Logo
Logo Logo

Summer Fest

Acharavi , Grecja

Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów
Summer Fest Ayeee!

Tym razem słynny SummerFest zawita do Grecji! Wyspa Korfu jest gotowa, żeby przyjąć setki studentów z całej Polski, ale czy Wy jesteście gotowi na nią? Koncerty, warsztaty i szaleństwo w klubach będą na porządku dziennym. Dla spragnionych wrażeń przygotowaliśmy również imprezowe rejsy i jeep safari! Zabawa na najwyższym poziomie gwarantowana!

Ekipa Summer Fest
Dzień 1
 • 🚍Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem

Dzień 2
 • Rejs Igoumenitsa - Korfu

 • 🏢Zakwaterowanie i spotkanie organizacyjne

Dzień 3 - 8
 • 📍Pobyt w Acharavi / Aktywny czas na plaży / Animacje i gry terenowe

 • 👍Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych

 • 📢Wyjścia do klubów, koncerty, imprezy tematyczne

Dzień 9 - 10
 • 🏢Wykwaterowanie i wyjazd do Polski

 • 🚍Powrót autokarem 29.09 w godzinach popołudniowych

Brak turnusów

Holi Color

Holi to hinduskie święto radości i wiosny, obchodzone przeważnie w dniu pełni księżyca w miesiącu phalguna. Nazywane jest również Festiwalem Kolorów i kojarzone z kolorowymi proszkami do obrzucania przyjaciół. Na wyjeździe doświadczycie pięknego wybuchu radości w milionach kolorów.

Active Beach

Aktywny plażing!

Zero nudy, mnóstwo śmiechu i energii! Chcecie spędzić aktywnie czas na plaży? Dlatego przygotowaliśmy dla Was masę przeróżnych animacji plażowych, zabaw i konkursów z nagrodami. Dodatkowo siatkówka, trickboard, skimboard.

Kicz Party

Jedyna taka noc w życiu - kiedy nieważne co na siebie nałożysz, a możesz zostać królem nocy. Przepych i przemiał to drugie imię tej imprezy. Im więcej, im bardziej niedopasowane... tym lepiej. Kicz ponad wszystko!

Red Cup

Red cup... Pozdro dla kumatych ;) Ci co przetrwali red cup party, wiedzą co to znaczy szamp... Znaczy RED CUPOWA zabawa. Hardy Part, party HARD. Nie bierzemy jeńców i lecimy z imprezą, którą umie ogarnąć tylko hardkorowa ekipa ST! Niektórzy uczestnicy jeżdżą specjalnie na RED CUPY. Nie gadać tylko wbijać!

Warsztaty fotograficzne

Fotografia mobilna, czyli jak szybko zrobić instagramowe zdjęcie smartfonem.

Program warsztatów pomaga odpowiedzieć na wiele pytań nurtujących miłośników fotografii: Czy można fotografować pod słońce? Jak ustawiać kadr? Jak uzyskać efekt rozmycia na zdjęciu? Podczas szkolenia poznamy sposoby poprawnego kadrowania i dowiemy się, jak ustawić dobrą ekspozycję. Zobaczymy też przykłady złych zdjęć. Spróbujemy zrobić idealne selfie oraz nauczymy się szybko i dobrze obrobiać zdjęcie na telefonie.

Cudowna wyspa Korfu

Wycieczka obejmuje najpiękniejsze i najważniejsze miejsca na Korfu.
W programie:
- Wizyta w miejscowości Gastouri, w której znajduje się wspaniały pałac Achillion (wstęp 5 €), wybudowany przez austriacką cesarzową Elżbietę (Sissi), będący w późniejszych czasach letnią rezydencją cesarza Wilhelma. Pałac słynie z pięknych ogrodów, w których znajduje się imponująca kolekcja rzeźb przedstawiających greckich bogów, bohaterów i mędrców.
- Punkt widokowy na Kanoni, z którego rozciąga się przepiękny widok na klasztor Vlacherna oraz Mysią Wyspę.
- Corfu Town - oczywiście, główne miasto wyspy.

Cena: 40€

Jeep Safari

Niesamowite Jeep Safari po przepięknych wzniesieniach Korfu. 4-godzinny wypad, w programie jest pit stop na punkcie widokowym, ekstremalne trasy oraz przerwa na barbeque (grill i piwko), tańce i konkursy – wszystko w cenie. Jeździmy po stokach. Do naszej dyspozycji są auta terenowe z napędem na 4 koła wraz z kierowcami.

Boat Party

Pływanie na imprezowym statku wśród przepięknego wybrzeża Korfu. Zarzucamy kotwicę na jednej z najpiękniejszych zatok regionu gdzie razem z naszymi animatorami odpalamy głośniki i impreza rozpoczyna się w najlepsze! Muzyka, chill, nurkowanie i słońce!

Brak turnusów

Ubezpieczenie KL+NNW

Oferowane przez nas ubezpieczenie AXA DIRECT jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację.
Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.
Suma Ubezpieczenia:
KL 20 000 €
Koszty Ratownica 6 000 €
NNW 4 000 €
Telefon: + 48 801 200 200 lub +48 22 575 9080

Cena zawiera
 • 📍8 dni na Korfu (7 noclegów w wybranej opcji zakwaterowania)

 • 🍸Wyżywienie all inclusive

 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem (lub w opcji samolotowej przelot)

 • Opieka kadry

 • 📢Program animacyjny

 • SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛 Ubezpieczenia oraz TFG - 70 PLN (doliczane do umowy)

 • Premium Pass - 99 PLN (doliczane do umowy)

 • Opłata klimatyczna - 20€ (płatne na miejscu)

Podziel się i zbierz ekipę