koszty.

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Możesz to zrobić również poprzez IKP. Wniosek o EKUZ rozpatrzony zostanie w ciągu 10 dni roboczych + czas na dostarczenie karty pod wskazany adres- proszę wziąć to pod uwagę podczas planowania wyjazdu

Więcej info na: https://pacjent.gov.pl/ekuz

Ubezpieczenie KL + NNW STANDARD

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia: 20 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 

NNW: 1250 €
 
OC w życiu prywatnym i sportowe
 • szkody na mieniu: 5 000 €
 • szkody na osobie: 10 000 €
Bagaż: 200 €  (zawartość)
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25
 

Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener Premium ma większą sumę ubezpieczenia. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia: 60 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 
NNW: 5 000 €
OC w życiu prywatnym i sportowe:
 
 • szkody na mieniu: 25 000 €
 • szkody na osobie: 50 000 €
Bagaż: 500 € (zawartość)
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25

 

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Każda rezerwacja ubezpieczona jest od kosztów rezygnacji więc w uzasadnionych przypadkach (Zakres i szczegóły ubezpieczenia kosztów rezygnacji jest opisany w OWU w paragrafach 4-5: https://st.pl/document/54) możesz ubiegać się u naszego ubezpieczyciela Wiener o zwrot wpłaconych środków. Zgłoszenie należy wysłać do nas w ciągu 2 dni od wystąpienia zdarzenia uniemożliwiającego udział w wyjeździe.

Cena zawiera
 • 🏢8 dni we Francji - 7 noclegów w Cannes w hotelu *** ze studiami

 • Zwiedzanie Nicei

 • Zwiedzanie Cannes

 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

 • Opieka kadry ST

 • 🍸Program animacyjny

 • SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)

 • 📛Ubezpieczenia Standard na czas wyjazdu

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego - 10 PLN doliczane do umowy

 • Turystycznego Funduszu Pomocowego - 10 PLN doliczane do umowy

 • Kaucji zwrotnej za pokój - 40 €/os

Nie zawiera (fakultatywne)
 • 📛 Ubezpieczenie Premium - 70 PLN doliczane do umowy

 • Gwarancji niezmienności ceny - 49 PLN doliczane do umowy

Podobne oferty

Podziel się i zbierz ekipę