Logo
Logo Logo

Rezerwacja krok po kroku

Krok pierwszy

Wybór oferty

W celu dokonania wyboru wycieczki można skorzystać z wyszukiwarki na stronie głównej, dzięki której sprecyzujemy kryteria poszukiwania - np. kraju, regionu, dojazdu, terminu, hotelu, opcji wyżywienia. Po potwierdzeniu parametrów pokaże się zawężona lista ofert - zgodna z wymaganiami, z której możemy wybrać najodpowiedniejszą dla siebie propozycję wyjazdu.

Krok drugi

Wybór terminu i opcji zakwaterowania

Po wybraniu interesującej nas oferty, przechodzimy do zakładki wyboru terminu oraz opcji zakwaterowania. Szczegółowy terminarz dostępny jest na stronie każdego wyjazdu w zakładce CENA lub w prawym górnym rogu przy opcji "Cena od..." Po wyborze zakwaterowania klikamy KALKULACJA

Krok trzeci

Kalkulacja

Strona kalkulacji - czyli potwierdzamy wybrany pokój, ilość uczestników, miejsce odjazdu oraz ewentualne świadczenia dodatkowe.

Krok czwarty

Potwierdzenie rezerwacji

Jeśli świadczenia się zgadzają przechodzimy do opcji KONTYNUUJ w prawym górnym rogu. . Po wprowadzeniu danych osobowych dopisujemy się do istniejącej grupy lub zakładamy nową. Więcej o grupach przeczytasz w WAŻNE INFORMACJE. Po poprawnym założenia rezerwacji dostaniemy potwierdzenie na adres email oraz sms na numer telefonu podany przy rezerwacji. Od razu prosimy o uiszczenie wymaganych opłat - zaliczki bądź całej kwoty za wyjazd. Rekomendujemy opcje  płatności online

Krok piąty

Odprawa

Po opłaceniu całej rezerwacji pojawi się w Panelu Klienta opcja odprawienia rezerwacji - czyli wprowadzenie danych innych osób z grupy. Odprawa jest niezbędną czynnością do wykonania przez Klienta przed rozpoczęciem wyjazdu.