Logo
Logo Logo

American Dream | Wakacje w USA

Nowy Jork, USA

📅 26.08.2024 - 11.09.2024

American Dream | Wakacje w USA

 • 👥 40 uczestników
 • 17 dni
 • Samolot
 • 🏨 Hotel
 • Wyżywienie własne
Ceny od 15 599 zł | Zaliczka tylko 3000 zł
If you are going to...

Nieważne gdzie jedziesz, WAŻNE Z KIM. Zwłaszcza jeśli zapuszczasz się na drugi koniec świata czyli do USA! Jedź z nami na jeden z najbardziej odjechanych tripów w historii! Wszystkiego będzie dużo, bo to w końcu USA więc czeka Cię podróż po najbardziej znanych miastach: Nowy Jork, Las Vegas, San Francisko to tylko początek... See you there!

Ekipa ST

Nowy Jork

Nowy Jork

Nowy Jork nazywany jest często Wielkim Jabłkiem, Gotham i miastem, które nigdy nie śpi. Nowy Jork podzielony jest na pięć okręgów: Bronks, Brooklyn (Kings), Manhattan, Queens i Staten Island (Richmond). Do najbardziej znanych miejsc należą m.in. Times Square, Central Park, czy Wall Street, a rozpoznawalne obiekty to Statua Wolności, Empire State Building czy Rockefeller Center. W Nowym Jorku znajduje się główna siedziba ONZ.

Miasto leży na północnym wschodzie Stanów Zjednoczonych u wybrzeża Atlantyku, jest to jedno z największych miast w USA (ok. 8,5 mln mieszkańców), które ma ogromne znaczenie światowe w kwestiach finansowych, politycznych, technologicznych i kulturalnych.

Nowy Jork i jego budynki stały się na całym świecie symbolem dobrobytu i spełnieniem marzeń. W tym mieście wszystko jest największe, najlepsze, najnowocześniejsze. Przy Wall Street znajduje się największa na świecie giełda – Nowojorska Giełda Papierów Wartościowych. Tamtejsze metro jest największym systemem szybkiej kolei miejskiej na świecie pod względem liczby stacji. Most George’a Washingtona jest najbardziej ruchliwym mostem dla pojazdów silnikowych. A maraton nowojorski jest największą tego typu imprezą na globie.

Las Vegas

Las Vegas

Las Vegas to miasto znajdujące się w Stanach Zjednoczonych. Swoją popularność zawdzięcza licznym kasynom oraz kolorowym, migającym neonom, które tak licznie występują w mieście. Często określane jest „Światowa stolica rozrywki” oraz „Miasto Grzechu”. Las Vegas, zarówno do rozrywki, jak i grzechu, stwarza wiele sprzyjających okoliczności. Miasto poprzez swój eklektyzm architektoniczny odwołuje się budowli z wielu zakątków świata.

San Francisco

San Francisco

Miasto świętego Franciszka, Miasto Mgły lub Miasto nad zatoką - amerykańska metropolia leżąca nad Oceanem Spokojnym, a właściwie nad Zatoką San Francisco, zawdzięczająca swoją nazwę słynnemu Franciszkowi z Asyżu. Samo miasto liczy sobie niewiele ponad 800 tysięcy mieszkańców, ale leży w ogromnej siedmiomilionowej aglomeracji San Francisco Bay Area. Jako miejsce leżące nad uskokiem tektonicznym jest narażone na częste trzęsienia ziemi, równoważy to jednak położenie miasta na wzgórzach, w otoczeniu gór i nad wodą zatoki. W okolicy znajduje się też siedem wysp, w tym słynna Alcatraz.

Usytuowanie San Francisco na 48 wzgórzach z jednej strony sprawia, że jest to niezwykle widowiskowe i ciekawe geograficznie miejsce, z drugiej zaś zdecydowanie utrudnia życie mieszkańcom. Przyczyną jest niekiedy strome nachylenie stoków, co wpływa negatywnie na komunikację. Trzęsienia ziemi też niekorzystnie wpływają na zabudowę i rozwój miasta. Szczególnie odbiło się to na klasycznej zabudowie przed 1906 roku, kiedy to jedno z większych trzęsień i trwające po nim pożary doszczętnie zniszczyły miasto. Odbudowano je około 20 lat później, ale większość starszych zabudowań nie została już odtworzona. Pomimo to miasto żyje dzięki turystyce, a jest trzecim najczęściej odwiedzanym miastem w USA. Turystyka jest podstawą ekonomii, ale ważnym czynnikiem jest też Dolina Krzemowa i związany z nią napływ wykwalifikowanych pracowników wysokiego poziomu. Rozwijają sie też inne gałęzie przemysłu, porty, bankowość i handel.

Los Angeles

Los Angeles

Los Angeles to miasto, o którym w przekonaniu Polaka trudno powiedzieć, że jest duże. Samo liczy ponad 4 mln mieszkańców, a cała miejska aglomeracja, to aż 15 mln ludzi. Na polskie warunki jest to miasto ogromne, choć nie należy jeszcze do światowych gigantów. Położenie Los Angeles jest niezwykle atrakcyjne, co zapewnia dostęp do Oceanu Spokojnego oraz górzyste ukształtowanie terenu. Sam styl miasta doskonale pokazuje klasyczny film "Bullit", a zwłaszcza scena pościgu po karkołomnych muldach ulicznych, wąskich uliczkach na wzgórzach, wśród tropikalnej zieleni i typowej miejskiej zabudowy. Los Angeles to także wielkie centrum filmowe i kulturalne, ogromny ośrodek przemysłowy i jeden z największych portów morskich na świecie. Mają tutaj też swoje siedziby największe korporacje USA związane z przemysłem naftowym , kosmicznym i energetycznym.

Dla wielu przyjeżdżających do Los Angeles miasto to kojarzy się przede wszystkim z filmem i produkcją artystyczną. Centrum, w którym gromadzą się wszystkie studia filmowe jest Burbank, choć powszechnie uznawanym symbolem jest raczej Hollywood. W Burbank znajdują się największe amerykańskie wytwórnie, takie jak Universal, Warner Bros czy NBC. Poza produkcją nie dzieje się tu nic szczególnego, dlatego to własnie Hollywood przyciąga turystów, jako miejsce symboliczne, choć trudno tu zobaczyć dziś gwiazdę. Ranga miejsca spada zdecydowanie, a pozostałością świetności jest tylko aleja gwiazd ze słynnymi odciskami rak i stóp. Na miano miejsca ze snów zasługuje również Disneyland, czyli kraina postaci bajkowych, jeden z najczęściej odwiedzanych parków rozrywki na świecie. Los Angeles to miasto młodych marzycieli, pragnących aktorskiej sławy i kariery.

Zion National Park

Zion National Park

Zion National Park w Utah - jest to jeden z najbardziej spektakularnych szlaków turystycznych w całej Ameryce. Niezwykłe piękno i niepowtarzalny charakter tego miejsca oddaje wąski kanion, otoczony wysokimi na 455 metrów monolitami skalnymi, wiszące ogrody, wodospady, olbrzymie głazy skalne oraz piaszczyste plaże. Dodatkowe emocje wzbudza sposób pokonywania tego szlaku, w którym znaczną część dystansu pokonuje się idąc po wodzie.  

Bryce Canyon National Park

Bryce Canyon National Park

Mówi się, że jest to dzieło sztuki stworzone przez matkę naturę na przestrzeni tysięcy lat. Ujrzymy tam bajeczną scenerię, którą tworzą niesamowite kolory promieni słonecznych oraz niepowtarzalne formacje skalne. Genialne dzieło sztuki stworzone na przestrzeni tysięcy lat przez matkę naturę. Wąskie parowy nazywane Slot Canyons, niesamowity las strzelistych minaretów skalnych zwanych Hoodoos, wieżyczki, mury, łuki i okna. Wszystkie te osobliwe formacje z czerwonego piaskowca możecie spotkać w Parku Narodowym Bryce Canyon National Park. Wiatr, pogoda i woda - budowniczowie tych genialnych form erozyjnych stworzyły w Bryce Canyon potężne “amfiteatry”, usiane filigranowymi tworami skalnymi, mieniącymi się w słońcu ciepłymi barwami, od łososiowego po krwistoczerwony.
 

Antelope Canyon

Antelope Canyon

Słynny Kanion Antylopy przez wielu uznawany za najpiękniejsze miejsce w całych Stanach Zjednoczonych. Miejsce to słynie z prześlicznych, wręcz niemożliwych do wyobrażenia kształtów wyrzeźbionych przez naturę w ścianach kanionu z piaskowca.  Kanion to wręcz nierealistyczne formacje skalne ukryte przez naturę pod skalistą powierzchnią pustynnej Arizony. Aby do nich dotrzeć, trzeba zagłębić się w ten magiczny świat wraz z indiańskim przewodnikiem. Do kanionu często wpadają promienie słoneczne, które są najbardziej pożądanym efektem dla fotografów. Każdy krok to odkrywanie nowych, eksplodujących kolorami i grą świateł zakątków. Każda minuta to zmieniający się kontrast, blask i natężenie wpadającego do wewnątrz światła.

Horseshoe Bend

Horseshoe Bend

Udamy się także do Horseshoe Bend. W tym niesamowitym miejscu rzeka Kolorado płynąca od jeziora Powell wprost do Kanionu Kolorado zakręca w malowniczym Glen Canyon tworząc niepowtarzalny kształt podkowy. Trudno wyobrazić sobie, że jest to kolejne dzieło wyrzeźbione przez matkę naturę. Zapierający dech w piersiach punkt widokowy, który koniecznie musicie uwiecznić na zdjęciach z podróży po USA. Koniecznością jest przy Horseshoe Bend obiektyw szerokokątny by objąć całą scenę - zapamiętajcie tego tipa. Choć żadna z fotografii ani nawet najdoskonalszy opis nie oddadzą magii i ogromu tego miejsca. Tam trzeba po prostu pojawić się osobiście, pospacerować i spojrzeć w głąb 300 metrowego kanionu aby poczuć magię tego miejsca.

Route 66 - Seligman

Route 66 - Seligman

Droga 66 to droga legenda oraz ikona amerykańskiej wolności. Autostrada 66 rozpoczyna swój bieg w Chicago a kończy w miejscowości Santa Monica nad Pacyfikiem, przecinając aż osiem stanów w USA. Seligman w Arizonie to pokryte pustynnym pyłem małe miasteczko, w którym czas się zatrzymał i  w starym dobrym stylu. Uznawane jest za miejsce narodzin historycznej drogi numer 66. To właśnie tutaj w czasach świetności Drogi 66 zatrzymywało się najwięcej turystów. Było to miejsce pełne barów, restauracji i moteli. Idealna baza wypadowa w kierunku Kanionu Colorado. Najciekawsze miejsce to historyczna część miasteczka, w której znajdują się, liczne kawiarnie, sklepy z pamiątkami, motele czy opuszczone stacje benzynowe to przepiękne tło do pamiątkowych zdjęć.

Yosemite National Park

Yosemite National Park

Dzień spędzamy w Yosemite National Park, czyli ponad 3018 km2 zapierającego dech w piersiach krajobrazu w zachodniej części gór Sierra Nevada w Kalifornii. Park ten zachwyca turystów granitowymi szczytami, niezliczonymi jeziorami, łąkami, lasami oraz przepięknymi wodospadami. Niesamowite formacje skalne, potoki, strumyki, a przede wszystkim cudowne widoki czekają na was w głębi tego tajemniczego parku! W tym miejscu na pewno poznacie siłę swojego charakteru.

Santa Barbara

Santa Barbara

Kurortu Santa Barbara, miejsce gdzie swoje rezydencje mają największe gwiazdy z Hollywood. Spędzimy tam klimatyczne popołudnie spacerując, plażując i wpatrując się na kołyszące jachty na oceanie. 300 dni słońca, przepiękna natura i Pacyfik u stóp, nic dziwnego, że Santa Barbara jest nazywana amerykańską riwierą. Odnajdziesz tutaj idealny balans między naturą, a kulturą. Wciśnięte pomiędzy Oceanem, a górami Santa Ynez, miasto nie ma możliwości niekontrolowanego rozwijania się, co sprawia, że nie ma tutaj wielkomiejskiego chaosu. Łagodne fale i i średnia temperatura wody oznaczają, że kultura surfowania króluje w tym hrabstwie. Malownicze, niskie budynki z czerwonymi dachami i białymi ścianami, szerokie, złote plaże otoczone palmami, majestatyczne góry i barwna kultura czynią z Santa Barbara światowej klasy kurort.

Wielki Kanion

Wielki Kanion

Wielki Kanion znajduje się w większości na terytorium stanu Arizona i jest jednym z najwspanialszych miejsc stworzonych przez naturę. Kanion był rzeźbiony przez rzekę Kolorado przez okres od 3 do 6 mln lat, a jego wiek szacuje się na około 1/3 wieku Ziemi. Wielki Kanion, to marzenie wielu turystów, ale każdy, kto planuje tam wyjazd powinien mieć na uwadze, że kanion jest zarówno zachwycający jak i też wymagający.

Turyści na wojaże tam powinni wybierać wiosnę lub jesień, gdy warunki atmosferyczne są mniej ekstremalne; w lecie, wewnątrz kanionu temperatura może dochodzić do 40 stopni Celsjusza – co, może być zagrożeniem dla osób tam przebywających. W zimie z kolei, niektóre rejony kanionu bywają niebezpieczne, a Północna krawędź jest dostępna tylko za pomocą nart. Kanion ma od 6 do 28 km szerokości, oraz 445 km długości, i co ciekawe nie jest równy na całej długości. Krawędź północna jest aktualnie wyższa o około 60 metrów.


Dolina Śmierci

Dolina Śmierci

Dolina śmierci w Kalifornii posiada nie tylko przerażającą nazwę ale jest jednym z najbardziej fascynujących miejsc na kuli ziemskiej. Tutaj znajduje się największa depresja w Ameryce Północnej (86 metrów poniżej poziomu morza), jest to również najbardziej suche i najgorętsze miejsce w Ameryce Północnej (jedno z najgorętszych miejsc na Ziemi).


Najwyższa zanotowana temperatura wynosiła +57,7 Celsjusza (lipiec 1913) ustanawiając światowy rekord temperatury powietrza nie pobity do dnia dzisiejszego. Z kolei w nocy temperatura potrafi spaść tutaj nawet kilka stopni poniżej zera.

Park Narodowy Sekwoi

Park Narodowy Sekwoi

Park Sekwoi powstał w 1980 roku. Jest to drugi park narodowy utworzony w USA zaraz po Yellowstone.
A co wiemy o słynnych sekwojach?  Są to niezwykle ciekawe drzewa. Ich fachowa nazywa to mamutowce olbrzymie czy też sekwojadendrony. Park Narodowy Sekwoi to jedyne miejsce na kuli ziemskiej, gdzie te drzewa występują naturalnie. Noszą miano największych drzew świata. Kryterium tego “naj” jest objętość. Zobaczymy General Sherman, czyli największe drzewo świata oraz Generała Granta, które zajmuje srebrne miejsce na podium w tym rankingu jako drugie co do wielkości drzewo na świecie.

Dzień 1
 • Zbiórka 3 godziny wcześniej na lotnisku w Warszawie i wylot o 12:25 w stronę USA

 • 📍Bezpośredni lot do Nowego Jorku

 • 🏢Zakwaterowanie w hotelu i zapoznanie z okolicą

Dzień 2
 • 📍Całodzienne zwiedzanie miasta (Wall Street, Ground Zero, Grand Central Terminal, przepłynięcie promem Staten Island Ferry. Czeka na nas również spacer po Moście Brooklyńskim, pod Empire State Building czy na Times Square).

 • 🏢Nocleg w hotelu w Nowym Jorku

Dzień 3
 • 📍Czas wolny w Nowym Jorku na indywidualną eksplorację

 • Wieczorny przelot do Las Vegas

 • 🏢Zakwaterowanie w hotelu w Las Vegas

Dzień 4
 • Wczesne wykwaterowanie

 • 📍Zaczniemy od zwiedzania Bryce Canyon National Park oraz Zion National Park w Utah

 • 🏢Zakwaterowanie w hotelu na trasie - Saint George

Dzień 5
 • Śniadanie w hotelu i wykwaterowanie

 • 📍Zwiedzamy Słynny Kanion Antylopy przez wielu uznawany za najpiękniejsze miejsce w całych Stanach Zjednoczonych oraz Horseshoe Bend

 • Jeśli czas pozwoli zatrzymamy się także na Zaporze Glen Canyon

 • 🏢Zakwaterowanie w hotelu na trasie - Flagstaff

Dzień 6
 • Śniadanie w hotelu i wykwaterowanie

 • 📍Dziś ruszamy na podbój - Grand Canyon National Park

 • Zatrzymamy się też w miasteczku Seligman oddającego klimat słynnej - Route 66

 • Party bus - przejazd pod Hotel Bellagio

 • 🏢Zakwaterowanie w hotelu w Las Vegas

Dzień 7
 • 📍Las Vegas - Dzień dla naładowania baterii. Przeznaczamy go na odpoczynek, relaks, grę w kasynie czy zakupy w outletach

 • 🏢Nocleg hotelu w Las Vegas

Dzień 8
 • Wykwaterowanie z Hotelu w Las Vegas

 • Przejazd w kierunku Kalifornii przez Death Valley i foto stopy

 • 🏢Zakwaterowanie w hotelu na trasie - Bakersfield

Dzień 9
 • Wykwaterowanie z hotelu

 • Ruszamy zobaczyć największe drzewa świata do Sequoia National Park

 • 🏢Zakwaterowanie w hotelu na trasie - Fresno

Dzień 10
 • Śniadanie w hotelu

 • 📍Aparaty w dłoń i buty trekkingowe, Eksploracja cudów natury w Yosemite National Park. Możliwa kąpiel w rześkiej rzece nad wodospadem

 • 🏢Powrót do tego samego hotelu we Fresno

Dzień 11
 • Śniadanie w hotelu i wykwaterowanie

 • 📍If you are going to San Francisco - Początek przygody w Kalifornii

 • Przejazd do SF, Rejs na Alcatraz i czas wolny

 • 🏢Zakwaterowanie w hotelu w San Francisco

Dzień 12
 • Śniadanie w hotelu

 • 📍Dalsza eksploracja miasta Św. Franciszka. (Golden Gate Bridge, Wzgórze Twin Peaks, The Painted Ladies)

 • Dużo czasu wolnego na eksplorację miasta, fotki, pamiątki czy dobre restauracje

 • 🏢Powrót do tego samego hotelu w San Francisco

Dzień 13
 • Śniadanie w hotelu i wykwaterowanie

 • 📍Opuszczamy San Francisco i jedziemy w kierunku kurortu Santa Barbara, gdzie swoje rezydencje mają największe gwiazdy z Hollywood

 • 📍Plażowanie, przerwa na obiad czy pamiątki

 • 🏢Zakwaterowanie w hotelu w Los Angeles

Dzień 14-15
 • Śniadania w hotelu

 • 📍Los Angeles - dwa dni w słynnym Mieście Aniołów

 • 📍(Hollywood, Walk of Fame, Beverly Hills, punkt widokowy ze wzgórza przy Griffith Observatory, Plaża Santa Monica, Downtown Los Angeles)

 • 📍Fakultatywna opcja odwiedzenia Universal Studios Hollywood

 • 🏢Powrót do tego samego hotelu w Los Angeles

Dzień 16
 • Śniadanie w hotelu i wykwaterowanie

 • Po 15 dniach pełnych wrażeń, kiedy codziennie przeżywaliśmy niesamowite doświadczenia i odkrywaliśmy jedne z najwspanialszych miejsc na Ziemi przychodzi czas na zakończenie American Dream

 • Ostatnie plażowanie, pamiątki i posiłek na Venice Beach

 • Transfer na lotnisko i bezpośredni, nocny lot do Polski

Dzień 17
 • Powrót do Warszawy około 18:40 czasu Polskiego

Hotele turystyczne 2/3*

Pokoje

Większości pokoi ma typowy amerykański styl hotelowy - łóżka małżeńskie.
Przeważnie w pokoju 2 osobowym jest jedno, duże łóżko, a w 4 osobowym dwa, duże łóżka - Queensize lub Kingsize. 

Pokoje posiadają podstawowe wyposażenie: 
Ręczniki, kosmetyki, czajnik, TV, suszarkę, oraz prywatną łazienkę z wanną lub prysznicem. Zdarza się także sejf lub podstawowe wyposażenie kuchenne typy mikrofalówka czy lodówka. 
Pokoje przeznaczone są typowo do noclegów tranzytowych.

Infrastruktura

Przy hotelach możemy korzystać z pralni, baru, czasami restauracji oraz wspólnej kuchni. W każdym hotelach można bezpłatnie korzystać z Wifi. 
W kilku obiektach jest także basen do dyspozycji gości. 

Wyżywienie

Podczas wyjazdu - dostępnych będzie 8 śniadań kontynentalnych w restauracjach hotelowych. 

Rozkład jazdy

Miejsce odjazdu Godzina W dniu Dopłata
Warszawa - lotnisko Chopina 12:25 W dniu wyjazdu -

Lot USA

Lot

-Wszystkie bilety lotnicze są w cenie wyjazdu. 

-Lecimy bezpośrednio do Nowego Jorku i wracamy z Los Angeles - Polskim LOT-em.
 
-Loty odbywają sie przeważnie na pokładzie nowego Boeinga 787-8 Dreamliner.

-Na pokładzie, w każdym locie zapewnione jest wyżywienie, oraz napoje w tym napoje alkoholowe do posiłków. 

-Cena zawiera duży bagaż rejestrowany oraz podręczny wnoszony na pokład.

-Na pokładzie mamy do dyspozycji rozrywkę pokładową (Filmy, muzyka, gry, seriale, podgląd lotu), słuchawki, koc, poduszkę, rozkładane fotele, regulowane zagłówki oraz inne drobne gadżety podróżnicze.

-Lot wewnetrzny Nowy Jork - Las Vegas - odbywa się lokalna linią lotniczą. 

Autoryzacja ESTA

Przed wylotem należy zadbać o autoryzację ESTA

Wniosek należy złożyć nie później niż 72 godziny przed wylotem. Jest to ważne, ponieważ w innym wypadku może okazać się, że wniosek nie został rozpatrzony ze względu na ilość czasu.

Jeśli Wasza autoryzacja ESTA wygasła lub macie nowy paszport, to koniecznie musicie złożyć nowy wniosek o nową autoryzację ESTA

Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener Premium ma większą sumę ubezpieczenia. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia: 60 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 
NNW: 5 000 €
OC w życiu prywatnym i sportowe:
 
 • szkody na mieniu: 25 000 €
 • szkody na osobie: 50 000 €
Bagaż: 500 € (zawartość)
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25

 

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Każda rezerwacja ubezpieczona jest od kosztów rezygnacji więc w uzasadnionych przypadkach (Zakres i szczegóły ubezpieczenia kosztów rezygnacji jest opisany w OWU w paragrafach 4-5: https://st.pl/document/54) możesz ubiegać się u naszego ubezpieczyciela Wiener o zwrot wpłaconych środków. Zgłoszenie należy wysłać do nas w ciągu 2 dni od wystąpienia zdarzenia uniemożliwiającego udział w wyjeździe.

PAWEŁ SZCZOTKA

Koordynatorem tego wyjazdu jest Paweł Szczotka.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nim na Messengerze klikając w poniższy link:

Zadaj pytanie

Paszport wymagany

Paszport

Paszport jest wymagany.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności paszportu (minimum 6 miesięcy) i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Dane paszportowe będziemy zbierać na 3 tygodnie przed wyjazdem, więc do tego czasu jesteś zobowiązany przygotować swój paszport. 

Zgodnie z § 8. ust 4. Warunków Uczestnictwa (https://st.pl/warunki-uczestnictwa) PODRÓŻNI nieposiadający polskiego obywatelstwa we własnym zakresie powinni sprawdzić możliwość podróżowania po krajach objętych ofertą.

Cena zawiera
 • Bezpośrednie przeloty na trasie Warszawa - Nowy Jork oraz Los Angeles - Warszawa

 • Nocny przelot na trasie Nowy Jork - Las Vegas

 • 🏢17 dni w USA (15 noclegów w hotelach klasy turystycznej)

 • Bagaż rejestrowany 18kg oraz podręczny 7 kg

 • Częściowe wyżywienie - 9 śniadań kontynentalnych

 • Transport na trasie opisanego programu

 • Prom w dwie strony na Staten Island w Nowym Jorku

 • 📍2 przejazdy metrem w Nowym Jorku

 • Wszystkie bilety wstępów do Parków Narodowych

 • 📍Bilet wstępu do Kanionu Antylopy

 • Rejs i bilety wstępu do Alcatraz

 • 📍Party bus w Las Vegas

 • 📛Opiekę kadry

 • SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)

 • 📛Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM na czas wyjazdu

 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

 • Gwarancję doborowego towarzystwa i niezapomnianych wrażeń do końca życia!

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • Opłaty dewizowej - 500 $ (płatne w panelu klienta do 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu)

 • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego - 15 PLN (doliczane do umowy)

 • Turystycznego Funduszu Pomocowego (15 PLN doliczane do umowy)

 • Autoryzacja ESTA - około 21 USD

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Gwarancja niezmienności ceny - 49 PLN doliczane do umowy)

 • Wizyta w Universal Studio około 130-150 USD

Dostępne terminy
26.08.2024 - 11.09.2024
Wybrana oferta
Hotele turystyczne 2/3*40 osób
Ostatnie miejsca
Pokój 4 os.
Lista rezerwowa
Pokój 2 os.
Lista rezerwowa
Dokwaterowanie 1 os.
16 099 zł
Zaliczka tylko 3000 zł
Rezerwuj 📅
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Posiadam status ucznia/studenta

Podziel się i zbierz ekipę