Logo
Logo Logo

Sylwester na Chopoku | Narty na Słowacji

Chopok , Tatry słowackie

Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów
Ahoj Slovensko....

Słowacja to może nie Alpy, ale wygrywa z nimi pod trzema względami: ceny, bliska odległość od Polski i niesamowita atmosfera. Na Słowacji możesz wszystko!

Ekipa ST

Słowacja COVID-19

Od 9 lipca 2021 roku wszyscy wjeżdżający do Republiki Słowackiej (za wyjątkiem m. in. osób przejeżdżających tranzytem oraz osób poniżej 12 roku życia) są zobowiązane do dokonania uprzedniej rejestracji formularza e-hranica TUTAJ oraz do posiadania podczas wjazdu i w trakcie pobytu na jej terytorium potwierdzenia dokonania tej rejestracji.

Wjazd bez kwarantanny

Osoby w pełni zaszczepione nie podlegają kwarantannie pod warunkiem uprzedniej obowiązkowej rejestracji formularza e-hranica TUTAJ.

Za osobę w pełni zaszczepioną uważa się: osobę, która została zaszczepiona drugą dawką dwudawkowej szczepionki przeciw COVID-19, przy czym od daty szczepienia minęło co najmniej 14 dni, a nie minęło więcej niż 12 miesięcy; osobę, która została zaszczepiona pierwszą dawką jednodawkowej szczepionki przeciw COVID-19, przy czym od daty szczepienia minęło co najmniej 21 dni, a nie minęło więcej niż 12 miesięcy; osobę, która została zaszczepiona pierwszą dawką szczepionki przeciw COVID-19, przy czym od daty szczepienia minęło co najmniej 14 dni, a nie minęło więcej niż 12 miesięcy, a pierwsza dawka szczepionki została podana w terminie do 180 dni od chwili przebycia zachorowania na COVID-19.

Dokładne informacje dotyczące wjazdu na Słowację można śledzić przez rządowy portal: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/slowacja

Chopok

SNOW PARK MAPA STOKÓW

Niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz z przyjaciółmi, rodziną, ekspertem czy początkującym narciarzem, ośrodek Jasná Nízke Tatry oferuje stoki i piękne otoczenie, które pokochasz. Najwyższy szczyt wynosi Ďumbier 2.043 m a.s.l. A drugim najwyższym szczytem jest znany nartostrada i piesze wędrówki Chopok 2.024 m. Jasná Nízke Tatry jako największą arenę narciarską ze wspaniałymi warunkami do uprawiania sportów zimowych na Słowacji oferuje niekończące się możliwości rozrywki i aktywnego wypoczynku w północnej i południowej części Chopoka. Ośrodek oferuje 46 km idealnie naśnieżanych tras o różnym stopniu trudności, nadaje się dla początkujących, rodzin z dziećmi, zaawansowanych narciarzy, a także organizuje światowe konkursy. Nowoczesny system sztucznego naśnieżania w odległości 27 km zapewnia gwarancję śniegu przez co najmniej 5 miesięcy w roku.

Snowpark Chopok

Najstarszy pionierski słowacki snowpark w Jasnej! Tak jak w poprzednich sezonach, teraz też czeka na Ciebie w Jasnej snowpark na wysokim poziomie, o który codziennie dba Slope Shapers Crew.
Najważniejszą zmianą w porównaniu z poprzednimi latami jest poszerzenie parku o część dolną trasy zjazdowej Vrbická, gdzie swoje miejsce znajdzie sekcja skoczni i przeszkód dla bardziej zaawansowanych. W tym roku zostały wybudowane gliniane platformy, dzięki czemu park zostanie udostępniony wcześniej. Po wyjściu z kolejki Grand Jet w górnej części znajdzie się Fun Zone pełna tras, boksów oraz mniejszych skoczni dla początkujących praz zaawansowanych narciarzy. Nie zabraknie nasypów, muld ani tunelu dla najmłodszych. W dolnej części raj dla siebie znajdą zaawansowani narciarze. Udostępnimy dwie skocznie około 10 m i 13 m, a także kilka innych interesujących przeszkód. Wierzymy, że przybędzie nowy ciekawy zestaw.

Trasy i Wyciągi Chopok

Całkowita liczba tras - 36 ( 47 km )
Trasy łatwe - 21 km
Trasy trudne - 19 km
Trasy bardzo trudne - 7 km

Całkowita liczba wyciągów - 30
Gondole - 4
Krzesełka - 8
Orczyki - 14

Brak turnusów

Tatralandia

Do największych atrakcji niewątpliwie należy zaliczyć aquapark Tatralandia w Liptovskim Mikulasu (oddalony od naszego miejsca zakwaterowania zaledwie o 15 minut jazdy autobusem miejskim, przystanek tuż przy hotelu). Do dyspozycji aż 9 basenów (w tym kilka z wodami termalnymi o temperaturze dochodzącej do 40 C) oraz inne atrakcje (szczegóły są dostępne na stronie internetowej aquaparku www.tatralandia.sk).

Liptovski Mikulas

Liptovski Mikulas (ok. 35 tys. mieszkańców) to urokliwe miasto położone w Liptowskiej Kotlinie, pomiędzy Tatrami Zachodnimi i Niżnymi Tatrami. Położenie miasta sprawia, że stało się w lecie punktem wyjściowym w Tatry, a w zimie miasto upodobali sobie miłośnicy białego szaleństwa jeżdżący na Chopoku. Spacer po starówce sprawia prawdziwą przyjemność, znajduje się tam sporo różnych restauracji, knajpek i pubów, gdzie po całodziennym pobycie na stoku można odpocząć przy kufelku piwa :)

Dzień 1
 • 🚍Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy

Dzień 2-7
 • 🚍Przyjazd do Liptowskiego Mikułaszu

 • 🏨Zakwaterowanie

 • Jeżdżenie na nartach/snowboardzie w ośrodku Chopok-Jasna

 • Wspólne imprezki

 • W czwartek 31 grudnia wspólne wyjście na zabawę sylwestrową do klubu.

Dzień 8
 • Późna pobudka po imprezie pożegnalnej, wykwaterowanie

 • 🚍Wyjazd powrotny do Polski

Brak turnusów

SZYMON RYCZKO

Koordynatorem tego wyjazdu jest Szymon Ryczko.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nim na Messengerze klikając w poniższy link:

Zadaj pytanie

Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener Premium ma większą sumę ubezpieczenia. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia w tym COVID-19: 60 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 
NNW: 5 000 €
OC w życiu prywatnym i sportowe:
 
 • szkody na mieniu: 25 000 €
 • szkody na osobie: 50 000 €
Bagaż: 500 €
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Każda rezerwacja ubezpieczona jest od kosztów rezygnacji więc w uzasadnionych przypadkach (Zakres i szczegóły ubezpieczenia kosztów rezygnacji jest opisany w OWU w paragrafach 4-5: https://st.pl/document/54) możesz ubiegać się u naszego ubezpieczyciela Wiener o zwrot wpłaconych środków. Zgłoszenie należy wysłać do nas w ciągu 2 dni od wystąpienia zdarzenia uniemożliwiającego udział w wyjeździe.

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Cena zawiera
 • 🏨6 dni na Słowacji (5 noclegów w Liptovskim Mikulasu)

 • 🍴Wyżywienie: pensjonat- śniadania i obiadokolacje w miejscu zakwaterowania (5 śniadań, 5 obiadokolacji); hotel - śniadania po każdym noclegu (5 śniadań)

 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

 • Dojazdy na narty autokarem ("Jasna - Chopok") - z wyjątkiem pierwszego dnia pobytu na Słowacji

 • Opiekę kadry Pilockiej i Instruktorskiej

 • SMS-owy serwis informacyjny

 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛 Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM - 60 zł/os

 • Opłata Klimatyczna - 60 zł/os

 • Kaucji zwrotnej za apartament - 20 €/os

 • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (2 PLN doliczane do umowy)

 • Turystycznego Funduszu Pomocowego (2 PLN doliczane do umowy)

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Skipass Chopok (cena jest orientacyjna i będzie potwierdzona przed wyjazdem)

 • Dojazdu na stok - dla osób z dojazdem własnym

 • Wstęp całodzienny na Tatralandię

 • 🏨 Obiadokolacje w wariancie hotel - możliwość wykupienia pakietu 5 obiadokolacji w cenie 250 PLN, wykupienie pakietu na miejscu kosztuje 300 PLN

Podziel się i zbierz ekipę