Logo
Logo Logo

Czarnogóra | Budva

Budva, Czarnogóra

📅 17.07.2020 - 26.07.2020

Czarnogóra | Budva

 • 👥 45 - 78 uczestników
 • 10 dni
 • 🚍 Autokar
 • 🏨 Hotel
 • 🍴 BB - śniadania
Ceny od 1 099 zł
Sprawdź terminy
Czarnogóra zapiera dech w piersiach!

Czarnogóra to jeden z naszych ulubionych wyjazdów. Wszyscy chcą do niej jeździć, a nikt nie chce wracać. Kochamy te wycieczki nie dlatego, że oszczędzamy na autokarze powrotnym, a dzięki jej cudownym plażom, pobliskim górom, genialnej kuchni i gościnności mieszkańców. Rok temu nasz rezydent zabarykadował się w Budvie na trzy miesiące – przebijecie go?

Ekipa Student Travel

Budva

Budva to jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast na wybrzeżu adriatyckim. Starówka to prawdziwy labirynt wąskich uliczek i maleńkich, usłanych kawiarniami placyków. W samym mieście znajduje się słynna, rozległa na 1500 m Slovenska Plaža i liczne mniejsze plaże ukryte w urokliwych zatokach. Klimat i pogoda zdecydowanie sprzyjają plażowaniu, a kąpieli morskiej zażyć można tuż za zabytkowymi murami. A wewnątrz nich... żyć, nie umierać - moc atrakcji dla ciała i ducha w dzień i w nocy. Budva to największe w Czarnogórze centrum kulturalno - rozrywkowe z klubami i dyskotekami. Tu znajduje się znana na całych Bałkanach dyskoteka – Trocadero. Najbardziej widowiskowe dyskoteki odbywają się jednak na promenadzie, gdzie w gorących czarnogórskich rytmach bawią się turyści z całego świata!

Dubrovnik

Unikalne w skali światowej miasto, z zachowanym w całości monumentalnym pierścieniem murów obronnych, wpisany na światową listę dziedzictwa kulturalnego UNESCO, jednocześnie pełne młodych ludzi, dynamiczne miejsce, tętniące bezustannie dobrą zabawą. Jedna z najstarszych republik na świecie, miasto, którego historia nie oszczędzała, a które jednak po każdej dziejowej katastrofie odradzało się piękniejsze i potężniejsze. Olbrzymie żywe miasto-muzeum, którego nie sposób nie zobaczyć, będąc w Dalmacji. Dubrownik to jeden z bardziej atrakcyjnych letnich kierunków w basenie Morza Śródziemnego. Posiada bogaty i zróżnicowany wachlarz atrakcji dla wielbicieli życia nocnego. Po całym dniu zwiedzania, opalania, pływania i relaksu można zacząć dobrą zabawę. Do dyspozycji są tu liczne kluby, bary, galerie i sceny koncertowe. Większość atrakcji znajduje się wewnątrz murów Starego Miasta, w związku z czym bardzo łatwo jest do nich dotrzeć.

Red Cup

Przenieś się w klimat amerykańskiego koledżu – beer pong, flanki i wszechobecne czerwone kubeczki.

Hawaiian

Kolorowe girlandy, arbuzowy koktajl i gra w limbo. Na tej imprezie poczujesz się jak na najbardziej odległych, piaszczystych wyspach archipelagu Hawajów. 

Montenegro Tour

Najpierw zabierzemy Was do Parku Narodowego Lovcen. Poza chronioną florą i fauną oraz jaskiniami atrakcją Parku są przede wszystkim zapierające dech widoki. Będziemy również jechać słynną Kotorską Serpentyną, aż 16 zakrętów o 180 stopni z różnicą wysokości prawie 500m! Następnym punktem wycieczki jest Kotor: miasto portowe kupców i żeglarzy. W drodze powrotnej odwiedzimy Perast, gdzie na sztucznej wyspie zbudowano kościółek na wodzie.

Cena: 40 €

Rejs po Zatoce Kotorskiej

Całodniowy rejs po Zatoce zaczynamy od wyjazdu z Budvy do portu w Tivacie, następnie udajemy w rejs do Herceg Novi.

Samo miasto uchodzi za jedno z najładniejszych miasteczek w tej byłej Republice Jugosłowiańskiej. I naprawdę jest przepiękne! Kolejny przystanek naszego rejsu to wizyta w podwodnych Błękitnych Grotach, po dopłynięciu mamy ok. godzinę wolnego czasu na odpoczynek, kąpiel i plażowanie.

Potem udajemy się w kierunku wysepki, gdzie znajduje się kościół katolicki „Naszej Pani na Skałach” Rejs kończymy w Kotorze, gdzie będziemy mieć również czas wolny na obiad oraz zakupy. Stamtąd ruszamy autokarem w drogę powrotną do Budvy. Cena zawiera: przejazd busem z Budva - Tivatu oraz Kotor - Budva, całodniowy rejs statkiem, polskojęzycznego przewodnika, poczęstunek na statku (wino/rakija/napój bezalkoholowy).

Cena: 25 €

Cena nie  zawiera (opcje dla chętnych):  biletu wstępu na twierdze w Herceg Novi (2 EUR), wstępu do Kościoła Katolickiego na wyspie (1 EUR), Błękitnych Grot (3 EUR)

Uwaga! Realizacja wycieczek przy minimalnej liczbie osób.

Dzień 1-2
 • 🚍Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy

 • 🏢Przyjazd i zakwaterowanie w Budvie

 • Wieczorna integracja

Dzień 3-8
 • 📍Pobyt w Budvie/ Aktywny czas na plaży / Animacje i gry terenowe

 • Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych

 • Jednego dnia rejs stateczkiem na wyspę Sveti Nicola - czarnogórskie Hawaje

 • 📢Wspólne wieczorne animacje i imprezy tematyczne

Dzień 9-10
 • 🚍Wykwaterowanie i po południu wyjazd w kierunku Polski

 • 📍Przyjazd do Dubrovnika i spacer po mieście

 • 🚍Wyjazd w dalszą drogę powrotną i powrót do Polski w godzinach popołudniowych

Hotel Loza

Położenie

Dla fanów pływania i wygrzewania się na plaży najważniejsza będzie odległość od plaży i tu miła niespodzianka: to tylko 300 metrów! Zaledwie 6 minut pieszo dzieli Was także od Krapina Village. Hotel znajduje się w samym centrum Budvy w pobliżu centrum rekreacyjnego. 

Opis

Do dyspozycji gości są pokoje 2, 3 i 4 - osobowe, a także bar i restauracja. Można oczywiście korzystać z darmowego Wi-Fi.

Rozkład jazdy

Miejsce odjazdu Godzina W dniu Dopłata
Warszawa 06:00 W dniu wyjazdu -
Łódź 08:00 W dniu wyjazdu -
Częstochowa 09:30 W dniu wyjazdu -
Katowice 10:30 W dniu wyjazdu -

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG*) i Szwajcarii.

Dlaczego warto wyrobić EKUZ?
- Zwolnienie z jakichkolwiek płatności za świadczenia medyczne w państwowych placówkach na terenie EOG i Szwajcarii
- Ułatwienie procedury weryfikacji ubezpieczenia (dużo szybsza pomoc w razie wypadku)
- W pełni bezpłatna pomoc nawet w bardzo poważnych wypadkach, których koszt przewyższa kwotę ochrony przez prywatnego ubezpieczyciela.

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Karta wydawana jest od ręki.

*EOG obejmuje 25 państw:
- Unia Europejska (Austria, Belgia, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Luksemburg, Litwa, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Polska, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy)
- Islandia
- Liechtenstein
- Norwegia

Ograniczenie bagażowe - wyjazdy letnie i weekendowe

 

1. Bagaż główny - 1 sztuka: torba / walizka - Maksymalne wymiary, czyli wysokość + długość + szerokość nie mogą przekraczać 160 cm - Maksymalna waga 25 kg

2. Bagaż podręczny - 1 sztuka: plecak / miękka torba - Maksymalna waga 7 kg </br

Dopłaty:

Jeżeli Twój bagaż przekroczy dopuszczalną wagę zgłoś to wcześniej do biura i zapłać za dodatkowe kilogramy mniej niż w trakcie wyjazdu!

 • za każde dodatkowe 5 kg - 50 PLN (doliczane do umowy) lub 100 PLN (płatne na miejscu)
 • za dodatkową sztukę bagażu (do 20 kg) - 200 PLN (doliczane do umowy) lub 300 PLN (płatne na miejscu) 
 • Kierowcy wyposażeni są w wagi hakowe, którymi sprawdzać będą nadawany bagaż. Prosimy o zważenie swoich bagaży przed przybyciem na miejsce zbiórki.

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Rezerwacja

Możesz dokonać rezerwacji indywidualnie (tylko za siebie - dokwaterowanie), bądź za kilka osób - rezerwując cały pokój / apartament, a nawet kilka pokoi / apartamentów.
Osoby, które dokonują rezerwacji całych pokoi / apartamentów są przez nas premiowane niższą ceną za osobę.

Aby dokonać rezerwacji:
1. Kliknij rezerwuj i wybierz termin i opcję zakwaterowania
2. Dokonaj kalkulacji - dostosuj pokoje i ilość uczestników, dla których robisz rezerwację. Wybierz miejsce odjazdu, dobierz dodatki itp.
3. Przejdź do podsumowania, zaloguj się, podaj imiona i nazwiska uczestników.
Nazwij swoją grupę - pomoże nam to w organizacji i identyfikacji Was jako grupa.
4. Wybierz formę płatności i wpłać minimum zaliczkę przy rezerwacji.

Ubezpieczenie KL+NNW

Oferowane przez nas ubezpieczenie AXA DIRECT jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację.
Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.
Suma Ubezpieczenia:
KL 20 000 €
Koszty Ratownica 6 000 €
NNW 4 000 €
Telefon: + 48 801 200 200 lub +48 22 575 9080

Ubezpieczenie PREMIUM

Ubezpieczenie Premium ma rozszerzony zakres oraz większą sumę ubezpieczenia: KL: 40 000 €
Koszty Ratownictwa: 6 000 €
NNW: 10 000 €
Utrata Bagażu Podróżnego: 200 €
OC prywatne: 10 000 €
OC sportowe: 10 000 €
Obejmuje również choroby przewlekłe oraz sporty amatorskie.

Polisa: 8933776
Telefon alarmowy: 22 575 90 80
 

Ubezpieczenie jest opcją dodatkową, cena: 25zł.

Cena zawiera
 • 8 dni w Czarnogórze (7 noclegów w hotelu)

 • 🍴7 śniadań

 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

 • 📍Zwiedzanie Dubrovnika z przewodnikiem

 • Rejs na wyspę Sveti Nicola - czarnogórskie Hawaje

 • Opieka kadry ST

 • 📢Program animacyjny

 • SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛 Ubezpieczenia na czas wyjazdu 50 PLN (doliczane do umowy)

 • Opłaty klimatycznej - 20€ (zbierane pierwszego dnia w autokarze przez pilota)

 • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (10 PLN doliczane do umowy)

 • Kaucja za pokój 20 EUR

Nie zawiera (fakultatywne)
 • 📍 Wycieczka fakultatywna Montenegro Tour

 • Wycieczka fakultatywna Rejs po Zatoce Kotorskiej

Terminy i ceny
Dostępne terminy
17.07.2020 - 26.07.2020
Hotel Loza45 osób
Wolne miejsca
Wyjazd w sprzedaży
Pokój 4 os.
1 099 zł1 499 zł
Pokój 3 os.
1 199 zł1 599 zł
Pokój 2 os.
1 299 zł1 699 zł
Dokwaterowanie 1 os.
1 199 zł1 599 zł
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Student
Sprawdź inne terminy

Podobne oferty

Podziel się i zbierz ekipę