Logo
Logo Logo

Portugalia | Peniche

Peniche, Portugalia

Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów

Czylisurf na Baleal

Baleal to przepiękne, malownicze miejsce, uznawane za najlepszy spot Europy do nauki surfingu. Klifowa Portugalia to również piękne plaże, niesamowite światło opadające na skaliste czerwone klify zwane "Red Rocks" gdzie w dniu wolnym od pływania można się zrelaksować w otoczeniu natury.

Wyjazd na Surf Camp jest współorganizowany z firmą CzyliSurf, która jest inicjatywą grupy zapaleńców kochających surfing. Naszą misją jest uczenie i propagowanie surfingu zarówno jako sportu, jak i stylu życia. Nasz staż z surfingiem to już ponad 7 lat. Większość roku spędzamy podróżując po całym świecie szukając najlepszych fal .Jesteśmy instruktorami we wszystkim co związane z surfingiem lub śniegiem. Posiadamy uprawnienia instruktorów międzynarodowych, dodatkowo współpracujemy z lokalnymi instruktorami. Możesz być pewny, że znamy się na rzeczy.

Nie mieliście wcześniej kontaktu z falami? Z nami doznacie niezapomnianych wrażeń! Oferta skierowana jest dla początkujących jak i zaawansowanych. Szkolimy na każdym poziomie. Robimy to z pasją, którą chcemy zarazić każdego uczestnika. Możesz oczekiwać profesjonalnego szkolenia, a zarazem świetnej zabawy z ludźmi z całej Polski. Zachęcamy do prześledzenia naszego fanpage, oraz instagrama CzyliSurf.

Sprzęt? Pracujemy na nowiutkim sprzęcie. Pierwszego dnia dostaniesz od nas piankę oraz deskę, z których możesz korzystać do woli podczas trwania Surf Campu, co nie zawsze ma miejsce na innych campach, dzięki temu możecie pływać do woli także poza zajęciami. Sesje przy zachodzie słońca z całą ekipą to coś niezapomnianego!

Bezpośredni kontakt do CzyliSurf: czylisurf@gmail.com oraz pod numerem: 730 899 999

Dzień 1
 • Transfer z lotniska

 • 🏨Zakwaterowanie w hostelu

 • 📢Impreza integracyjna

Dzień 2-10
 • 📍Pobyt w Portugalii

 • Surfowanie!

 • 📢Animacje i aktywny czas na plaży

 • Imprezy tematyczne i wyjścia do klubów

Dzień 11
 • 🏨Wykwaterowanie i transfer na lotnisko

Brak turnusów

Brak turnusów

Cena zawiera
 • 🏨11 dni w Portugalii (10 noclegi w willi położonej parę minut od plaży)

 • Transport z/na lotnisko w Lizbonie*

 • Transport na miejscu (np. do większego supermarketu)

 • Profesjonalne szkolenie przez dwóch doświadczonych instruktorów,w wymiarze 6 x 2godz., 1 x sesja symulacji surfingu na deskorolce (pozycja, technika skrętu, przyspieszanie) - w ostatnie dni robimy freesurfing czyli każdy pływa kiedy chce.

 • Fotorelacja z pływania i analiza błędów na jej podstawie wieczorami oraz ogólne zdjęcia z wyjazdu

 • Stały dostęp do deski i pianki poza szkoleniem – pływasz ile tylko dusza zapragnie

 • 📢Wieczorne gry, konkursy, grille, integracja

 • Ogólna opieka organizatorów, którzy są z Wami od początku do końca trwania obozu, co gwarantuje Wam przednią zabawę.

 • SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛 Ubezpieczenia SPORT na czas wyjazdu 70 PLN (doliczane do umowy)

 • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego 15 PLN (doliczane do umowy)

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Transportu w dniach innych niż daty rozpoczęcia i zakończenia Surf campu. W razie przyjazdu w innych dniach możemy doliczyć dopłatę około 20 € za kurs

 • Przelotów (pomagamy w znalezieniu i zakupie biletów; cena średnia to około 700 PLN w obie strony, więcej w zakładce Czylisurf na Baleal))

 • Ewentualnych dodatkowych noclegów poza okresem Surf campu

Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM

Oferowane przez nas ubezpieczenie AXA DIRECT jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację. Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki. 

Suma Ubezpieczenia: KL 40 000 €, Koszty Ratownictwa: 6 000 €, NNW: 10 000 €.
Utrata Bagażu Podróżnego: 200 €
OC prywatne: 10 000 €
OC sportowe: 10 000 €
Obejmuje również choroby przewlekłe oraz sporty amatorskie.

Telefon: + 48 801 200 200 lub +48 22 575 9080

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG*) i Szwajcarii.

Dlaczego warto wyrobić EKUZ?
- Zwolnienie z jakichkolwiek płatności za świadczenia medyczne w państwowych placówkach na terenie EOG i Szwajcarii
- Ułatwienie procedury weryfikacji ubezpieczenia (dużo szybsza pomoc w razie wypadku)
- W pełni bezpłatna pomoc nawet w bardzo poważnych wypadkach, których koszt przewyższa kwotę ochrony przez prywatnego ubezpieczyciela.

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Karta wydawana jest od ręki.

*EOG obejmuje 25 państw:
- Unia Europejska (Austria, Belgia, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Luksemburg, Litwa, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Polska, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy)
- Islandia
- Liechtenstein
- Norwegia

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Rezerwacja

Możesz dokonać rezerwacji indywidualnie (tylko za siebie - dokwaterowanie), bądź za kilka osób - rezerwując cały pokój / apartament, a nawet kilka pokoi / apartamentów.
Osoby, które dokonują rezerwacji całych pokoi / apartamentów są przez nas premiowane niższą ceną za osobę.

Aby dokonać rezerwacji:
1. Kliknij rezerwuj i wybierz termin i opcję zakwaterowania
2. Dokonaj kalkulacji - dostosuj pokoje i ilość uczestników, dla których robisz rezerwację. Wybierz miejsce odjazdu, dobierz dodatki itp.
3. Przejdź do podsumowania, zaloguj się, podaj imiona i nazwiska uczestników.
Nazwij swoją grupę - pomoże nam to w organizacji i identyfikacji Was jako grupa.
4. Wybierz formę płatności i wpłać minimum zaliczkę przy rezerwacji.

Podziel się i zbierz ekipę