Logo
Logo Logo

Party Cruise po Zatoce Ha Long

Program 3 dniowego rejsu po Zatoce Ha Long

Dzień 1 w Zatoce Ha Long

Wyjazd z Hanoi i przejazd do portu - przejazd trwa około 4h

Na start na statku otrzymujemy welcome drinka i od razu siadamy do lunchu. Rozpoczynamy rejs po pięknej Zatoce Ha Long. Podczas rejsu kilka razy zatrzymamy się by wyskoczyć do turkusowej wody czy wypożyczyć kajak i popłynąć do ukrytych jaskiń czy miejsc wśród tych formacji skalnych, które widzieliśmy z pokładu statku.

Pierwszego dnia czeka na nas Sunset Party - czyli impreza na decku o zachodzie słońca.

Jeszcze tego samego dnia po zachodzie słońca zapraszamy na kolację z pysznych i świeżych owoców morza. Po kolacji zapraszamy na parkiet - zaczyna się impreza z DJ, możemy zostać na parkiecie lub imprezować np. w jacuzzi. Oczywiście na statku znajduje się bar, w którym uraczymy się drinkiem lub zimnym piwkiem. 

Nocleg w komfortowych 2-,3- osobowych kajutach z widokiem na zatokę Ha Long

Dzień 2 na Party Cruise w Zatoce Ha Long

Witamy wschód słońca w Zatoce Ha Long, a po nim możemy już pójść na pyszne śniadanie do restauracji. Kontynuujemy nasz rejs po Zatoce, robimy też stop na pływanie, skakanie ze statku, czy skakanie na trampolinie na wodzie. Oczywiście można zostać na statku i podziwiać krajobraz! Głodni chodzić nie będziemy, bo na statku dostaniemy jeszcze lunch, a po nim zatrzymujemy się na prywatnej wyspie Freedoom, która jest dostępna tylko dla uczestników rejsu! Kwaterujemy się w bungalowach na plaży (tu mieszkamy w kilkuosobowych bungalowach z łóżkami piętrowymi).

Do zachodu słońca mamy kilka godzin na eksplorowanie wyspy - można wejść na punkt widokowy z wspaniałym widokiem na zatokę lub relaks czy aktywny czas na plaży. Wieczorem jakby nie było mamy imprezę, a także kolację w formie BBQ. Do późnych godzin siedzimy i bawimy się przy ognisku na plaży!

Nocleg w kilkuosobowych bungalowach z łóżkami piętrowymi i wspólną łazienką.

Dzień 3 powrót do Hanoi

Dzień zaczynamy od śniadania na wyspie, a następnie na statku wracamy już do portu kończąc naszą przygodę w Zatoce Lądującego Smoka. Przed południem wracamy już do Hanoi (przejazd będzie trwać około 5h), a następnie kontynuujemy naszą wycieczkę i jedziemy w góry - do Sapa.

Statek Oasis Bay

To 4 pokładowy luksusowy statek, znajdziemy tu bar, restauracje, a także jacuzzi na decku. Za statkiem podczas postojów będziemy mogli skakać na trampolinie, a także wypożyczyć kajaki. Nocujemy w kajutach 2-,3- osobowych z prywatnymi łazienkami i oknami z widokiem na Zatokę Ha Long. A wieczorem bawimy się na imprezie z DJ.

Widok listy:
   Pokaż filtry
Zwiń