Logo
Logo Logo

Dookoła Korfu

Dookoła Korfu

Świetna okazja, żeby poznać każdy zakątek wyspy! Prywatny, klimatyzowany bus i cztery godziny w czterech najważniejszych miejscówkach wyspy!

- Pałac Achilleion, położony na wzgórzu uroczej, pięknie zachowanej wioski Gastouri otoczony jest posągami Zeusa, Achillesa i drzewami cyprysowami, co wprowadza tam absolutnie idylliczny klimat

- Monastyr Vlacherna położony na wzgórzu Perama zachwyca widokiem na zabytkowy most łączący dwie części Korfu. To właśnie tam można zrobić najpiękniejsze zdjęcia tzw. "Mysiej Wyspy"

- Pałac Mon Repos to piękny park leśny położony w dawnej letniej rezydencji królowej Grecji, Konstancji. Villa obecnie pełni rolę otwartego muzeum, a przechadzając się ścieżkami tych pięknych ogrodów można dotrzeć do świątyni Posejdona sprzed 2500 lat i odnaleźć słynne, magiczne źródła Kardaki - podobno kto się z nich napije, będzie wracał na Korfu co roku!

- Stare Miasto Korfu to ostatni przystanek wycieczki. Centralnym punktem miasta jest legendarna forteca miejska, wokół której rozchodzą się uliczki zachwycające klimatem. Małe sklepiki w weneckim stylu, niezliczone kawiarnie i górujące nad okolicą świątynie to idealne zwieńczenie tego pełnego atrakcji dnia

 

Cena: 55 euro

Widok listy:
   Pokaż filtry
Zwiń