Logo
Logo Logo

Tajska Szkoła Kulinarna

Tajska Szkoła Kulinarna

Poznaj sekrety orientalnej kuchni podczas jednodniowego szkolenia prowadzonego przez szefa kuchni! Żaden entuzjasta sztuki kulinarnej nie może przepuścić takiej okazji!

Naszą przygodę zaczniemy od wizyty na lokalnym targu gdzie nauczymy się wybierać odpowiednie składniki. Jest to też doskonała okazja żeby poznać tajską kuchnię, cóż… od kuchni! Dowiemy się też jak wybierać odpowiedni ryż oraz zrobić mleko kokosowe. Będzie też czas na potargowanie się ze sprzedawcami oraz zdjęcia.

Następnie pojedziemy na farmę gdzie będziemy gotować. Tutaj nauczymy się jak wybierać pozostałe składniki: warzywa i zioła, które następnie własnoręcznie zerwiemy.

W kuchni każdy dostaje własne stanowisko kucharskie, wszystko przygotowujemy samemu. Przez cały dzień przyrządzimy pod okiem instruktora aż 5 dań według naszego wyboru. Nauczymy się też przygotowywać pastę curry ubijając ją w moździerzu. Przygotowane jedzenie zostanie oczywiście zjedzone przez nas i naszych przyjaciół. W przerwach między gotowaniem i jedzeniem możemy relaksować się podziwiając piękne widoki otaczające

Widok listy:
   Pokaż filtry
Zwiń