Logo
Logo Logo

Rimini | Party Time!

Rimini, Włochy

📅 03.07.2020 - 12.07.2020

Rimini | Party Time!

 • 👥 60 uczestników
 • 10 dni
 • 🚍 Autokar
 • 🏨 Hotel 3*
 • 🍴 HB - 2 posiłki
Ceny od 999 zł
Sprawdź terminy
Ciao Italia!

Zapraszamy do najbardziej imprezowego kurortu wybrzeża adriatyckiego! Rimini to niezliczone kluby otwarte do białego rana, pyszna pizza na śniadanie, a po południu chillowanie na plaży. Chcesz pobawić się w najlepszych włoskich klubach a przy okazji zobaczyć to, co w słonecznej Italii najpiękniejsze? To idealna oferta dla Ciebie! Z nami zwiedzisz perłę Adriatyku - Wenecję, a w samym Rimini przejdziesz się Mostem Tyberiusza, który ma aż 2000 lat! Do zobaczenia na plaży! 

Dzień 1
 • Wyjazd autokarem z Warszawy i przejazd w kierunku Wenecji

Dzień 2
 • 📍Pobyt w Wenecji około 2-3 godziny

 • 📍Zwiedzanie Wenecji (Plac i Bazylika Św. Marka, Pałac Dożów, Most Westchnień, Most Rialto)

 • 📍Wyjazd w kierunku Rimini

 • Zakwaterowanie i nocleg w hotelu

 • Impreza integracyjna

Dzień 3-8
 • 📍Plażowanie i czas wolny

 • 📍Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych (Rzym, San Marino, Mirabilandia)

 • 📢Animacje / wyjścia do klubów / imprezy tematyczne

Dzień 9
 • Wykwaterowanie i wyjazd do Polski

Dzień 10
 • 🚍Przyjazd do Polski

Imprezowe Rimini

Imprezowe Rimini

Najlepsze imprezy są takie, które bronią się same. Dlatego w tym roku Rimini będzie stolicą zabawy, mamy dla Was specjalne wejścia do najlepszych klubów na wybrzeżu, ze specjalną gwiazdą, która będzie na każdym turnusie. Nie ma sensu więcej zachęcać, po prostu sprawdźcie to!

 

IMPREZY LATO 2020

SOBOTA - impreza w klubie RIMINI BEACH ARENA - festiwal na plaży

Cena: ok. 20 - 25 € ( cena online 35/45 )

 

NIEDZIELA -  ALTROMONDO, International Guest

Cena: 20/25 € (cena online 30/35  + transport 6 )

 

WTOREK - Villa Delle Rose - International Party 

Cena: 15 € (cena online 25 + transport 7 €)

 

ŚRODA - Altromondo Studios - piana party

Cena: 15 € (online 25 + transport 6 €)

 

CZWARTEK - Peter Pan - international party

Cena: 15 € (cena online 25  + transport 7 €)

 

PIĄTEK - Cocoricò 

Cena: 20/25  (cena online 35/45 )

 

Active Beach

Zero nudy, mnóstwo śmiechu i energii! Jeżeli chcecie spędzić aktywnie czas na plaży, przygotowaliśmy dla Was masę przeróżnych animacji plażowych, zabaw i konkursów z nagrodami. Dodatkowo Siatkówka, Trickboard, Skimboard

Hawaiian

Wszechobecne girlandy, arbuzowy koktajl i gra w limbo. Na tej imprezie każdy poczuje się jak na najbardziej odległych, piaszczystych wyspach archipelagu Hawai.

Red Cup

Nasza sztandarowa impreza uwielbiana przez uczestników. Przenieś się w klimat amerykańskiego koledżu - beer pong, flanki i wszechobecne czerwone kubeczki. Muzyka: RnB, Hip-hop

Wenecja

Wyobrażacie sobie miasto, w którym do mieszkań wchodzi się prosto z łodzi? Zamiast sobie wyobrażać, lepiej przeżyć! Wenecja – miasto na wodzie, esencja Włoch, karnawał, gondole, miłość i filmowy klimat. Jeśli chcesz w pełni poczuć ducha Italii, to musisz odwiedzić to miasto. Co składa się na wyjątkową atmosferę Wenecji? Oczywiście jego unikalna na skalę światową architektura. Warto także odbyć podróż wodnym tramwajem Vaporetto, zwiedzić wybudowany w 815 roku pałac Dożów, czy przejść się po placu Św. Marka. Często mówi się, że pewne miasta pozwalają się przenieść w czasie, ale w Wenecji czas się zatrzymał. Tutaj bez najmniejszego wysiłku można poczuć ducha renesansu. Łatwo dostępne tarasy widokowe pozwalają podziwiać panoramę miasta, ale naprawdę nie trzeba się wysilać, aby przypadkiem natknąć się na jakąś przepiekną tajemniczą lokalizację. Wybierz się z naszymi pilotami w bajeczną podróż do miasta, w którym czas dosłownie płynie wolniej. Weź kubek świeżej, włoskiej kawy i kawałek pachnącej, prawdziwej pizzy. Zdobądź zestaw wspaniałych wspomnień na całe życie!


Rimini

Rimini jest włoską miejscowością położoną w północno – zachodniej części wybrzeża Morza Adriatyckiego. Jej fundamentem jest przede wszystkim turystyka. Istnieją tu doskonałe warunki do wypoczynku, kąpieli słonecznych i prawdziwego relaksu. Latem przyciąga nas tutaj ciepła, morska woda oraz piaszczysta plaża, a to przecież główne składniki udanego urlopu! Walory Rimini turyści doceniają przybywając także zimą. Ta miejscowość jest szczególnie ceniona przez młodych, spragnionych dobrej zabawy i wrażeń ludzi.

Rimini można określić kontynentalną wersją Ibizy i nie chodzi tu wyłącznie o możliwość słonecznych i morskich kąpieli. To zasługa tętniącej życiem społeczeności, która składa się z ludzi pełnych energii, entuzjazmu i radości. Ludzie chętnie obdarowują się wzajemnie uśmiechem i zapraszają do wspólnej zabawy.

Rzym

Wieczne Miasto to coś, co każdy zobaczyć powinien! Wśród najważniejszych rzymskich zabytków należy wymienić z pewnością Koloseum, bądź jak kto woli – Amfiteatr Flawiuszy pamiętający krwawe starcia gladiatorów. Na Polu Marsowym wypada odwiedzić i docenić niemalże doskonały stan Panteonu, gdzie niegdyś oddawano cześć rzymskim bogom.

Cena: 65€

San Marino

Jeżeli dopadła was ochota na turystyczne „małe co nieco”, odwiedźcie koniecznie San Marino. To niewielkie europejskie Państwo z pewnością zaspokoi podróżniczy apetyt i pobudzi zmysły turystycznych smakoszy. Na wzniesieniu znajduje się wiele zabytków architektonicznych. Przede wszystkim są to średniowieczne twierdze - La Rocca o Guaita, La Cesta o Fratta i Montale – wraz ze swoimi słynnymi wieżami znajdującymi się w herbie i na fladze San Marino. Również można tu podziwiać zachowane fragmenty murów obronnych.

Cena: 15€

Mirabilandia

Włoski Disneyland - to największe nad Adriatykiem wesołe miasteczko. Park rozrywki znajduje się w Savio gmina Cervia w Emilia-Romania, niedaleko Rawenny i zajmuje obszar 30 hektarów + 10 hektarów powierzchni wodnej. Znajdziemy tutaj zarówno atrakcje przeznaczone specjalnie dla dzieci, jak i atrakcje ekstremalne tylko dla osób o mocnych nerwach.

Cena: 40€

Hotel Villa Dina

Położenie

Hotel znajduje się ok 200 od piaszczystej plaży dokładnie przy Marinie, obok hotelu znajduje się również duży park gwarantujący możliwość świetnej animacji w oraz aktywności sportowej nieopodal jest również plenerowa siłownia z zestawem do kalenistyki.
W promieniu 400m mamy kilka lodziarni, knajp z owocami morza i pizzerii . 10-15 minutowy spacer przenosi nas do Mariny Centro i Centro Storico - miejsc całonocnych zabaw.

Lokale

Hotelowe pokoje są klasycznie urządzone i zapewniają telewizor. Każdy z nich dysponuje również łazienką z bezpłatnym zestawem kosmetyków. Do dyspozycji gości bezpłatny dostęp do Wi-Fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych.
Pokoje 2 - , 3 - osobowe składają się z łóżek pojedynczych / podwójnego.
Pokój 4 - osobowy składa się z łóżka piętrowego / dwóch pojedynczych lub podwójnego.
Pokoje wyposażone w klimatyzację - dodatkowo płatna 4 €/dzień/pokój (dla chętnych).

Wyżywienie HB

Śniadania kontynentalne.
Obiadokolacje serwowane z dwóch ciepłych dań + bufet warzyw / deser / owoc.

Wyżywienie HB

Na wyżywienie składają się śniadania oraz obiadokolacje. Śniadania w formie bufetu, w hotelowej restauracji. Na obiadokolacje (serwowane) podane będą różnego rodzaju specjały kuchni włoskiej. Śniadania podawane są przeważnie na słodko (pieczywo, słodkie bułeczki, rogaliki, dżemy itd).

Dowód

Do kraju wjeżdżasz na dowód. Upewnij się, że Twój dowód osobisty jest ważny i nie posiada żadnych uszkodzeń. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych dokumentów. 

 

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG*) i Szwajcarii.

Dlaczego warto wyrobić EKUZ?
- Zwolnienie z jakichkolwiek płatności za świadczenia medyczne w państwowych placówkach na terenie EOG i Szwajcarii
- Ułatwienie procedury weryfikacji ubezpieczenia (dużo szybsza pomoc w razie wypadku)
- W pełni bezpłatna pomoc nawet w bardzo poważnych wypadkach, których koszt przewyższa kwotę ochrony przez prywatnego ubezpieczyciela.

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Karta wydawana jest od ręki.

*EOG obejmuje 25 państw:
- Unia Europejska (Austria, Belgia, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Luksemburg, Litwa, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Polska, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy)
- Islandia
- Liechtenstein
- Norwegia

Ograniczenie bagażowe - wyjazdy letnie i weekendowe

 

1. Bagaż główny - 1 sztuka: torba / walizka - Maksymalne wymiary, czyli wysokość + długość + szerokość nie mogą przekraczać 160 cm - Maksymalna waga 25 kg

2. Bagaż podręczny - 1 sztuka: plecak / miękka torba - Maksymalna waga 7 kg </br

Dopłaty: - 50 PLN / 100 PLN (płatne na miejscu) - za każde dodatkowe 5 kg - 200 PLN / 300 PLN (płatne na miejscu) - dodatkowa sztuka bagażu (do 20 kg) Kierowcy wyposażeni są w wagi hakowe, którymi sprawdzać będą nadawany bagaż. Prosimy o zważenie swoich bagaży przed przybyciem na miejsce zbiórki.

Rozkład jazdy

Miejsce odjazdu Godzina W dniu Dopłata
Warszawa 13:00 W dniu wyjazdu -
Łódź 15:00 W dniu wyjazdu -
Częstochowa 16:30 W dniu wyjazdu -
Katowice 18:00 W dniu wyjazdu -
Rimini 18:00 Dzień po - 150 PLN

Ubezpieczenie KL + NNW

Oferowane przez nas ubezpieczenie AXA DIRECT jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację.
Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.
Suma Ubezpieczenia:
KL 20 000 €
Koszty Ratownica 6 000 €
NNW 4 000 €
Telefon: + 48 801 200 200 lub +48 22 575 9080

Ubezpieczenie PREMIUM

Ubezpieczenie Premium ma rozszerzony zakres oraz większą sumę ubezpieczenia: KL: 40 000 €
Koszty Ratownictwa: 6 000 €
NNW: 10 000 €
Utrata Bagażu Podróżnego: 200 €
OC prywatne: 10 000 €
OC sportowe: 10 000 €
Obejmuje również choroby przewlekłe oraz sporty amatorskie.

Polisa: 8933776
Telefon alarmowy: 22 575 90 80
 

Ubezpieczenie jest opcją dodatkową, cena: 25zł.

Cena zawiera
 • 🏢8 dni w Rimini (7 noclegów w hotelu***)

 • 📍Pobyt i rejs łódką w Wenecji

 • 7 śniadań i obiadokolacji

 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

 • Opiekę kadry ST

 • SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoją komórkę)

 • 📢Program animacyjny ST

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego - 15 PLN (doliczane do umowy)

 • Obligatoryjnej opłaty dewizowej zawierającej koszty uczestnictwa w programie zwiedzania (45 € - obowiązkowe, zbierana na wyjeździe)

 • 📛 Ubezpieczenie KL i NNW (60 PLN doliczane do umowy)

Nie zawiera (fakultatywne)
 • 📍 Wycieczka fakultatywna do Rzymu

 • 📍 Wycieczka fakultatywna do San Marino

 • 📍 Wycieczka fakultatywna do Mirabilandii

Terminy i ceny
Dostępne terminy
03.07.2020 - 12.07.2020
Hotel Villa Dina60 osób
First Minute
Najtańsza możliwa opcja zakupu
Pokój 4 os.
999 zł1 499 zł
Pokój 3 os.
1 049 zł1 549 zł
Pokój 2 os.
1 099 zł1 549 zł
Dokwaterowanie 1 os.
1 049 zł1 549 zł
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Student
Sprawdź inne terminy

Podobne oferty

Podziel się i zbierz ekipę