Logo
Logo Logo

Dubaj

Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów
Dubaj to miasto jak żadne inne i dlatego chcemy Wam je pokazać ze swojej perspektywy!

Świat szejków, złotych aut i drapaczy chmur miesza się z tradycją, islamem i tysiącami lat historii. Tutaj nic nie jest zwyczajne, a my będziemy mieli okazję doświadczyć prawdziwej eksplozji wrażeń zawartych w siedmiu dniach wyjazdu. Dodatkowo, najbliższe miesiące są dla Dubaju przełomowe, głównie z powodu EXPO odbywającego się od 1 października do 31 marca. Oczy całego świata będą zwrócone ku Dubajowi!

Ekipa ST

Jeep Safari Dubaj

Jeep Safari

Wycieczka na Pustynne Safari w Dubaju to strzał w dziesiątkę – wrażenia są niesamowite, a widoki ogromnej pustyni zapierają dech w piersiach! Ekstremalna jazda sportowymi jeepami po wydmach, nielimitowany buffet BBQ, jazda quadami po pustyni, pokazy lokalnych tańców… w skrócie – Pustynne Safari! 

Wyjazd około 13:30

Jazda jeepem 4×4 po pustynnych wydmach

Sanboarding

Zdjęcia podczas zachodu słońca

Przejażdżka na wielbłądzie

Tatuaż z henny dla kobiet

Zdjęcie w tradycyjnym stroju (Kandura dla mężczyzn i abbaya dla kobiet)

Nielimitowany buffet BBQ

Nielimitowane soft drinki

Pokaz tańca brzucha

Pokaz tańca

Tanura Sisha dodatkowo płatna powrót około 21:30

Rejs luksusowym jachtem

Rejs

Rejs rozpoczyna się na samym początku Dubai Marina – najbardziej luksusowej dzielnicy Dubaju, podczas tej wycieczki zobaczysz kultowe miejsca takie jak Atlantis Hotel – najdroższy hotel świata, Bluewaters Island gdzie mieści się największy diabelski młyn świata, Palm Jumeirah, czyli wyspa w kształcie palmy, która jest jednocześnie największą sztuczną wyspą w na świecie.

Na samym końcu zobaczysz główny punkt wieczoru – Burj Al Arab (Burdż Al Arab), zdecydowanie najbardziej ekskluzywny hotel w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Posiada on prywatne lądowisko dla helikopterów na dachu, a jego klienci są wożeni prywatnymi Rolls Royce’ami. W cenę rejsu wliczone są: woda limitowane soft drinki kostki lodu.

Na jachcie znajdują się łazienki oraz kuchnia. Dodatkowo na pokład można wnieść bez limitu swoje napoje i jedzenie. O bezpieczeństwo na pokładzie dba kilkuosobowa obsługa jachtu. Trasa jest uzależniona od warunków pogodowych, kapitan jachtu jest osobą decyzyjną i ze względu na bezpieczeństwo zastrzega sobie prawo do niewykonania pełnej trasy. Jeśli warunki atmosferyczne będą dobre, trasa wykonanie zostanie wykonana w 100%.

Długość rejsu jest zawsze taka sama z marginesem +/- 15 minut. Miejsce startu rejsu jachtu może zostać zmienione, ale będzie ono na pewno w obrębie Dubai Marina.

Transport na miejsce atrakcji nie jest wliczony w cenę.

Brak turnusów

Wycieczka do Abu Dhabi

Wycieczka do Abu Dhabi

Abu Dhabi (po polsku Abu Zabi) mimo tego, że jest stolicą Zjednoczonych Emiratów Arabskich można odnieść wrażenie, że jest trochę zapomnianym miejscem w stosunku do Dubaju. Ale to właśnie w tym mieście znajduje się oszałamiająco piękny Wielki Meczet Szejka Zayeda (Sheikh Zayed Grand Mosque) – budynek ten może pomieścić aż 50 tysięcy ludzi, a w środku jego głównej hali jest największy ręcznie tkany dywan. Ponad 1200 osób pracowało nad nim dzień w dzień przez aż 2 lata! Wnętrze meczetu zdobią również żyrandole, ale nie takie zwykłe.. największy z nich waży ok. 12 ton i pokryty jest 40 kg 24-karatowego złota. Podczas wizyty w Abu Dhabi zobaczysz również Emirates Palace – najbardziej luksusowych hotel świata, położony zaraz obok Qasr Al Watan, czyli Pałacu Prezydenckiego. Po drugiej stronie ulicy od Emirates Palace mieszczą się wieże Etihad Towers – młodszym podróżnym znane szczególnie z filmu Fast and Furious 7 (Szybcy i Wściekli 7).

 

Cena: 50 euro

Dzień w Omanie

Dzień w Omanie

Półwysep Musandam jest położony na północnym krańcu Omanu, dalej na północ jest już tylko Iran. Cała okolica jest nazywana arabską Norwegią ze względu na poszarpaną linię brzegową do złudzenia przypominającą skandynawskie fjordy. Podczas jednodniowej wycieczki doświadczymy pięknych, ale i surowych gór, rajskiej, błękitnej wody (okolica jest uwielbiana przez delfiny!), snorkelingu i lokalnej kuchni.
 
Plan fakultetu:
- odbiór z hotelu w Dubaju i przejazd do Khasab w Omanie prywatnym busem, podziwianie lokalnego fortu
- sześciogodzinny rejs tradycyjną omańską łodzią, a podczas niego pływanie, skoki do wody, snorkeling (sprzęt w cenie), przemierzanie "fjordów" i oglądanie delfinów. 
- Lunch na pokładzie i nielimitowane napoje bezalkoholowe
- Zejście z łodzi na słynną Telegraph Island
- wieczorny powrót do hotelu w Dubaju
 
Cena: 115 euro

Dzień 1
 • Bezpośredni lot z Polski

 • Przylot do Dubaju

 • 🏢Zakwaterowanie w hotelu i wieczorny czas wolny

Dzień 2
 • Poranny czas wolny

 • 📍Pięciogodzinne zwiedzanie Nowego Dubaju z przewodnikiem

 • Czas na samodzielne wejście na Burj Khalifa

Dzień 3
 • Poranne plażowanie

 • Pustynne Jeep Safari od 13:30 do 20:30

Dzień 4
 • Czas wolny

 • Dla chętnych wycieczka fakultatywna do Abu Dhabi lub samodzielne wejście na targi Expo

Dzień 5
 • Spacer po Dubaju, dla chętnych przejazd kolejką wąskotorową po słynnej, dubajskiej palmie z piasku

Dzień 6
 • Poranne plażowanie

 • Zwiedzanie Starego Dubaju z przewodnikiem

Dzień 7
 • Czas wolny

 • Popołudniowy rejs jachtem po Dubaju

Dzień 8
 • Wykwaterowanie i wylot

Ubezpieczenie KL + NNW STANDARD

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia w tym COVID-19: 20 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 

NNW: 1250 €
 
OC w życiu prywatnym i sportowe
 • szkody na mieniu: 5 000 €
 • szkody na osobie: 10 000 €
Bagaż: 200 €
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25
 

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Każda rezerwacja ubezpieczona jest od kosztów rezygnacji więc w uzasadnionych przypadkach (Zakres i szczegóły ubezpieczenia kosztów rezygnacji jest opisany w OWU w paragrafach 4-5: https://st.pl/document/54) możesz ubiegać się u naszego ubezpieczyciela Wiener o zwrot wpłaconych środków. Zgłoszenie należy wysłać do nas w ciągu 2 dni od wystąpienia zdarzenia uniemożliwiającego udział w wyjeździe.

MATEUSZ CZUBLA

Koordynatorem tego wyjazdu jest Mateusz Czubla

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nim na Messengerze klikając w poniższy link:

Zadaj pytanie

Paszport wymagany

Paszport jest wymagany.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności paszportu (minimum 6 miesięcy) i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Dane paszportowe będziemy zbierać na 3 tygodnie przed wyjazdem, więc do tego czasu jesteś zobowiązany przygotować swój paszport. 

Wiza

Wiza do Dubaju jest bezpłatna, załatwiana on-arrival.

Wizę do Omanu mogą otrzymać osoby posiadające paszport ważny na minimum 6 miesięcy do przodu.

Brak turnusów

Zjednoczone Emiraty Arabskie COVID-19

Nie wcześniej niż 72 godziny przed podróżą do Dubaju należy wykonać test PCR na obecność koronawirusa.

Wymagane jest oficjalne, wydrukowane zaświadczenie o negatywnym wyniku testu w języku angielskim lub arabskim – wiadomości SMS i elektroniczne dokumenty nie są akceptowane. 

Szczepionki akceptowane w Omanie to: Pfizer; Oxford-AstraZeneca; AstraZeneca-Covishield; Johnson & Johnson; Moderna; Sinovac; Sinopharm; Sputnik V. Druga dawka musi być przyjęta przez pasażera minimum 14 dni przed planowanym wlotem do Omanu.

 

Na fakultet do Omanu mogą pojechać wyłącznie osoby zaszczepione.

 

Cena zawiera
 • 🏢Nocleg w apartamentach

 • Przelot na trasie Warszawa - Dubaj - Warszawa

 • 1 sztuka bagażu podręcznego do 7 kg

 • 1 sztuka bagażu rejestrowanego do 20 kg

 • Zwiedzanie Nowego i Starego Dubaju z lokalnym przewodnikiem

 • Rejs luksusowym jachtem

 • Pustynne Jeep Safari

 • Opiekę kadry ST

 • SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • Orientacyjnego kosztu uczestnictwa w programie zwiedzania - 80 € (obowiązkowe, płatne w panelu klienta do 3 dni przed wyjazdem)

 • 📛 Ubezpieczenia na czas wyjazdu - 60 PLN (doliczane do umowy)

 • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego - 15 PLN (doliczane do umowy)

 • Turystycznego Funduszu Pomocowego - 15 PLN (doliczane do umowy)

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Wycieczki fakultatywne

Podziel się i zbierz ekipę