Logo
Logo Logo

Hiszpania | Majorka

Majorka, Europa

Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów
Dzień 1 - 2
 • 🚍Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem

 • 📍Przyjazd do Barcelony i 9-godzinne zwiedzanie miasta

 • 📍Nocny rejs promem Barcelona-Majorka (ok. 6 godzin )

Dzień 3 - 10
 • 🏢Zaokrętowanie w porcie Palma de Majorka, transfer do hotelu i zakwaterowanie

 • 📍Pobyt w El Arenal / Aktywny czas na plaży / Animacje i gry terenowe

 • 📢Wyjścia do klubów, koncerty, imprezy tematyczne

 • Wykwaterowanie i transfer na prom Majorka- Barcelona (ok. 6 godzin)

Dzień 11
 • 🚍Powrót do Polski centralnej po północy 11/12 dnia

Active Beach

Aktywny plażing!

Zero nudy, mnóstwo śmiechu i energii! Chcecie spędzić aktywnie czas na plaży? Dlatego przygotowaliśmy dla Was masę przeróżnych animacji plażowych, zabaw i konkursów z nagrodami.

Red Cup

Marzyliście kiedyś o amerykańskiej domówce? My Wam to umożliwimy! Koszule w kratę, trampki, baseballówki, full capy i czerwony kolor będą tego wieczora rządzić na parkiecie. Wyposażeni w czerwone kubki i piwo będziecie mogli zagrać w ulubione gry na american party - flip cup i beer pong. Barman, lej to piwo! Red cup... Pozdro dla kumatych ;) Ci co przetrwali red cup party, wiedzą co to znaczy szamp... Znaczy RED CUPOWA zabawa. Hardy Part, party HARD. Nie bierzemy jeńców i lecimy z imprezą, którą umie ogarnąć tylko hardkorowa ekipa ST! Niektórzy uczestnicy jeżdżą specjalnie na RED CUPY. Beer Pong, Flanki, Flip Cup... brzmi znajomo? To sztos! A jak nie to żaden problem - nadrobimy! ;)

Nie gadać tylko wbijać!

Hawaiian

Kolorowe girlandy, arbuzowy koktajl i gra w limbo. Na tej imprezie poczujesz się jak na najbardziej odległych, piaszczystych wyspach archipelagu Hawajów.

 

Jaskinie Drach

Jedna z najbardziej najciekawszych atrakcji Majorki, jaskinia zwana “smoczą”, długa na 2,5km, posiada jedno z największych na świecie podziemnych jezior długim na prawie 200 metrów i szerokim na 30 metrów. W czasie zwiedzania organizowane są przejażdzki łodziami po podziemnym jeziorze i odgrywane są koncerty muzyki klasycznej na żywo.

Cena: 19€

Rejs statkiem + Paella + Sangria

Przygotuj się na spędzenie cudownego dnia na otwartym morzu, a na pokładzie statku posilisz się typowym hiszpańskim przysmakiem, PAELLA. Oprócz tego do wyboru różnorodne sałatki, a na deser typowe ciasto z Majorki "Ensaimada" w zestawie z hiszpańskim szampanem "El Cava". Do picia będzie sangria, szampan i woda! Statek wypływa z portu na Palma de Mallorca o 0930 rano. Pierwszy przystanek to Wyspy Malgrats gdzie będzie możliwość wykapania się w morzu. Drugi przystanek to Camp de Mar gdzie zacumujemy na plaży aby móc kontynuować kąpiel morska. Po obiedzie w drodze powrotnej czas umili hiszpański gitarzysta Paco. Powrót przewidziany jest na godzinę 1630

Cena: 55€

DISCO BCM free drinks

Hit sezonu!!! BMC to jedna z największych dyskotek Majorki; pojemność 6000 osób, dwie sale o różnej tematyce. Transport klimatyzowanym autobusem do dyskoteki. Pobyt od 00:00 do 04:30 rano, free drinks!!! Transport do hotelu.

Cena: 49€

Brak turnusów

Brak turnusów

Ubezpieczenie KL + NNW STANDARD

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia w tym COVID-19: 20 000 €

Koszty Ratownica: 10 000 € 

NNW: 1250 €
 
OC w życiu prywatnym i sportowe
 • szkody na mieniu: 5 000 €
 • szkody na osobie: 10 000 €
Bagaż: 200 €
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25
 

Cena zawiera
 • 🏢8 dni na Majorce (7 noclegów w hotelu)

 • 🍴7 śniadań oraz obiadokokolacji

 • 📍Całodzienne zwiedzanie Barcelony

 • Dwa rejsy promami

 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

 • Opieka kadry ST

 • 📢Program animacyjny

 • SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛 Ubezpieczenia na czas wyjazdu 60 PLN (doliczane do umowy)

 • Opłat pobytowo - promowych 100 € (opłata obligatoryjna, płatna na miejscu)

 • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (10 PLN doliczane do umowy)

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) i Szwajcarii.

 

Dlaczego warto wyrobić EKUZ?

- Zwolnienie z jakichkolwiek płatności za świadczenia medyczne w państwowych placówkach na terenie EOG i Szwajcarii

- Ułatwienie procedury weryfikacji ubezpieczenia (dużo szybsza pomoc w razie wypadku)

- W pełni bezpłatna pomoc nawet w bardzo poważnych wypadkach, których koszt przewyższa kwotę ochrony przez prywatnego ubezpieczyciela.

 

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Karta wydawana jest od ręki

Ograniczenie bagażowe - wyjazdy letnie i weekendowe

 

1. Bagaż główny - 1 sztuka: torba / walizka - Maksymalne wymiary, czyli wysokość + długość + szerokość nie mogą przekraczać 160 cm - Maksymalna waga 25 kg

2. Bagaż podręczny - 1 sztuka: plecak / miękka torba - Maksymalna waga 7 kg </br

Dopłaty:

Jeżeli Twój bagaż przekroczy dopuszczalną wagę zgłoś to wcześniej do biura i zapłać za dodatkowe kilogramy mniej niż w trakcie wyjazdu!

 • za każde dodatkowe 5 kg - 50 PLN (doliczane do umowy) lub 100 PLN (płatne na miejscu)
 • za dodatkową sztukę bagażu (do 20 kg) - 200 PLN (doliczane do umowy) lub 300 PLN (płatne na miejscu) 
 • Kierowcy wyposażeni są w wagi hakowe, którymi sprawdzać będą nadawany bagaż. Prosimy o zważenie swoich bagaży przed przybyciem na miejsce zbiórki.

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Rezerwacja

Możesz dokonać rezerwacji indywidualnie (tylko za siebie - dokwaterowanie), bądź za kilka osób - rezerwując cały pokój / apartament, a nawet kilka pokoi / apartamentów.
Osoby, które dokonują rezerwacji całych pokoi / apartamentów są przez nas premiowane niższą ceną za osobę.

Aby dokonać rezerwacji:
1. Kliknij rezerwuj i wybierz termin i opcję zakwaterowania
2. Dokonaj kalkulacji - dostosuj pokoje i ilość uczestników, dla których robisz rezerwację. Wybierz miejsce odjazdu, dobierz dodatki itp.
3. Przejdź do podsumowania, zaloguj się, podaj imiona i nazwiska uczestników.
Nazwij swoją grupę - pomoże nam to w organizacji i identyfikacji Was jako grupa.
4. Wybierz formę płatności i wpłać minimum zaliczkę przy rezerwacji.

Podziel się i zbierz ekipę