Logo
Logo Logo

Majówka w Czarnogórze | Budva

Budva, Czarnogóra

📅 29.04.2022 - 08.05.2022

Majówka w Czarnogórze | Budva

 • 👥 60 uczestników
 • 10 dni
 • 🚍 Autokar
 • Apartamenty
 • Wyżywienie własne
Ceny od 1 099 zł
Wakacje w bałkańskim stylu!

Marzyliście o spędzeniu wakacji w ciepłych krajach? Jest przecież Montenegro! Wyobrażaliście sobie kiedyś miejsce, w którym majestatyczne góry stykają się z krystalicznie czystym morzem? To właśnie tutaj, w tym miejscu, będziecie mieli okazję wypoczywać, imprezować do rana, skosztować wyśmienitej bałkańskiej kuchni oraz zwiedzać niebywale urokliwe miejsca!

Ekipa ST

Czarnogóra COVID-19

Aktualna sytuacja w Czarnogórze: Nie ma obowiązku noszenia maseczek w otwartej przestrzeni publicznej i na plaży. Ogródki restauracyjne są otwarte i serwują posiłki na miejscu. Jest obowiązek noszenia maseczki w zamkniętej przestrzeni publicznej.

Wprowadzono nowe obostrzenia umożliwiające wstęp do obiektów użyteczności publicznej po okazaniu certyfikatu szczepień lub negatywnego wyniku testu jednak w praktyce restauratorzy i wszystkie inne atrakcje, tego nie respektują i nie wymagają testów. Nie są one sprawdzane. Wszyscy bawią sie i korzystają z usług bez ograniczeń.

Obowiązek odbycia kwarantanny po przyjeździe: BRAK

Od 14 września wjazd do Czarnogóry jest dozwolony, gdy spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:

- upłynęło 14 dni od podania drugiej dawki szczepionki dwudawkowej lub upłynęło 14 dni od zaszczepienia szczepionką jednodawkową.

- posiada się negatywny wynik testu PCR na Covid-19, który nie jest starszy niż 72 godziny.

-posiada się negatywny wynik testu antygenowego, który nie jest starszy niż 48 godzin.

-dla ozdrowieńców z certyfikatem nie starszym niż 180 dni.

Można skorzystać z pomocy Student Travel przy organizacji takiego testu.

 

Aktualizacja na dzień 12.11.2021 r.

 

Więcej informacji o aktualnych zasadach podróżowania możesz znaleźć na: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/czarnogora
 

Budva

Budva

Ma do zaoferowania wszystko czego nam trzeba! Daje możliwość zrelaksowania się na popularnych plażach zarówno tych blisko miasta jak i tych ukrytych, niezatłoczonych i położonych w malowniczych miejscach. Wieczorem każdy zaspokoi swój imprezowy głód. Można bawić się w klubach, na karaoke, na plaży czy w plenerze! Budva bardzo długo nie zasypia – My jej w tym pomożemy. Dla spragnionych kulinarnych wojaży także wychodzi naprzeciw. Cała gama bałkańskich restauracji z lokalnym, wyśmienitym jedzeniem czeka na miejscu. Sprzyjają temu także ceny w menu. Chcesz pozwiedzać? Żaden problem! Czarnogóra to niewielkie państwo jest jednak niebywale malownicze. To tutaj góry spotykają się z morzem. To tutaj zabytki komponują się cudowną górzystą naturą! Nawet sama Budva, w której będziemy stacjonować posiada starówkę usianą labiryntem wąskich uliczek, małych placów, restauracji pokrytych czerwoną dachówką, a całość otoczona murem obronnym, za którym także znajdziemy plażę! Czarnogóra… żyć, nie umierać – moc atrakcji dla ciała i ducha.

Red Cup

Marzyliście kiedyś o amerykańskiej domówce? My Wam to umożliwimy! Koszule w kratę, trampki, baseballówki, full capy i czerwony kolor będą tego wieczora rządzić na parkiecie. Wyposażeni w czerwone kubki i piwo będziecie mogli zagrać w ulubione gry na american party - flip cup i beer pong. Barman, lej to piwo! Red cup... Pozdro dla kumatych ;) Ci co przetrwali red cup party, wiedzą co to znaczy szamp... Znaczy RED CUPOWA zabawa. Hardy Part, party HARD. Nie bierzemy jeńców i lecimy z imprezą, którą umie ogarnąć tylko hardkorowa ekipa ST! Niektórzy uczestnicy jeżdżą specjalnie na RED CUPY. Beer Pong, Flanki, Flip Cup... brzmi znajomo? To sztos! A jak nie to żaden problem - nadrobimy! ;)

Nie gadać tylko wbijać!

Hawaiian

Kolorowe girlandy, arbuzowy koktajl i gra w limbo. Na tej imprezie poczujesz się jak na najbardziej odległych, piaszczystych wyspach archipelagu Hawajów.

 

Zakwaterowanie w Budvie

Apartamenty

Zakwaterowanie w 2(łóżka pojedyncze lub jedno podwójne) i 3 osobowych(łóżko podwójne oraz pojedyncze), nowoczesnych pokojach. Wszystkie są częścią większego, 5 osobowego apartamentu. Każdy apartament wyposażony jest w łazienkę, aneks kuchenny, balkon, bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację. W okolicy sklepy oraz liczne restauracje. Centrum miasta znajduje się w odległości 20 minut spacerem od obiektu, a na plażę dotrzemy już w 15 minut.

Wyżywienie

Wyżywienie we własnym zakresie.

Dostępne w apartamentach w pełni wyposażone kuchnie.

W okolicy jest dostępnych dużo restauracji z lokalnym jedzeniem.

Rejs po Zatoce Kotorskiej

Opis rejsu

Całodniowy rejs po Zatoce zaczynamy od wyjazdu z Budvy do portu w Tivacie, następnie udajemy w rejs do Herceg Novi.

Samo miasto uchodzi za jedno z najładniejszych miasteczek w tej byłej Republice Jugosłowiańskiej. I naprawdę jest przepiękne! Kolejny przystanek naszego rejsu to to czas wolny na odpoczynek, kąpiel i plażowanie. Dla chętnych wizyta w podwodnych Błękitnych Grotach,

Potem udajemy się w kierunku malowniczego Perastu i wysepki, gdzie znajduje się kościół katolicki „Naszej Pani na Skałach” Rejs kończymy w Kotorze, w którym będziemy mieć również czas wolny na obiad oraz zakupy. Stamtąd ruszamy autokarem w drogę powrotną do Budvy. Na statku spodziewajcie się także poczęstunku w postaci wina/rakij/napój bezalkoholowego.

Cena: 35 €

 

Dodatkowe opcje dla chętnych: wstęp na twierdzę w Herceg Novi (2 EUR), wstęp do Kościoła Katolickiego na wyspie (1 EUR), Błękitne Groty (3 EUR)

Montenegro Tour

Montenegro Tour

Podczas tego dnia będziemy zwiedzać jedne z najciekawszych miejsc Czarnogóry. Dzisiaj pora na ogromną dawkę widoków, zabytków i możliwości zrobienia świetnych zdjęć! Na początek zabieramy Was w góry do Parku Narodowego Lovcen, ze szczytu z mauzoleum rozpościera się widok na całą Czarnogórę. Serio, zapiera dech w piersiach! Dotrzemy także nad Bokę Kotorską zwaną Fiordem Południowej Europy. Odwiedzimy czarnogórską perłę: Kotor. Jest to niebywale fotogeniczne miasto kupców i żeglarzy, położone u podnóża gór i otoczone olbrzymim murem obronnym. Wygospodarujemy także czas wolny na indywidualną eksplorację miasta, czy zjedzenie lunchu w jednej z wielu lokalnych restauracji starego miasta. Odwiedzimy klimatyczny i fotogeniczny Perast, gdzie na sztucznej wyspie zbudowano kościółek na wodzie. Na deser podczas drogi powrotnej zabierzemy Was do Tivatu zwanego pod nazwą Porto Montenegro, w jego nowoczesnej marinie zakotwiczone są luksusowe jachty za miliony $. Przez całą drogę będzie z nami lokalny przewodnik, który przybliży nam historię Montenegro!

Cena: 45 euro

Rozkład jazdy

Miejsce odjazdu Godzina W dniu Dopłata
Warszawa 04:30 W dniu wyjazdu -
Łódź 06:00 W dniu wyjazdu -
Częstochowa 08:00 W dniu wyjazdu -
Katowice 09:30 W dniu wyjazdu -
Dzień 1-2
 • 🚍Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy

 • Przyjazd i zakwaterowanie w Budvie

 • 📢Wieczorna integracja

Dzień 3-8
 • Pobyt w Budvie

 • 📍Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych

 • 🛶Red Cup Party

 • 🍸Hawajska impreza

 • Plażowanie i permanentna integracja!

Dzień 9-10
 • Wykwaterowanie i po południu wyjazd w kierunku Polski

 • 🚍Powrót do Polski w godzinach popołudniowych

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

PAWEŁ SZCZOTKA

Koordynatorem tego wyjazdu jest Paweł Szczotka.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nim na Messengerze klikając w poniższy link:

Zadaj pytanie

Ubezpieczenie KL + NNW STANDARD

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia w tym COVID-19: 20 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 

NNW: 1250 €
 
OC w życiu prywatnym i sportowe
 • szkody na mieniu: 5 000 €
 • szkody na osobie: 10 000 €
Bagaż: 200 €
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25
 

Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener Premium ma większą sumę ubezpieczenia. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia w tym COVID-19: 60 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 
NNW: 5 000 €
OC w życiu prywatnym i sportowe:
 
 • szkody na mieniu: 25 000 €
 • szkody na osobie: 50 000 €
Bagaż: 500 €
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25

 

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Każda rezerwacja ubezpieczona jest od kosztów rezygnacji więc w uzasadnionych przypadkach (Zakres i szczegóły ubezpieczenia kosztów rezygnacji jest opisany w OWU w paragrafach 4-5: https://st.pl/document/54) możesz ubiegać się u naszego ubezpieczyciela Wiener o zwrot wpłaconych środków. Zgłoszenie należy wysłać do nas w ciągu 2 dni od wystąpienia zdarzenia uniemożliwiającego udział w wyjeździe.

Cena zawiera
 • 7 noclegów w apartamentach

 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

 • Opieka kadry ST

 • 🛶Program animacyjny - Red Cup Party

 • SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)

 • Gwarancję doborowego towarzystwa i zachwycającej Czarnogóry!

 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛 Ubezpieczenia na czas wyjazdu 60 PLN (doliczane do umowy)

 • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (10 PLN doliczane do umowy)

 • Turystycznego Funduszu Pomocowego (10 PLN doliczane do umowy)

 • Kaucji zwrotnej za apartament - 20 €/os

 • Opłaty dewizowej - 20 € (płatne w panelu klienta do 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu)

Nie zawiera (fakultatywne)
 • 📛 Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM - 40 zł (doliczane do umowy)

Dostępne terminy
29.04.2022 - 08.05.2022
Wybrana oferta
Zakwaterowanie w Budvie60 osób
First Minute
Najtańsza możliwa opcja zakupu
Apart. 5 os.
1 099 zł1 549 zł
Pokój 3 os.
1 199 zł1 599 zł
Pokój 2 os.
1 299 zł1 699 zł
Dokwaterowanie 1 os.
1 249 zł1 649 zł
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Student

Podziel się i zbierz ekipę