Logo
Logo Logo

Summer Fest | Tajlandia | Halfmoon

Bangkok, Tajlandia

Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów
Sawasdeeee !

Wracamy po długiej ponad dwuletniej przerwie! Dlatego wjeżdżamy z największym imprezowym wyjazdem w historii biura. Ponad 100 osób w Tajlandii?
Tego NAPRAWDĘ jeszcze nie było.

W skrócie: Bangkok,Wyspa Koh Phangan, Polscy DJe, Warsztaty, Najlepsze na świecie jedzenie, a do tego jeden z największych muzycznych festiwali w środku dżungli - HALFMOON.

My nie chcemy namawiać, tak tylko tu zostawimy.

Ekipa ST

Halfmoon Festival

Half Moon Festival to jeden z największych muzycznych festiwali w Tajlandii. Impreza odbywa się w ... samym środku dżungli!

Malowanie się farbami UV, pokazy ognia, genialni DJe drinki na wejście, setki osób z całego świata i trzy różne sceny, każda ze swoją muzyką. Wszechobecne palmy, kolorowe światła i głośniki ustawione na maksimum tworzyły tropikalny melanż, jakiego nie jesteście sobie w stanie wyobrazić. Jesteście gotowi ?

Wyspa Koh Phangan

Wyspa Koh Phangan

Wyspa Koh Phangan leży w południowo-wschodniej części Tajlandii, około 50 km od półwyspu Tajlandzkiego. Wyspa cieszy się ogromną popularnością, szczególnie wśród młodych turystów z całego świata, kochających imprezowanie pod gołym niebem w rytm dźwięków muzyki. Każdego miesiąca organizowany jest tu festiwal Full i  Half Moon Party. Sama wyspa to nieskażona przyroda, góry porośnięte pachnącym tropikalnym lasem upstrzone mozaiką poletek i wijących się dróg. Jeśli chcecie zakosztować tradycyjnej, wyspiarskiej Tajlandii dobrze trafiliście. Przepiękne plaże z lazurową wodą współgrają tu z prostą zabudową bungalowów wkomponowanych w skały i zatoczki. Linię brzegową wyspy najlepiej zwiedzić wynajmując kajak. 

Bangkok

Bangkok

Bangkok, stolica Tajlandii oraz jedno z najważniejszych pod względem gospodarczym miast Azji. To miasto tętniące życiem, pełne barw ale i sprzeczności. Miasto o wielu twarzach, gdzie tradycja i nowoczesność zderzają się ze sobą na każdym kroku. Miasto pełne przepychu, głośne i zaskakujące, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci. Bangkok to miasto, które jest w stanie zapewnić absolutnie każdą, dowolną atrakcję, spełnić każdą zachciankę oraz pozwolić na odkrywanie czegoś nowego z każdą kolejną wizytą. Bangkok to idealne miejsce aby odkryć oryginalną tajską sztukę i architekturę, znajduje się tutaj około 400 bogato zdobionych świątyń buddyjskich i hinduistycznych. Bajkowy krajobraz złotych pałaców, targowisk unoszących się na wodzie oraz majestatycznych wież z porcelany nieustannie konkuruje z potężnymi drapaczami chmur. Wycieczka obejmuje zwiedzanie słynnych i przepięknych świątyń Wat Pho - Świątynie Leżącego Buddy, Wielki Pałac Królewski, Wat Arun - Świątynie światła, rejs łodzią po kanałach w Bangkoku oraz wizytę w China Town.

Koszt wycieczki około 2500 THB.

Ayutthaya

Ayutthaya

Ajutthaja jest miastem położonym w centralnej części Tajlandii, w odległości ok. 80 km na północ od Bangkoku. Miasteczko opływają liczne rzeki, skąd zyskało ono miano: „miasta-wyspy”. W przeszłości, rzeki tworzyły naturalną fosę wokół miasta, pełniąc ważną rolę strategiczną, wykorzystywane były także jako naturalny system nawadniający. Ajutthaja była stolicą Tajlandii. W XVI w. miasto przeżywało swój okres świetności i było jednym z największych i najbogatszych królestw w Azji, nazywano je nawet „Złotym Miastem”. Obecnie miasto jest stolicą regionu, tradycyjnie noszącego tę samą nazwę. Ruiny Ajutthaja po dziś dzień wywierają ogromne wrażenie i świadczą o dawnej potędze królestwa. Architektura miasta jest fascynującym połączeniem stylu budowli khmerskich z typowo rodzimymi rozwiązaniami. Turyści mogą podziwiać na terenie miasta i w najbliższych jego okolicach, wiele wspaniałych zabytków architektonicznych, przede wszystkim ruiny budowli pałacowych i świątynnych.

Koszt około 1500 THB

Park Narodowy Angthong

Park Narodowy Angthong

Park Narodowy Angthong jest jednym z najbardziej urokliwych i naturalnych miejsc w Zatoce Tajlandzkiej! Archipelag tworzony jest aż z 42 tropikalnych wysp, w których znajdziesz wiele jaskiń czy pięknych plaż. To także świetne miejsce do uprawiania snorkelingu.

Podróż zaczynamy na wyspie Koh Phangan o godzinie 8.00 i jedziemy pickupem do przystani. W cenie podróży statkiem czekają na Ciebie przekąski, drinki oraz lunch w formie  tradycyjnego tajskiego jedzenia. Podczas wyjazdu będziesz miał możliwość pływania oraz snorkelingu w krystalicznie czystej wodzie i podziwiania tropikalnych ryb. 

Kolejnym punktem jest dotarcie do Mae Koh, w którym znajduje się piękne szmaragdowe jezioro Talay Nai otoczone wapiennymi klifami. Dodatkową atrakcją jest dopłyniecie do tego miejsca kajakiem! Panorama na malownicze wyspy  z platformy widokowej zapiera dech w piersiach niejednemu turyście! 

Na koniec docieramy do Koh Wua Talap Island, na której oprócz równie pięknej plaży i jaskiń znajduje się kolejny punkt widokowy, jednak tym razem ulokowany znacznie wyżej. Stąd rozpościera się widok na wszystkie 42 wyspy Ang Thong. Tutaj  kończymy nasza podróż i wracamy do hotelu ok. 18:30.

Cena:

 • Rejs + opcja pływania kajakiem ok. 2200 Batów
 • Rejs ok. 2000 Batów

Brak turnusów

Active Beach

Aktywny plażing!

Zero nudy, mnóstwo śmiechu i energii! Chcecie spędzić aktywnie czas na plaży? Dlatego przygotowaliśmy dla Was masę przeróżnych animacji plażowych, zabaw i konkursów z nagrodami.

Red Cup

Marzyliście kiedyś o amerykańskiej domówce? My Wam to umożliwimy! Koszule w kratę, trampki, baseballówki, full capy i czerwony kolor będą tego wieczora rządzić na parkiecie. Wyposażeni w czerwone kubki i piwo będziecie mogli zagrać w ulubione gry na american party - flip cup i beer pong. Barman, lej to piwo! Red cup... Pozdro dla kumatych ;) Ci co przetrwali red cup party, wiedzą co to znaczy szamp... Znaczy RED CUPOWA zabawa. Hardy Part, party HARD. Nie bierzemy jeńców i lecimy z imprezą, którą umie ogarnąć tylko hardkorowa ekipa ST! Niektórzy uczestnicy jeżdżą specjalnie na RED CUPY. Beer Pong, Flanki, Flip Cup... brzmi znajomo? To sztos! A jak nie to żaden problem - nadrobimy! ;)

Nie gadać tylko wbijać!

Warsztaty fotograficzne

Fotografia mobilna, czyli jak szybko zrobić instagramowe zdjęcie smartfonem.

Program warsztatów pomaga odpowiedzieć na wiele pytań nurtujących miłośników fotografii: Czy można fotografować pod słońce? Jak ustawiać kadr? Jak uzyskać efekt rozmycia na zdjęciu? Podczas szkolenia poznamy sposoby poprawnego kadrowania i dowiemy się, jak ustawić dobrą ekspozycję. Zobaczymy też przykłady złych zdjęć. Spróbujemy zrobić idealne selfie oraz nauczymy się szybko i dobrze obrobiać zdjęcie na telefonie.

Dzień 1
 • Wylot z Polski z przesiadką w jednym z krajów europejskich lub Bliskiego Wschodu

Dzień 2
 • Przylot do Bangkoku - odprawa celno paszportowa

 • Transfer do hotelu w dzielnicy Khao San

 • 🏢Zakwaterowanie i pierwsza noc w Bangkoku

 • Przywitanie z Tajlandią i ulicą Khao San

Dzień 3
 • Śniadanie w hotelu

 • Dla chętnych zwiedzanie Bangkoku (m.in. Świątynia Wat Pho, Wielki Pałac Królewski, Świątynia Wat Arun, rejs po kanałach, China Town). Koszt około 2500 THB lub czas wolny

 • Wieczorem dla chętnych zwiedzanie Bangkoku nocą (m.in. wjazd nocą na taras widokowy z drinkiem w cenie, przejazd do Ulicy Czerwonych latarni, China Town nocą). Koszt około 1500 THB

Dzień 4
 • Śniadanie w hotelu

 • Wykwaterowanie

 • 📍Wycieczka fakultatywna do starożytnej stolicy Tajlandii - Ayutthaya. Cena okolo 1500 THB Lub czas wolny - dla chętnych wycieczka do Parku Lumpini

 • 📍Późnym wieczorem wyjazd w kierunku Koh Phangan. Nocny transfer autokarem. Czas przejazdu około 12h

Dzień 5
 • 📍Transfer do portu i transfer promem na Wyspę Koh Phangan

 • Zakwaterowanie w hotelu przy plaży w Haad Rin

Dzień 6-11
 • 📍Pobyt na wyspie Koh Phangan

 • Wycieczka dookoła wyspy w programie m.in. pobyt na różnych plażach na wyspie - w tym możliwość snorklingu, trekking do wodospadu i możliwość kąpieli, wjazd na punkt widokowy przed zachodem słońca. Wycieczka w cenie wyjazdu

 • Imprezy na basenie i plaży

 • Program animacyjny i warsztaty tematyczne m.in. Active Beach, Red Cup, warsztaty fotograficzne i inne (więcej info bliżej wyjazdu)

 • Impreza Halfmoon Festiwal

 • Wycieczka fakultatywna Park Narodowy Angthong. Koszt około 2200 THB

Dzień 12
 • Wykwaterowanie z hotelu

 • Prom z Wyspy Koh Phangan na kontynentalną część Tajlandii

 • Transfer autokarem do Bangkoku (przejazd około 12h)

 • Zakwaterowanie w hotelu w pobliżu lotniska

Dzień 13
 • Śniadanie w hotelu

 • Transfer na lotnisko

 • Wylot z Tajlandii do Polski

Brak turnusów

Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener Premium ma większą sumę ubezpieczenia. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia w tym COVID-19: 60 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 
NNW: 5 000 €
OC w życiu prywatnym i sportowe:
 
 • szkody na mieniu: 25 000 €
 • szkody na osobie: 50 000 €
Bagaż: 500 €
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25

 

Paszport wymagany

Paszport jest wymagany.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności paszportu (minimum 6 miesięcy) i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Dane paszportowe będziemy zbierać na 3 tygodnie przed wyjazdem, więc do tego czasu jesteś zobowiązany przygotować swój paszport. 

Turystyczny Fundusz Pomocowy

Od 01.01.2021 r. obowiązuje opublikowane 28.12.2020 r. w Dzienniku Ustaw (poz. 2379) Rozporządzenie MINISTRA ROZWOJU, PRACY I TECHNOLOGII z dnia 22 grudnia 2020 r. w sprawie określenia wysokości składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy. Na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku nasz ustawodawca wymaga od wszystkich tour operatorów pobierania obowiązkowej opłaty na tzw. Turystyczny Fundusz Pomocowy. Składka jest obowiązkowa i będzie się pojawiała w naszych systemach jako obowiązkowa dopłata do większości naszych produktów. Stawki są następujące (za osobę = każdego pasażera):

- Imprezy lotnicze w Europie i na świecie: 15 zł

- Imprezy autokarowe w Europie: 10 zł

- Imprezy na terenie Polski do krajów graniczących lądowo z Polską: 2 zł

Rozporządzenie jest widoczne w Dzienniku Ustaw pod linkiem:
https://dziennikustaw.gov.pl/DU/2020/2379

Cena zawiera
 • Przelot na trasie Polska - Tajlandia - Polska

 • 🏢12 dni w Tajlandii (10 noclegów w wybranej opcji zakwaterowania)

 • 🏢3 noclegi w Bangkoku ze śniadaniami

 • 🏢7 noclegów na wyspie Koh Phangan ze śniadaniami

 • Transport (autokar + prom) podczas wyjazdu

 • Transfery do hoteli

 • Bilet wstępu na Festiwal Halfmoon

 • 📍Wycieczkę po wyspie Koh Phangan

 • Program animacyjny

 • SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • Opłaty dewizowej - 100 € (płatne w panelu klienta do 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu)

 • 📛 Ubezpieczenia KL i NWW Premium- 130 PLN

 • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego - 15 PLN (doliczane do umowy)

 • Turystycznego Funduszu Pomocowego - 15 PLN (doliczane do umowy)

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Wycieczek fakultatywnych (Bangkok, Ayutthaya, Park Narodowy Angthong)

Podziel się i zbierz ekipę