Logo
Logo Logo

Czarnogórskie Karaiby

Czarnogórskie Karaiby

Plaża na wyłączność, wyborne jedzenie, najpiękniejszy zachód słońca na Budwańskiej Riwierze Autorska wyprawa z dala od zgiełku!

Wypływamy z Budvy, gdzie ze statku można podziwiać Stare Miasto, przy winie oglądamy malownicze klify które opływa szmaragdowy Adriatyk oraz opływamy wyspę Świętego Mikołaja. Płyniemy około 60 min do naszego rajskiego miejsca docelowego, a cała drogę umilają opowieści przewodnika.

Cumujemy, wysiadamy i… mamy całą plażę tylko dla siebie. Na każdego uczestnika czeka leżak, parasol oraz powitalna rakija, na podkręcenie apetytu.
Przed nami jeden plan – relaks, dobre jedzenie, zimne napoje i barwny zachód słońca.

Na miejscu czekają na nas świeże ryby, które kucharz-marynarz złowił z samego rana, podane z ziemniaczkami do tego pasta z owocami morza, oraz do oporu świeże warzywa – papryki, ogórki, cebulę, pomidory. Aby w upale w gardłach nie zaschło – na każdym stole jest również schłodzone, białe wino, idealnie komponujące się z morskimi darami.

Po biesiadowaniu i odpoczynku ciała i ducha słońce zaczyna się zniżać i zmieniać barwy…  Przed nami magiczny zachód słońca. Aparaty w ruch, klimat robi się naprawdę romantyczny! Instagram zapłonie!

Do Budvy wracamy wieczorem – zawsze z niedosytem.

W cenie:
Polskojęzyczny przewodnik, rejs po Budwańskiej Riwierze,  degustacja wina na statku, prywatna plaża tylko dla nas, leżaki i parasole, dwa dania obiadowe + wino.

Cena 50 euro / os

https://www.youtube.com/watch?v=KN2m5qCs8Yw

Widok listy:
   Pokaż filtry
Zwiń