Logo
Logo Logo

Zrće Beach

Zrće Beach - party!

Papaya Club

Papaya Club to najpopularniejszy klub przy Zrće, w 2018 roku został ogłoszony jako 6 najlepszy klub świata wg magazynu DJ MAGs Top 100 Clubs! Ma powierzchnię ponad 32.000 m2 oraz pomieści ok. 4500 osób! W klubie gościli m.in. Tiesto, Armin Van Buuren, Paul Kalkbrenner, Swedish House Mafia, Snoop Dogg, Wiz Khalifa i mnóstwo innych!

Zabawa w Papaya zaczyna się już o 15, przy Beach Barze. Z kolei o 22 przenosimy się do klubu, gdzie impreza właściwa trwa do białego rana. 

Warto podkreślić, że w Papaya Club - poza rozgrzanym parkietem - mamy do dyspozycję lożę VIP, liczne drink-bary, w tym niesamowity bar surferski. Na terenie ośrodka znajduje się także basen, jacuzzi z hydromasażem i stoiska z przepysznymi przekąskami. Można również pokusić się o skok na linie! 

 

Noa Beach Club

Noa Beach Club to jeden z najmodniejszych i najbardziej rozrywkowych klubów w całym regionie Adriatyku! Położony tuż nad morzem, z którego rozciąga się niesamowity widok na zderzenie kryształowych wód Adriatyku z górami! Na miejscu gwarancja najwyższego poziomu muzyki oraz zabawy! Noa Beach Club aspiruje to najlepszych miejscówek na świecie, tutaj możemy bawić się przy światowej klasy artystach, DJach, najnowocześniejszym systemie nagłośnienia, projekcjach 3D oraz pokazach laserowych! Poza samym parkietem do tańców na miejscu jest m.in. basen, masaż, strefa VIP, leżaki oraz nawet miejsce do cumowania jachtów!

 

Aquarius

Numer 19 na liście najlepszych klubów na świecie wg magazynu DJ MAGs Top 100 w 2019 roku. Znajduje się w samym sercu plaży Zrce! Od 2017 roku główna scena ma wygląd kobry, co sprawia niesamowite wrażenie! Imprez zaczyna się już od 16, a kończy wraz z ostatnim klientem. W skrócie: super muzyka, mega atmosfera, mnóstwo ludzi, drinków i koktali. Imprezy w Aquariusie są codziennie na najwyższym, światowym poziomie!

 

Kalypso

Najstarszy klub na chorwackim wybrzeżu - Kalypso! Zaprasza wszystkich chętnych do zabawy od ponad 20 lat! Tutaj impreza nigdy się nie kończy, ba... wraz z latami wręcz nawet wzmaga. Festiwale, mnóstwo specjalnych wydarzeń, szalone pool party oraz rewelacyjne afeter beach party są gwarancją najlepszych wspomnień. W 2015 roku klub przeszedł gruntowną renowację i czekają dziś na nas luksusowe VIP roomy, tańce przy basenie oraz chill arena!